[NL25 FR] breakeven rollercoaster never ends...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #121
    Re: [NL25 FR] miks ma break-even olen?

    Minul on see arv umbes poole väiksem (One Pair miinus)
    Aga miinuses on see vast kõigil jah.

    Comment

    • zyxxx
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 453

      #122
      Re: [NL25 FR] miks ma break-even olen?

      Algselt postitas noname Vaata postitust
      Minul on see arv umbes poole väiksem (One Pair miinus)
      Aga miinuses on see vast kõigil jah.
      Ok, eks ma siis pean oma mängustiili korrigeerima ja vähem raha magama seal panema.

      Sain 2+2 foorumist ka päris ammendava vastuse antud küsimusele:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • zyxxx
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 453

        #123
        Re: [NL25 FR] miks ma break-even olen?

        Mnjah, proovisin ära siis mõned sessid koogipokkeri NL50 laudades...
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • zyxxx
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 453

          #124
          Re: [NL25 FR] miks ma break-even olen?

          Selle kuu alguses olen mänginud 6-maxi laudades Cakes ja algus oli paljutõotav. Päris hea upswingi osaliseks sain kohe algul ja kõik head käed maksti kuhjaga donkide poolt kinni. Hea mäng kesti enam-vähem eilseni kui suutsin kahe sessiga kaotada -7bi :S Osa oli sellest kindlasti tilt.. nii et võtan aja maha paariks päevaks.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #125
            Re: [NL20 6max] miks ma break-even olen?

            Kas seal koogipokkeris on siis trackeri kasutamise voimalus olemas voi ei ole?

            Comment

            • zyxxx
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 453

              #126
              Re: [NL20 6max] miks ma break-even olen?

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              Kas seal koogipokkeris on siis trackeri kasutamise voimalus olemas voi ei ole?
              Tracker töötab, aga HUD-i ei saa kasutada.

              Comment

              • zyxxx
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 453

                #127
                Re: [NL25 FR] zyxxx otsib c0achi!

                Noo faking hell. See 6maxi ronimine oli ka ikka päris "mõtekas" teguviis. Tänu algsele upswingile tekkis mul isegi illusioon, et ma beadin seda mängu. Ja nüüd tuli päris kehv kukkumine -10bi kokku juba. Ühesõnaga kobin tagasi full ringi mängima, ei ole mõtet ühe asja juurest teise juurde joosta, oskamata kokkuvõttes mitte midagi.

                Jätkan mängu NL25 FR laudades mingis toas, mis toetab ka HUDi, eeldatavasti peaks see olema mingi uus tuba kus on võimalik mängida lahti ka first deposit boonust, kuna muidu võib break even jooksmise (milles ma olen meister) korral igasugune motivatsioon ära kaduda.

                Samuti otsin omale NL25 jaoks coachi, kes natuke mind abistaks. Kui keegi viitsiks minuga tegelda, siis vaev ei jääks tasumata.

                Comment

                • zyxxx
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 453

                  #128
                  Re: [NL25 FR] zyxxx otsib c0achi!

                  Täielik mängusuutmatus on peal olnud juba üle nädala, täna tekkis mingi väike mõte tuhlata natuke foorumites ja ehk suudan ennast nii kaugele viia, et teen FTP-s väikse sessi kah.

                  Näib, et endale coachi ma ei leia, sest keegi ei ole isegi huvi tundnud. Eks ma siis pusin üksi edasi.....

                  Comment

                  • zyxxx
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 453

                    #129
                    Re: [NL25 FR] zyxxx otsib c0achi!

                    Niih, ma ei mäletagi enam millal ma oleksin sessiooni jooksul kaotanud -7bi :S
                    Täna see siis juhtus, 1892 kätt ja -$150. Mingeid väga lolle vigu ma oma arust ei teinud, aga igakord oli TPTK vastas kolmik ja kolmiku vastas maja. Kaardijooks oli ka muidugi meeletutult nigel ja seega kui floppasin TPTK, siis ilmselt mängisin neid natuke üle. Samas roheliste mehikeste vastu oli vanasti TPTK ju nuts.

                    Huvitav on veel see, et eile oli sess, mis lõppes +6bi ehk siis üle ootuste hästi ja luckbox oli ka suht põhjas. Seega kehtib minu puhul jätkuvalt reegel, et tuleb karta head kaardijooksu, sest kohe võetakse see kuhjaga tagasi.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #130
                      Re: [NL25 FR] zyxxx otsib c0achi!

                      Kas midagi positiivset ka vahepeal juhtunud. Järjest lugedes ainult kehvasti läinud.

                      Comment

                      • zyxxx
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 453

                        #131
                        Re: [NL25 FR] zyxxx otsib c0achi!

                        Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                        Kas midagi positiivset ka vahepeal juhtunud. Järjest lugedes ainult kehvasti läinud.
                        Kas mitme kuu ja 100k+ käe pikkuse breakeven mängu peaks liigitama positiivse või negatiivse alla? :)

                        Comment

                        • zyxxx
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 453

                          #132
                          Re: [NL25 FR] zyxxx otsib c0achi!

                          Tänane sess +5bi, täitsa hull värk ikka kuidas vonkleb...

                          Comment

                          • HU grinder
                            Vana Tegija
                            • Feb 2010
                            • 1002

                            #133
                            Re: [NL25 FR] zyxxx otsib c0achi!

                            Algselt postitas zyxxx Vaata postitust
                            Kas mitme kuu ja 100k+ käe pikkuse breakeven mängu peaks liigitama positiivse või negatiivse alla? :)
                            Positiivne, kooliraha maksma ei pea.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #134
                              Re: [NL25 FR] zyxxx otsib c0achi!

                              Zyxxx kuda kulgeb?

                              Comment

                              • zyxxx
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 453

                                #135
                                Re: [NL25 FR] zyxxx otsib c0achi!

                                Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                                Zyxxx kuda kulgeb?
                                Tänan küsimast jäkuvalt sinka-vonka üles alla. Viimasel nädalal ei saa mind muidugi süüdistada ka liigses pokkeri mängimises.

                                Comment

                                Working...