Litsid, raisk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #751
    Re: vapsik [NL-25 FR]

    Peale sõjaväge on unereziim kuidagi imelikult paika loksunud nii, et öösiti ei mängi enam peaaegu üldse. Kuskil 12 paiku tavaliselt magama ning hommikuti 6-7 aeg üles. Palava ilmaga isegi 5st vahel.

    Peale ärkamist tavaliselt kohe üks sess ka kuna hea rahulik mängida ning fishe on tavaliselt üsna normilt. Külma pärast oli täna öösel aken kinni ning palavuse pärast läks uni ära, seega igavuse peletamiseks lugesin ühe rootsi krimka lõpuni ning tegin tunnise sessi. Mäng oli kuidagi liimist lahti ning kerge masekas tuli peale, sest lootsin SN freerolliks SN ära teha, aga kuidagi lollilt arvutades sain tulemuseks selle, et peab kiiresti selleks NL-50 või isegi NL-100sse liikuma. Päeval targemana üle arvutades tundub asi nii hull ei ole ja enam-vähem korraliku volüümi juures saab sellega isegi NL-25 hakkama.

    NL-25 on muideks meeldivalt fishine. Väga väikse sample ja lobby järgi vaadates tulistaks puusalt, et isegi mõnevõrra fihisem kui pooleteist-kahe aasta eest kui seal viimati aktiivsemalt mängida sai. Eks näis, mis tunne peale suuremat miinust (ptui-ptui-ptui) on, aga 5bb winrate ei tohiks endiselt väga raske olla. Value võtmine oluline nagu ikka ja paistab, et PF tasub ikka 4bb avada. Kui ise sellega hakkama ei saa, siis LIHTSALT PEAB pastilaalt coachingut võtma. Teeb Teile asja paraja raha eest selgeks.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #752
      Re: vapsik [NL-25 FR]

      Lolli inimese optimismiga sai täna jälle mõni turniir ette võtta. Mõtlesin, et prooviks seda PN deepi ja võtsin paar pühapäevast asja kõrvale. OPR paneb MT SNG osas veits mööda, aga eks asi ikka miinuses ja ROI kuskil -40 kandis. Oma osa kindlasti ka sellel, et satikalt hititud turnasid omajagu tehtud.

      E: Trenni suhtes proovin uuel nädalal hoolsam olla. Rattaga on nüüd saanud oma tava otsa teha (u 15-16km, enamus linnast väljas ja hea tempoga sõites läheb suts üle 30 minti aega), aga jooksus osas olen laisk olnud. Jooksmine tublisti raskem ja viitsimisega tublisti probleeme, aga järgmine nädal tuleb teha.
      5x 3 metsaringikest, mis oma maja juures ja kuskil 700m. +2 pikemat vähmelat 30minutist otsa läheduses oleval terviserajal, kus mõnus pinnas + paar küngast.
      Lisaks veel min 3 seda tavapärast ratta ringi.
      Ausalt tuleb järgmise nädala lõpus tunnistada, kui palju viitsimist oli.
      Last edited by vapsik; 17.07.11, 19:15.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #753
        Re: vapsik [NL-25 FR]

        Algselt postitas vapsik Vaata postitust
        Ausalt tuleb järgmise nädala lõpus tunnistada, kui palju viitsimist oli.
        Hehe. Ise tegin endale reegliks, et käin iga nädal minimaalselt 2x uisutamas, aga juba eelmine nädal feilisin, kus käisin ainult ühe korra, aga noh seal olid mul asjalikud vabandused ka (nagu ikka, eks). Aga peale trenni on mõnus ja terves kehas on terve mindset!
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #754
          Re: vapsik [NL-25 FR]

          Krdi trenni tehes on jah pagana raske ja kirud hambad ristis. Pärast muidugi on väga mõnus ja rahulik tunne. Jalgrattarajal ei saa kuidagi rahulikult sõita. Vahel mõtlen küll, et teen täna rahulikult, aga kui mingi väga suvakas läheb mööda, siis võtad ikka vaikselt järgi. Vaatad, et tal hoog ikka ikka väga suur ei ole ning igaks juhuks paned nii nagu torust tuleb, et raibe kiirelt maha raputada. Kui kord juba hoog sees, siis ei ole ju mõtet enam aeglasemalt võtta ja nii ta läheb...

