Owner85-Nl100FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #151
    Re: Maast madalast jälle pihta:)

    Algselt postitas Trakko Vaata postitust
    Ta ei levelda.
    kui kätt kokku ei saa siis ära lauda istugi!on repliik foorumikaaslase poolt ja ikka leveldan küll ja NL5es 10/8 statsidega mängida,camoon,võin hulgi prem käsi tuua mis ära cräkitud ka Nl5s!NB JQ 3bet call ei ole standard aga kuna olin limpinud sisse ja oli 3way bot siis why not callida!

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #152
      Re: Maast madalast jälle pihta:)

      Sai siis shot NL25 tehtud,stoplossi tegime 3BI aga 2 biiti tulid koos,ehk siis -4BI,KKvs set 3bet potis,2 time fuller vs fuller,flipid ja shorty vastu flopis AI omades TPTK ja vastas set!
      egas midagi NL10 edasi ja siis uuesti proovile,fishe jagub,polnud erilist midagi võrreldes NL10,väljaarvatud et 4BI on 100$ mitte 40$:)

      Comment

      • g00000se
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1047

        #153
        Re: Maast madalast jälle pihta:)

        See repliik on lollus :D No offence :D

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #154
          Re: Maast madalast jälle pihta:)

          seellist juttu räägivad need kes ise mängivad sitasti ja ei suuda miskit kokku tõmmata sõbrake

          No offence
          Last edited by rohelinekonn; 17.06.10, 08:03.

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #155
            Re: Maast madalast jälle pihta:)

            Algselt postitas g00000se Vaata postitust
            See repliik on lollus :D No offence :D
            esiteks mis repliik on lollus?
            Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
            seellist juttu räägivad need kes ise mängivad sitasti ja ei suuda miskit kokku tõmmata sõbrake

            No offence
            sitta mängu ei teinud suht standard olukorrad,ega sa ka viimati midagi "kokku pole eriti tõmmanud":) no Offence

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #156
              Re: Maast madalast jälle pihta:)

              Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
              esiteks mis repliik on lollus?
              TA MÕTLES SEDA ET KUI KOKKU EI TÕMBA SIIS ÄRA LAUDA ISTU EIT

              Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
              sitta mängu ei teinud suht standard olukorrad,ega sa ka viimati midagi "kokku pole eriti tõmmanud":) no Offence
              Suht hästi olen tõmmanud viimastel päevadel

              Comment

              • vilkar
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1290

                #157
                Re: Maast madalast jälle pihta:)

                küsida tohib, mis su bankroll on nl 10nes? ja mille peal shote võtad nl 25?

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #158
                  Re: Maast madalast jälle pihta:)

                  atm mingi 720$,NL25 tagasi kui 800$+ jälle!

                  Comment

                  • g00000se
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1047

                    #159
                    Re: Maast madalast jälle pihta:)

                    Rofl, päris julge BR :D

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #160
                      Re: Maast madalast jälle pihta:)

                      Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                      Rofl, päris julge BR :D
                      kuule fish stfu ... su kommentaarid hakkavad yle viskama. .. mingi 5k sampliga vend paneb igas teemas siukest tarka et jube.. mine luckboxi mingi turniir ja nl1k+ vms

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #161
                        Re: Maast madalast jälle pihta:)

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        kuule fish stfu ... su kommentaarid hakkavad yle viskama. .. mingi 5k sampliga vend paneb igas teemas siukest tarka et jube.. mine luckboxi mingi turniir ja nl1k+ vms
                        ROFLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #162
                          Re: Maast madalast jälle pihta:)

                          Kuule äbarik, mida sa taidled. Ei saa aru praegu su ärplemisest.

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #163
                            Re: Maast madalast jälle pihta:)

                            Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                            Kuule äbarik, mida sa taidled. Ei saa aru praegu su ärplemisest.
                            em kas 30+bi ja teha shot on siis väga julge ettevõtmine?ja kui jääb ala 70bi alles NL10 arvad et ma lendan bustorisse või ei mängi seda tagasi?natuke Nl10mmet ja uuesti tuleb shot ja nii kaua kui seal istungi!

                            Comment

                            • g00000se
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1047

                              #164
                              Re: Maast madalast jälle pihta:)

                              Okei, edaspidi peab vist kõik otse välja ütlema. Ei jagata laksu ära.

                              Minu algne idee oli : Ilus BR management.

                              gl

                              Comment

                              • Ämmapets
                                Jube Noob
                                • Oct 2009
                                • 171

                                #165
                                Re: Maast madalast jälle pihta:)

                                Minu arust ka väga hea BR, võid isegi natuke vähemate BI-idega kui 30 shotte võtta.

                                Comment

                                Working...