Re: zyxxx @ NL10 / NL25 FR
Eilne sessioon oli konkreetne FAIL:
Märksõnaks olid ülipalju agro fishe ja mina sellistes laudades mängida ei oska, eriti kui kaart kõige paremini ei jookse ja flopid jäävad pea alati hittimata>:(
Eilne sessioon oli konkreetne FAIL:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Märksõnaks olid ülipalju agro fishe ja mina sellistes laudades mängida ei oska, eriti kui kaart kõige paremini ei jookse ja flopid jäävad pea alati hittimata>:(










Comment