Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #841
    Re: vapsik [NL-25 FR]

    ära choise tubakat (eriti viinamarja) proovi, see võib meeldima hakata
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #842
      Re: vapsik [NL-25 FR]

      Krdi ühikas see mängimine ei suju väga ning tõmban pmst joone alla. Vbla FPP-de eest teen turkasid ja midagi ning proovin mõne teise saidi HU-d mõnesaja eest, aga suuri plaani pole.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #843
        Re: vapsik [NL-25 FR]

        Soovitaks parem Rimisse kandideerida.. Leits võiks soovitada ilmselt.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #844
          Re: vapsik [NL-25 FR]

          Piima välja panijad saavad atm kõige rohkem .. võid seda kanti uurida

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #845
            Re: vapsik [NL-25 FR]

            Enam ei suuda. See Marlboro ikka täis saast ning viskasin suurema osa pakist ära ning saatsin sõbrale 100€ ära.

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #846
              Re: vapsik [NL-25 FR]

              Nõrk oled ikka.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #847
                Re: vapsik [NL-25 FR]

                Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                Nõrk oled ikka.
                samal arvamusel

                Comment

                • Tyler Durden
                  FPP Pro
                  • Apr 2010
                  • 270

                  #848
                  Re: vapsik [NL-25 FR]

                  Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                  Enam ei suuda. See Marlboro ikka täis saast ning viskasin suurema osa pakist ära ning saatsin sõbrale 100€ ära.
                  Seekord läks siis nii.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #849
                    Re: vapsik [NL-25 FR]

                    Double or Nothing with heroin?

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #850
                      Ei saa me läbi FRita ja HU meil meelest ei lähe [NL-PL Tuulelipp]

                      Njaa. Peale eelmist rekordkuud arvatud downer ja -1.1k täna.

                      Rohkem kui pool sellest NL-100s 50$ kaupa suurimale dongile kes vastu istunud. Kahjuks jooks oli tal mehine ja mingi hetk olin veel suurem donk kui vastane. Obv tuju null ja miljon musta ning halba mõtet peas. Vana hea LM pakkuks vähe lohutust ning loodetavasti ei pea kahetsema, aga sai sõbraga uus diil teha. Kuu aega pean see kord tõmbama ja min pool paki päevas ja 600€ vahele.

                      Hetkel ei teagi mida teha, vaikselt FRi täna jälle näppinud ja heietanud mõtet teha ära aasta lõpuks 200k milestona (u 712 VPP-d päevas) + juurde võtta 250k FPP boonus, aga see kuidagi liiga suur grind. HU-d omal jõul pusides, aga ei ela neid swinge vist üle ning bumhuntides venib see mängimise aeg pikale ning kulutan pokkerile suts rohkem aega kui mõistlik oleks.

                      Nagu tuulelipp endiselt :(

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #851
                        Re: vapsik [NL-25 FR]

                        600€ on juba solid summa küll, kuid sellegipoolest ei näeks eriti mõtet kopse n*ssida niimoodi :D igatahes GL laudades.

                        Comment

                        • totaldonk
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 914

                          #852
                          Re: vapsik [NL-25 FR]

                          Algselt postitas fyte Vaata postitust
                          600€ on juba solid summa küll, kuid sellegipoolest ei näeks eriti mõtet kopse n*ssida niimoodi :D igatahes GL laudades.
                          pakuks keegi mullegi 600€ pool pakki päevas LMi suitsetamise eest :D. Hetkel suht 1 pakk päevas helesinist LMi päevas standard :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #853
                            Re: Ei saa me läbi FRita ja HU meil meelest ei lähe [NL-PL Tuulelipp]

                            Kuule vapsik, mida sa 2p2-s korraldad? http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=9841

                            Sa juba miski pajumaa moodi vend, et teed paju99 alt teema: "oh leidsin vahva freerolli saidilt nimeta OO.."

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #854
                              Re: Ei saa me läbi FRita ja HU meil meelest ei lähe [NL-PL Tuulelipp]

                              Ei ole jama.

                              Comment

                              • Ermii
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 402

                                #855
                                Re: Ei saa me läbi FRita ja HU meil meelest ei lähe [NL-PL Tuulelipp]

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Kuule vapsik, mida sa 2p2-s korraldad? http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=9841

                                Sa juba miski pajumaa moodi vend, et teed paju99 alt teema: "oh leidsin vahva freerolli saidilt nimeta OO.."
                                LOL

                                Comment

                                Working...