Owner85-Nl100FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #166
    Re: Maast madalast jälle pihta:)

    Nu meil jäi coachiga kokkuleppe selline!

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #167
      Re: Maast madalast jälle pihta:)

      me keelan, käsen ja poon

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #168
        Re: Maast madalast jälle pihta:)

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        me keelan, käsen ja poon
        käsen,poon ja lasen oli õiget pidi:)

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #169
          Re: Maast madalast jälle pihta:)

          v2het pole, ikkagi teen kõike seda

          Comment

          • vilkar
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1290

            #170
            Re: Maast madalast jälle pihta:)

            Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
            Nu meil jäi coachiga kokkuleppe selline!
            Õige ! ise järgin sama moodi 30 BI reeglit ehk kui 30 buy inni koos siis võtan shote järgmisesse limiiti ja kui langen 25 BI peale siis tagasi !

            edu sulle !

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #171
              Re: Maast madalast jälle pihta:)

              Algselt postitas vilkar Vaata postitust
              Õige ! ise järgin sama moodi 30 BI reeglit ehk kui 30 buy inni koos siis võtan shote järgmisesse limiiti ja kui langen 25 BI peale siis tagasi !

              edu sulle !
              ty ty)edu sullegi!

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #172
                Re: Maast madalast jälle pihta:)

                Tsiteerides LenC kuldset tsitaati: " Kõik üle 4 BI on boonus!"

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #173
                  Re: Maast madalast jälle pihta:)

                  Väga hea:)

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #174
                    Re: Maast madalast jälle pihta:)

                    Tervitan kõiki kes ägisevad ja käsi haarab veepudeli järgi,sest sees kõrbeb:)
                    Seepoolest alustan 12h sessiga,viskan graphi ka sellest sessist,juhul kui vastu pean ja tilti ei aeta:)

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #175
                      Re: Maast madalast jälle pihta:)

                      Huvitav, kas nl25'te 20BI'ga enam keegi ei lähe, et ala tõmbad nl10s ennast 500 peale, võtad 4shoti nl25te ja kui kukud 400 peale, siis kordad sama stsenaariumi kuniks biidid. Reaalselt, ma ei saa aru, mis vahet on, aga nii jõuad ju kiiremini nl25te. (sinust saan aru, sul coachi teema vms ).

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #176
                        Re: Maast madalast jälle pihta:)

                        teoreetiliselt sul täiesti õigus,kui sa 500$ teed nl10 ära siis idepoolest biidid seda limiiti ja shoti võttaon hea kindlus kuna m'ngid all kiirelt tagasi jne jne

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #177
                          Re: Maast madalast jälle pihta:)

                          noh, kus graafik on

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #178
                            Re: Maast madalast jälle pihta:)

                            tegin miski 1k käsi ära aj räme uni tuli peale,eile sai selle mölluga liiale vist mindud:)enivai hakkasin filmi vaatama,mäng ka ei sujunud kuidagi ,sama rikkalt lõpetasin kui alustasin:)

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #179
                              Re: Maast madalast jälle pihta:)

                              ma magasin ka vahepeal 3h, aga nüüd grindin :D

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #180
                                Re: Maast madalast jälle pihta:)

                                Tubli poiss!

                                Comment

                                Working...