          Kui Sinu jutt rulluisutamises kohta, siis sellest pole hull kui ei käi. Raiped tihti peavad terve tee enda alla võtma oma ägeda rulluisusammuga samal ajal kui kõik teised mahuvad ilusti oma tee poolele ära.
          Samas seda tuleb küll tunnistada, et silmailu pakub keskmine rulluisutaja rohkem. Obv see Sinu puhul ei kehti.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #755
            Re: vapsik [NL-25 FR]

            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
            Kui Sinu jutt rulluisutamises kohta, siis sellest pole hull kui ei käi. Raiped tihti peavad terve tee enda alla võtma oma ägeda rulluisusammuga samal ajal kui kõik teised mahuvad ilusti oma tee poolele ära.
            Samas seda tuleb küll tunnistada, et silmailu pakub keskmine rulluisutaja rohkem. Obv see Sinu puhul ei kehti.
            Uisutamisega on see, et mingid koeraomanikud lasevad rihma 2m peale ja siis vahel 5 pubekat räägivad keset teed juttu ja teevad suitsu. Ükskord ma mõnele nii sisse sõidan, et kannavad hirmust elu lõpuni kõnniteel kiivrit. :)
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #756
              Re: vapsik [NL-25 FR]

              Meeste rulluisutamine tundub visuaalselt väga gay. Kes järgmine kord rullitama läheb, sel hea mõelda sellele lustakale mõttele...

              Comment

              • Poke
                Grinder
                • Mar 2010
                • 995

                #757
                Re: vapsik [NL-25 FR]

                kuradi hea tahtmine peab olema ikka, mina ei suuda mõeldagi, et võtan nüüd kätte ja lähen jooksma või mida iganes...
                kuigi peaks, magu on ees nagu hüljesel juba.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #758
                  Re: vapsik [NL-25 FR]

                  Sõjaväes tekkis kerge harjumus. Enne seda hakkas endale ka kõht ette kasvama.

                  Comment

                  • raaids
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 606

                    #759
                    Re: vapsik [NL-25 FR]

                    Supernova freeroll on 20.aug mitte 6.aug. Niiet sul veel aega on veits:)

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #760
                      Re: vapsik [NL-25 FR]

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      Meeste rulluisutamine tundub visuaalselt väga gay. Kes järgmine kord rullitama läheb, sel hea mõelda sellele lustakale mõttele...
                      Tegelikult oleneb kuidas seda teha. Kui tüdruksõbraga aeglaselt käest kinni kulgeda, siis tõesti. Endale meeldib just see kiirus, mida jooksmisel pole. Rattaga on ka kiirus hea, aga ohutum (suhteline. Vt. ka Liibanon).
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #761
                        Re: vapsik [NL-25 FR]

                        NL-25 deep lauad võivad vist paras kullaauk olla. Samas läheb vist aega ja vaeva seal parima strateegia leidmiseks. JK on fire tegi vist ainult deep laudu mängides juunis kuskil 200BI NL-25.

                        Mingi random fishi vastu. PF peab vist suuremalt avama hakkama:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #762
                          Re: vapsik [NL-25 FR]

                          See JK mees tegi jah ulme kuu seal deep laudades. Kas deep laudadega on selline värk, et seal HUD ei tööta või on mul midagi valesti?

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #763
                            Re: vapsik [NL-25 FR]

                            2+2s olen sama lugenud, et osadel probleeme, aga mul deep lauades on HUD alati töötanud. Vbla seepärast, et väga tihti HEMi ei viitsi uuendada uuema versiooni peale.

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #764
                              Re: vapsik [NL-25 FR]

                              Endal oli mitu kuud sama mure ning peale updatet on asi korras.

                              Comment

                              • Cash87
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1402

                                #765
                                Re: vapsik [NL-25 FR]

                                HEMil on uus update, kus kõik töötab ilusti :)

                                Comment

                                Working...