Re: Ei saa me läbi FRita ja HU meil meelest ei lähe [NL-PL Tuulelipp]
Väga ei imesta. Viimastel KOV oli just Vapsik see, kes viinadega hääli kokku ostis. Mu sugulasele lubas pöördelt kannaga näkku anda, kui ta teda ei vali. Õnneks sugulane pole ka loll ja lubas, aga tegelikult valis hoopis Ergma. Haige värk igatahes.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Comment