Owner85-Nl100FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #121
    Re: Maast madalast jälle pihta:)

    teinekord pane statte ka, aga KK käes foldiks. tema suur raise viitab microtasemel tihti kõvale käele ning A flopis donkbet on suht kindlalt Ax või isegi AA
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #122
      Re: Maast madalast jälle pihta:)

      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
      3. imo ei ole meil meeletuid oddse + me oleme oop. kui ees on raise+call, siis ma ka callin blindedelt. muidu ei tundu väga perspektiivikas.
      3betin ma selle pärast, et co stealib ja tihti saab 3betiga kätte ta raise. kui callib, siis 3bet potis ta ei oota väga pocketit ning seti hittimisel maksab. muidu ei pruugi maksta.
      tundub loogiline

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #123
        Re: Maast madalast jälle pihta:)

        õhtul panen veell paar huvitamat kätt,praegu tööle ära!

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #124
          Re: Maast madalast jälle pihta:)

          ahjaa see ka, et ma fish ka, ei oska postfloppi mängida nii hästi. callides on raskem mängida kui 3bet/foldides.
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #125
            Re: Maast madalast jälle pihta:)

            mida oleksite teinud?
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            10/8/3 130käe peale
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            47/15/5
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Nupud?29/4/3 100 käe peale
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





            tehtud väike analüüs,avastatud paar leaki ja käe kombinatsioone mida prfl ülemänginud!
            Last edited by Owner85; 20.05.10, 08:40.

            Comment

            • qjet
              Grinder
              • Apr 2009
              • 806

              #126
              Re: Maast madalast jälle pihta:)

              #1 käsi ma calliks, kui reade pole, millega ta seal pot bet paneb.
              #3 3bet more ja nüüd shove flop.
              #5 käsi jälle su 3bet on liiga väike. kuna sa postflop teda rr, siis nüüd ship. tal võib seal igasugu paska olla ja ka TT+ ei ole ime.

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #127
                Re: Maast madalast jälle pihta:)

                1) Calliks ja loodaks, et ta teeb seda nõrgema Q-ga või blufib. Samas teatud inimesed panevad sin tõesti üle poti karjudes turnis saamatajäänud value üle (KQ, 99, JT). Pärast calli saad vähemalt note panna :P
                2) Oleks samuti mänginud. Any A või made set oleks turnis valuet võtnud. Kui see vend eraldub reeglist, siis saad jälle note teha.
                3) 3bet pot ja CO on halfstack. Teeks kingituse ja paneks nuppe kui ta just superpassiivne pole. Pikas perspektiivis ta hävib. 3-beti teeks suurema 11-13bb
                4) Mina ei calli QQ/AK-ga AI kui ma pole just 4-bettija, vastase stack on 50bb ringis, tegemist on hulluga. Vanasti callisin ja peale analüüsi enam ei calli.
                5) Vähe 3-betid pre. Kui nii vähe betid, siis ole valmis ka foldima. Kuigi vastase pfr=4 võib viidata ülepaarile, mida sa beatid.

                Comment

                • adam_q
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1453

                  #128
                  Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

                  Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                  Tahan veel tellida The Theory of Poker David Sklansky pokershopist,hetkel on juurde tellimisel,see siis on eestikeelde ära tõlgitud!
                  vaatasin esimesi postitusi, aga ma ei saa aru, miks peaks eestikeelset pokkerikirjandust lugema? v.a. siis vast, kui ingl k on nõrgake ehk?

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #129
                    Re: Maast madalast jälle pihta:)

                    ingl keelega on nii et koolis pole õppinud,suhelda võin ja filme vaadata aga kuna pokkeris on termineid ja lahtiseletusi siis arvan et äkki jään hätta,kuigi pole kunagi sisse vaadanud ühtegi ingl pkrraamatusse

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #130
                      Re: Maast madalast jälle pihta:)

                      Parem üks pilt kui tuhat sõna!


                      Stiili näide!!!
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      Ja standard sitta AAvsKK KKvsAA,ei hakka lugema!

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #131
                        Re: Maast madalast jälle pihta:)

                        Niih graphi postitama ei hakka,kuid sain jooksma ennast starsis,kuigi paneks mõned käed küsimustega,kus endal juhe kokku jooksis!

                        Vastane 54/12/4,huvitab kas shove on kasulik,sellise tohmani vastu!

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Vstane 90/2/1,fold või nupud?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        30/7/2

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Kas sellisel flopil üldse tasub betida kui on multyway pot?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        16/10/3!Mida teeme flopil?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Mõni muhe käsi ka:)

                        Vahel naeratab starsi river ka mulle:)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        AA slowplay!prfl tuli kogemata see 2xbb,avan ikka 4xbb!

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                        American airlines,kahjuks jäi lend lühikeseks ja ei makstud kogu sõitu kinni:)mängisin kätt ise valesti ka,arvamus kuida oleks õige mäng olnud!

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by Owner85; 27.05.10, 12:54.

                        Comment

                        • Ämmapets
                          Jube Noob
                          • Oct 2009
                          • 171

                          #132
                          Re: Maast madalast jälle pihta:)

                          1. Mina seal calliks tema tõste pf ja vaataks floppi. Antud juhul ma flopil foldiks, kuna sa biidid seal ju ainult bluffi. Tohman küll, aga tema range on lai ja ilmselt ta midagi hittis.

                          2. Palju vastase vastu käsi on? Kui tema agressiivsus on tõesti 1 (palju turni oma on?), siis pigem fold. Ta ju mängib praktiliselt any2 ja vaadates tema stäkki, on täna tema hittimispäev. Paneks ta seal 2 paari peale näiteks. Kui ta aga agro vend on, kes 3betib ja raiseb pidevalt, siis nupud kohe.

                          3. Kui flippamine meeldib, siis call. Tõenäoliselt seal AQ+ või QQ+.

                          4. Betiks nt 1. Kui tuleb call ja turn ärtu, siis annaks alla. Kui blank turn, siis betiks u pool potti. Ei tahaks potti väga suureks ajada, sest seal võib olla ka slowplay praegu. Seega igasugusele raisele foldiks, aga muidu hoiaks ikka initsiatiivi lõpuni.

                          5. Fold flop. Läheksid ju jälle vaid bluffi püüdma.

                          Selles viimases käes vast paneks riveril veidi vähem. Tundub, et ta ei taha sulle eriti maksta ja võtaks käest maksimumi. Selline panus, mille ise ka calliksid, pool potti või 1/3 isegi.

                          Muidugi maadlan isegi alles samas limiidis, seega õpin ka ise nendest aruteludest. Ärge siis minu sõnu väga tõepähe võtke, loodan samuti kuulda targemate arvamust, mida kõrva taha panna.
                          Last edited by Ämmapets; 25.05.10, 14:59.

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #133
                            Re: Maast madalast jälle pihta:)

                            hiljem panen tulemused,kui keegi veel kommeneerib!

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #134
                              Re: Maast madalast jälle pihta:)

                              Vaatan hiljem käed üle, ära veel tulemusi pane. Editin seda posti siis!! :)


                              #1
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              #2
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              #3
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              #4
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              #5
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              #6
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              #7
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              #8
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by masterpuppet; 25.05.10, 15:52.

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #135
                                Re: Maast madalast jälle pihta:)

                                alrighttt

                                Comment

                                Working...