Re: vapsik [NL-25 FR]
Standard. Ma viimase kahe päevaga mitukümmend BI-d auku ajanud. Juhtub ka HU-s :) Vahe fullringiga on, et HU-s on daily variance hugeee (võid olla ühel hetkel 10 BI miinuses, päevalõpuks aga 10BI plussis) aga monthly minu arvates väiksem.
Standard. Ma viimase kahe päevaga mitukümmend BI-d auku ajanud. Juhtub ka HU-s :) Vahe fullringiga on, et HU-s on daily variance hugeee (võid olla ühel hetkel 10 BI miinuses, päevalõpuks aga 10BI plussis) aga monthly minu arvates väiksem.
9 
5

Comment