Re: [NL25 FR] breakeven rollercoaster never ends...
Kergitaks oma päevikut ka pisut, kuigi pointi nagu erilist ei ole. Sel kuul siis mänginud põhiliselt NL50 laudu, sest NL25 breakeven jooksmine tüütas lihtsalt ära. Bankroll on ka piisavalt suur, et seda endale lubada. Kahjuks ei ole sealgi midagi kiita ja hetke seis peale 25000 kätt on kusagil -8bi kandis. Eks tuleb varsti NL25 tagasi kolida ja breakeven mängu jätkata..
Motivatsiooniga on kehvasti, sest olen enda arust kõike proovinud, aga oma mängu paremaks ei ole saanud :(
Kergitaks oma päevikut ka pisut, kuigi pointi nagu erilist ei ole. Sel kuul siis mänginud põhiliselt NL50 laudu, sest NL25 breakeven jooksmine tüütas lihtsalt ära. Bankroll on ka piisavalt suur, et seda endale lubada. Kahjuks ei ole sealgi midagi kiita ja hetke seis peale 25000 kätt on kusagil -8bi kandis. Eks tuleb varsti NL25 tagasi kolida ja breakeven mängu jätkata..
Motivatsiooniga on kehvasti, sest olen enda arust kõike proovinud, aga oma mängu paremaks ei ole saanud :(
Comment