Re: [NL25 FR] zyxxx grindimas Pokerstarsis & FT-s
Tahaksin küll kohe vastu vaielda, et ei spewi ja mängin stabiilselt, aga eks seal ilmselt oma iva ikkagi on ja ma ei saa sellest lihtsalt aru kui ma raha ära kingin.
Igaljuhul peab see juhtuma väikeste summade kaupa, sest igapäevaselt vaatan üle oma biggest loosing hands ja seal ei hakka silma eriti spewimist, vaid pigem totaalset luckimist vastaste poolt. OK, mõni üksik tildine suurem kaotus on ka vahel sees, aga mitte valdav enamus.
Pigem tundub mulle, et ma ei saa oma heade kätega piisavalt valuet ja see on müstika, sest preflopis raisen korralikult ja tullakse kaasa, aga postflopis enam keegi TPTK -ga välja ei maksa.
Täna hommikul oli vahelduseks väheke parem sess, aga lauad olid ka totaalselt fishised ja kaart jooksis hästi:
Algselt postitas seep
Vaata postitust
Igaljuhul peab see juhtuma väikeste summade kaupa, sest igapäevaselt vaatan üle oma biggest loosing hands ja seal ei hakka silma eriti spewimist, vaid pigem totaalset luckimist vastaste poolt. OK, mõni üksik tildine suurem kaotus on ka vahel sees, aga mitte valdav enamus.
Pigem tundub mulle, et ma ei saa oma heade kätega piisavalt valuet ja see on müstika, sest preflopis raisen korralikult ja tullakse kaasa, aga postflopis enam keegi TPTK -ga välja ei maksa.
Täna hommikul oli vahelduseks väheke parem sess, aga lauad olid ka totaalselt fishised ja kaart jooksis hästi:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)






Comment