Owner85-Nl100FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #106
    Re: Wnr85,kalal @Pacificus!



    kahe sessi graph!langetasin laudade arvu 9salt 6ele,et teha paremat ja kvaliteetsemat mängu,graphi lõpus oli paar goolerit ja biiti aga ei heiduta ennast sellest!

    Panen posu käsi ka üles ja ootan kriitikat!

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    hititakse ka nii!


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Ja paar magusat kätt!


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Selle käe jaoks oli hea riid eelnevast mängust temaga ühes lauas ja jälgitud sai teda tükk aega,üüber fish oli aga ei uskunud et selline asi vastas:) muidu ma never ei lähe JJ AI

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by Owner85; 20.04.10, 15:40.

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #107
      Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #108
        Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

        1. Flopis sa tõstsid seal ju for-value, seega turnis insta-call., seda sa ju tahtsid. Aga ise calliksin flopi, sest board suht kuiv ning showdown value olemas ning samuti jätab see tema bluffid sisse.

        2. Kui riveri checkisid, et induceda bluffi, sisi call ju. Aga ise oleksin turni check-callinud (oleneb palju ta pannud oleks). Kaheldava käega poti väiksena hoidnud.

        3. PF ei calli, kui tahad seal KJ mängida, siis 3betid isloleerijat. Hetkel lihtsalt valuetownid ennast.

        4. Raise ja tahame nuppe panna flopis.

        5. PF 3bet suurem, sest oledk OOP. Sellisel flopis 3betitud potis Hero ei foldi.

        6. standard

        33 setikäsi: Ära turnis enam slow, 7 ei olnud hea kaart sulle.


        Mu suht standard-enam-vähem

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #109
          Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

          sai cashis väike brake tehtud ja sngsi ja HU lastud,HU BR ja sngs väike profit ja otsustasin tna cashi tagasi pöörduda aga noh,pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna,käed panen omme üles,grindin veel öösel!

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #110
            Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

            niisiis tuleb karjäärile ilmselt väike paus kuna,kuna autol ilmnesid mõningad probleemid ja olen sunnitud cashoutima jala käia ei taha ja autot lõhkuda ka ei soovi!Kuna mängu ja arenemis soov on suur siis ilmselt panen uue coachingu teema diilidesse,eelmine diil dodgersiga lõpes täitsa okeilt aga see kord siis ilmselt koos stakega tahan coachi,niimõnedki foorumlased teavad mind juba ja kus ma elan jne siis võib stakeja kindel olla et scammi pole!

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #111
              Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

              aga 2kki ikka on?

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #112
                Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

                Aga kui ei ole?

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #113
                  Re: Wnr85,kalal @Pacificus!

                  niih coach leitud,nime ei avalda hetkel kui tahab siis ütleb ise,stakemist pmts pole,pool BR läks auto peale ära ja teine pool on minekul uuel nädalal:)aga see selleks,RB sai starsi kantud ja coachi poolt väike lisa ka tulemas ja et ennast üles töödelda ja siis juba Full tilti first max depot vabastama!

                  Edu mulle:)

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #114
                    Re: Maast madalast jälle pihta:)

                    niih,stars pritsis korraliku pasaga üle,sedaenam et proovin FRngiga kohaneda,tegi tna kohutava sessi,-3.5BI alla EV ja muidu -5BI(Y)omme panen käed millega põlesin!

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #115
                      Re: Maast madalast jälle pihta:)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      63/15 vend

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      jne jne+hordide viisi väikseid pocketeid mis ei hiti ja millega cbet ei tööta ja lugematul hulgal AA-si millega kaasa ei tulda ja kui siis crakitakse!

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #116
                        Re: Maast madalast jälle pihta:)

                        suht standard coolerid. Kui mindset sellele vastu ei pea, võta päev-paar pausi.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #117
                          Re: Maast madalast jälle pihta:)

                          3. käsi võib pre foldida ka, sest sa oled oop. maitse küsimus, ma üldiselt foldin/3betin.
                          4. käsi - riveri bet???
                          5. konveri korralikult
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #118
                            Re: Maast madalast jälle pihta:)

                            kuda sa saad 3-s käes foldida? meeletud implied oddsid ju? UTG donk tuleb enamuse ajast kaasa. ja miks seal spotis sellise käega 3 bettida ehk siis käsi bluffiks keerata?
                            seleta lahti, äkki olen ma koguaeg valesti mänginud.

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #119
                              Re: Maast madalast jälle pihta:)

                              Mida teeksite!


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #120
                                Re: Maast madalast jälle pihta:)

                                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                                kuda sa saad 3-s käes foldida? meeletud implied oddsid ju? UTG donk tuleb enamuse ajast kaasa. ja miks seal spotis sellise käega 3 bettida ehk siis käsi bluffiks keerata?
                                seleta lahti, äkki olen ma koguaeg valesti mänginud.
                                3. imo ei ole meil meeletuid oddse + me oleme oop. kui ees on raise+call, siis ma ka callin blindedelt. muidu ei tundu väga perspektiivikas.
                                3betin ma selle pärast, et co stealib ja tihti saab 3betiga kätte ta raise. kui callib, siis 3bet potis ta ei oota väga pocketit ning seti hittimisel maksab. muidu ei pruugi maksta.
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...