[NL25 FR] breakeven rollercoaster never ends...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seep
    Grinder
    • Dec 2009
    • 698

    #106
    Re: [NL25 FR] zyxxx ei beadi non-sd joont???

    Sa oled sblt liiga loose... 27/17 on väga halb... ma saan aru 20/17nest, aga 27/17? ja bb pealt kui sind callib sb lihtsalt, siis bet 4xbb ja cbet 5xbb, ning fold on sealt kerge tulema. Ma arvan ka, et sa oled liiga tight BBlt, lased rottida blinde nii väga..., kui steal on BUl mingi 40 siis hakka vastu mängima! Sa kaotad non-sdga, 4.3PTBB/100... uuri mingeid artikleid CotW seltist, kuidas seda parandada... sest see 4.3PTBB/100 on nagu kergelt üle 2$/100. Kui sa suudaks selle kaotuse 2ptbb/100 viia, siis oleks juba tunduvalt parem...

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #107
      Re: [NL25 FR] zyxxx grindimas Pokerstarsis & FT-s

      Algselt postitas seep Vaata postitust
      Issand, ma sain südamerabanduse! See on haige leak! 2nd barrelid on tähtsad ja ka harva 3rd barrelid, kui on teada teatud mängijate puhul, et callivad kuni riverini drawga ja kui ei taba, siis foldivad betile. Lisaksin veel, et kui sul tuleb 4 kaarti ühest mastist maha, siis bettida OOP ka bluffina, kuna maha visatakse setid, 2paarid, read ja ka nõrgemad flushid. ehk järgi jääb ainult 6-7 kaarti, mis võimalikult callivad sind maha...
      haige leak et nonsd vajub nii põhja? hui on, se eoleneb konkreetselt m2ngu stiilist. ei viidsi ranka posti yles otsida kus tal oli kellelgi 2+2 m2nijaga sarnane graph ... sd value peab sul sama palju sel juhul tõusma

      "Lisaksin veel, et kui sul tuleb 4 kaarti ühest mastist maha, siis bettida OOP ka bluffina, kuna maha visatakse setid, 2paarid, read ja ka nõrgemad flushid. ehk järgi jääb ainult 6-7 kaarti, mis võimalikult callivad sind maha..." bull shit ..

      zyxxxle: graafiku pealt tundubm et value võtmisega oled hädas ... ehk vbet vbet?

      Comment

      • zyxxx
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 453

        #108
        Re: [NL25 FR] zyxxx grindimas Pokerstarsis & FT-s

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        zyxxxle: graafiku pealt tundubm et value võtmisega oled hädas ... ehk vbet vbet?
        Tundub nii. Value beti ja foldimise suhe on mul ilmselt paigast ära. Ehk siis kui olen veel ees, siis ei ole piisavalt agressiivne ja kui olen juba taga, siis ei leia üles foldi.

        Comment

        • zyxxx
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 453

          #109
          Re: [NL25 FR] zyxxx ei beadi enam midagi...

          Mängu analüüs jätkub...

          vaatasin oma final handse üle ja tekkis küsimus, kas One Pair on ka teistel mängijatel miinustes või võib see olla minu leak?

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #110
            Re: [NL25 FR] miks ma breakeven olen?

            mismoodi sul straight flush saab miinuses olla aru mai saa

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #111
              Re: [NL25 FR] miks ma break-even olen?

              krt ma ei usu, et sa oled fullringis 27k korda käinud One Pair handiga showdownil.
              Mul oli 400k käe peale see tunduvalt väiksem ja muidugi oli see plussis.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #112
                Re: [NL25 FR] miks ma break-even olen?

                Siit koorubki esimene leak ma usun. Nimetame siis seda nõrga käega sd minek. See eeldab, et sa maksad vastase valubeti ilusasti välja.

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #113
                  Re: [NL25 FR] miks ma break-even olen?

                  100k käsi ja 27k oled läinud ühe paariga sd-le?

                  Comment

                  • Poku
                    Bännitud
                    • Mar 2010
                    • 295

                    #114
                    Re: [NL25 FR] miks ma break-even olen?

                    Siin on siiski mõeldud teistmoodi Järgmine tulp on saw flop ja sealt hakkab edasi vaatamine pihta. Ehk siis need esimesed numbrid on numbrid mis ta sellist asja oleks kokku saanud, kui ta poleks ühtegi kätt foldinud. Sealt ka straight flushi miinus Ta foldis selle käe pf ja kui oleks mängima läinud, oleks saanud straight flush. Aga pf võis ta olla plindidel ja foldida tõste peale + ise raiseda ja foldida üle tõste peale jne, sealt ka miinus.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #115
                      Re: [NL25 FR] miks ma break-even olen?

                      No ta on läinud showdownile one pairiga 6359korda 100k käe juures.
                      Vaadake mitu kordasaanud ja palju WTSD on

                      Comment

                      • Aadu
                        Õpihimuline Mängur
                        • Apr 2009
                        • 326

                        #116
                        Re: [NL25 FR] miks ma break-even olen?

                        Palju su steal success on?

                        Igal juhul fold to 3bet +80 vägistatakse sind juba Nl50s surnuks.

                        Comment

                        • zyxxx
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 453

                          #117
                          Re: [NL25 FR] miks ma break-even olen?

                          Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                          100k käsi ja 27k oled läinud ühe paariga sd-le?
                          One Pairi on kokku olnud 27000 korda ja nendest 23% läksin showdownile.
                          Ühest vastust ma ikkagi kellegilt ei saanud, kas see protsent on liiga suur ja maksan vastastele käed liiga hästi kinni?

                          Ehk siis tuleks jõuda selleni, et One Pair rida oleks plussis???

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #118
                            Re: [NL25 FR] miks ma break-even olen?

                            oled sa plussis nende showdownile mindud kätega?

                            Comment

                            • zyxxx
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 453

                              #119
                              Re: [NL25 FR] miks ma break-even olen?

                              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                              oled sa plussis nende showdownile mindud kätega?
                              Vot ma ei saagi sellest aru, sest kui ma võtan PT filtritest Made hands -> One Pair -> Any street ja Misc-> Results-> WTSD, siis ta näitab ikka mulle Hands all ka tugevamaid käsi, kus on muu hulgas esinenud ka One Pair kombinatsioon (näiteks floppi on tulnud kaks ühesugust kaarti ehk paar, aga ise olen saanud rea kokku).

                              Samas ei näitaks ka showdownile mindud One Pair käte pluss ju veel midagi, sest võin ju ka enne foldimist liiga palju raha potti lükata.

                              Küsimus oli ju tegelikult lihtne. Kas teiste mängijate One Pair on plussis või peabki see olema sama sügavas miinuses kui mul?

                              Näiteks High card rida on paratamatult ju kõigil miinuses.
                              Last edited by zyxxx; 24.03.10, 14:16.

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #120
                                Re: [NL25 FR] miks ma break-even olen?

                                miinuses ikka ja see loeb ka one pair handiks siis kui foldisid käed PF

                                Comment

                                Working...