Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #796
    Re: vapsik [NL-25 FR]

    Standard. Ma viimase kahe päevaga mitukümmend BI-d auku ajanud. Juhtub ka HU-s :) Vahe fullringiga on, et HU-s on daily variance hugeee (võid olla ühel hetkel 10 BI miinuses, päevalõpuks aga 10BI plussis) aga monthly minu arvates väiksem.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #797
      Re: vapsik [NL-25 FR]

      Tegin siiski teise päeva ka, aga hetkel ausalt kõik. Kuidagi liiga laisk olen õppimise jaoks:

      Väga tihti stacke nii kehva käega ei suuda endale tõmmata:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      Suurem osa ajast ilusti istusin ja ootasin bume, aga kui täna rohkem kui 1h jooksul ühtegi välja ei ilmunud, siis tegin vähe regude actionit. Samuti eile madistasin ühe reguga, kuna vist vähe lolli põhimõtte pärast ei tahtnud peale 2 käes stacki võitmist ära minna + hiljem tundus, et vastane oli vähe närvis. Parimal hetkel isegi olin mingi 5-6BI-d plussis tema vastu, aga lõpus sai ta paar-kolm tükki tagasi.

      Vbla üritan ühe NL-50FR video üllitada täna.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #798
        Re: vapsik [NL-25 FR]

        vid on kindlasti hea mõte!

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #799
          Re: vapsik [NL-25 FR]

          Tegin seekord ilma hääleta bosside nõudmisel. Õppeotstarbeks.

          Kuna otse HU pealt tagasi minnes tegin, siis vähe liiga loose calle tuli sisse, aga kui huvi on, siis võin Sulle selle saata sõbramehe poolest.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #800
            Re: vapsik [NL-25 FR]

            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
            Tegin seekord ilma hääleta bosside nõudmisel. Õppeotstarbeks.

            Kuna otse HU pealt tagasi minnes tegin, siis vähe liiga loose calle tuli sisse, aga kui huvi on, siis võin Sulle selle saata sõbramehe poolest.
            ty, sul mu pm olemas :)

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #801
              Re: vapsik [NL-25 FR]

              FRi viimase aja jooks ajab lihtsalt nutma. Ükski ai ei pidanud + veel natukene mitte EV joones väljenduvat paska. 300 käega -6BId ja 5BId alla pastilaa joone. Tänase päevaga norm kuust saanud jäle üks mõttetu kuu.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #802
                Re: vapsik [NL-25 FR]

                Teine päev juba.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #803
                  Re: vapsik [NL-25 FR]

                  Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                  Teine päev juba.
                  Räägid Milkoga?

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #804
                    Re: vapsik [NL-25 FR]

                    Mitte enne kümnendat päeva.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #805
                      Re: vapsik [NL-25 FR]

                      Teema muidu selline, et kuna pidevalt sõbrale nina alla hõõrunud, et ta nõrk ning ei suuda suitsetamist maha jätta, siis sai vastupidine kihlvedu sõlmida näitamaks mulle, et ega see suitsetaja elu pole midagi nii lihtne.

                      2 nädalat järjest pean iga päev suitsu tegema. Kolme päeva peale min üks pakk ning kaotaja plekib kinni suitsud ning lisaks veel 100€.

                      Hetkel pool paki tehtud 2 päevaga ning üsna kehv olla. Pea valutab ja pole just kõige toredam olla.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #806
                        Re: vapsik [NL-25 FR]

                        €1k+ vist isegi motiveeriks, aga ju sul miskit muud talle tõestada vaja - glglgl!

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #807
                          Re: vapsik [NL-25 FR]

                          ma teeks 25€ eest ,raske aeg

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #808
                            Re: vapsik [NL-25 FR]

                            pohhui ju, ega sa alla tõmbama pea, valus sigarvaal pidi olema, kes seda pakkus

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #809
                              Re: vapsik [NL-25 FR]

                              peen level taas?

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #810
                                Re: vapsik [NL-25 FR]

                                Kas peaks mingi kaamera üles panema ning näitama kuidas ma suitsul käin?

                                Isegi kui level oleks, siis mind jubedalt häirib alati kui rikutakse teiste võimalalust level ära tunda või selle lõksu langeda. Sest mõni ninatark peab ikka kirjutama, et level vms. Ei käi otseselt Sinu kohta. Paaris teises kohas lihtsalt sarnane asi silma jäänud.

                                Comment

                                Working...