Re: [NL25 FR] zyxxx ei beadi non-sd joont???
Sa oled sblt liiga loose... 27/17 on väga halb... ma saan aru 20/17nest, aga 27/17? ja bb pealt kui sind callib sb lihtsalt, siis bet 4xbb ja cbet 5xbb, ning fold on sealt kerge tulema. Ma arvan ka, et sa oled liiga tight BBlt, lased rottida blinde nii väga..., kui steal on BUl mingi 40 siis hakka vastu mängima! Sa kaotad non-sdga, 4.3PTBB/100... uuri mingeid artikleid CotW seltist, kuidas seda parandada... sest see 4.3PTBB/100 on nagu kergelt üle 2$/100. Kui sa suudaks selle kaotuse 2ptbb/100 viia, siis oleks juba tunduvalt parem...
Sa oled sblt liiga loose... 27/17 on väga halb... ma saan aru 20/17nest, aga 27/17? ja bb pealt kui sind callib sb lihtsalt, siis bet 4xbb ja cbet 5xbb, ning fold on sealt kerge tulema. Ma arvan ka, et sa oled liiga tight BBlt, lased rottida blinde nii väga..., kui steal on BUl mingi 40 siis hakka vastu mängima! Sa kaotad non-sdga, 4.3PTBB/100... uuri mingeid artikleid CotW seltist, kuidas seda parandada... sest see 4.3PTBB/100 on nagu kergelt üle 2$/100. Kui sa suudaks selle kaotuse 2ptbb/100 viia, siis oleks juba tunduvalt parem...
Järgmine tulp on saw flop ja sealt hakkab edasi vaatamine pihta. Ehk siis need esimesed numbrid on numbrid mis ta sellist asja oleks kokku saanud, kui ta poleks ühtegi kätt foldinud. Sealt ka straight flushi miinus
Comment