[NL25 FR] breakeven rollercoaster never ends...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • zyxxx
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 453

    #46
    Re: zyxxx @ NL10 / NL25 FR

    Eilne sessioon oli konkreetne FAIL:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Märksõnaks olid ülipalju agro fishe ja mina sellistes laudades mängida ei oska, eriti kui kaart kõige paremini ei jookse ja flopid jäävad pea alati hittimata>:(
    Last edited by zyxxx; 07.03.10, 15:20.

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #47
      Re: zyxxx @ NL10 / NL25 FR

      Limpi rohkem, nende puhul on iga käsi väärt suurt potti. Sa paned ennast rasketesse situatsioonidesse, kuna nad 3betivad palju rohkem. samas kui sa callid siis nad viskavad oma raise sisse ja sa saad callida maha, vastasel juhul läheks see 2x rohkem maksma(pean silmas pocket paire). Aggrofishide vastu 3bet AQ+ JJ+

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #48
        Re: zyxxx @ NL10 / NL25 FR

        Ma tean seda tunnet. Sama sess oli ka mul :/

        Comment

        • zyxxx
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 453

          #49
          Re: zyxxx @ NL10 / NL25 FR

          Teoorias ma tean jah, et tuleb limpida selliste vastu. Täna üritasin sellele eriti rõhku panna ja nii hullusti ei läinudki.
          Kuigi kaardijooks oli parem ja selliseid donke vähem. Sisse sain ikka igast asendist lausa uskumatuid biite.
          Samas ma ei viitsi siin päevikus eriti alada oma biitide ja starsi rigged riveri teemadel ;D

          Teen ikka ise ka uskumatult rumalaid lükkeid ja saan nendest kohe ka ise aru. Rõhk on sellel, et igasse kätte tuleb süveneda. Samas tahaks ju volumet ka teha :)

          Täna siis nii:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          Õhtu poole teen veel ühe sessi, sest väljas on nii külm, et ei viitsi kolada õues :)
          Last edited by zyxxx; 07.03.10, 15:21.

          Comment

          • zyxxx
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 453

            #50
            Re: zyxxx @ NL10 / NL25 FR

            Eilne õhtu:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by zyxxx; 07.03.10, 15:21.

            Comment

            • zyxxx
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 453

              #51
              Re: zyxxx @ NL10 / NL25 FR

              WBCOOP-lt tuli suht bubble ära. Koht midagi alla 200 igaljuhul. Oleks ikka pidanud edasi istuma ja taluma neid blinde veel paar ringi, aga see on tagant järele tarkus. Viskasin KQ-ga nupud sisse ja mingi suure stackiga callis Ax-ga ära. Floppi tuli A ka kõigele lisaks ja nägemist. Turnasin ei ole mänginud ka väga kaua nii, et kogemusi napib.

              Tänane minisess:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by zyxxx; 07.03.10, 15:21.

              Comment

              • zyxxx
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 453

                #52
                Re: zyxxx @ NL10 / NL25 FR

                Ma parem ei ütle midagi.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by zyxxx; 07.03.10, 15:22.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #53
                  Re: zyxxx @ NL10 / NL25 FR

                  Mis stattidega nl10 lased nüüd?

                  Comment

                  • zyxxx
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 453

                    #54
                    Re: zyxxx @ NL10 / NL25 FR

                    Viimased 11k kätt olen nl25-s lasknud.

                    Comment

                    • zyxxx
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 453

                      #55
                      Re: zyxxx @ NL10 / NL25 FR

                      Viimane sess oli jah, täielik kaartide ikaldus.
                      Nagu ka graafikult näha, siis suuremaid lakse ei olnudki, lihtsalt blindid muud kui läksid, abi floppidest ei tulnud ja cbetid calliti räigelt maha või sain reraise otsa.
                      Keegi 40/5 donk tuli minu AA-ga all-in'i kaasa oma 79 offsuitega ja loomulikkult sai juba flopis kolmiku kätte. Nice.

                      Üks kahtlane olukord oli veel, kus fold oleks olnud otstarbekam, aga kuna väikene tilt ka nahavahel oli, siis shovesin turnil OOP flushdraw'ga. Omal oli käes TT ja vastasel siis AA ja flopis ka A. Üle poole stäckist oli nagunii juba potis kah. Nit mõtles ikka päris pikalt, aga callis lõpuks ära.

                      Comment

                      • zyxxx
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 453

                        #56
                        Re: zyxxx @ NL10 / NL25 FR

                        Täna ka miskit üli head ei olnud, aga läbi vere ja pisarate sain joone lõpuks pluss poolele ikka tagasi :)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by zyxxx; 07.03.10, 15:22.

                        Comment

                        • zyxxx
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 453

                          #57
                          Re: zyxxx @ NL10 / NL25 FR

                          Öine väike grind veel otsa.
                          Kaks viimast sessi on mängitud 13 lauaga. Muidu max 8 lauda.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by zyxxx; 07.03.10, 15:22.

                          Comment

                          • zyxxx
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 453

                            #58
                            Re: zyxxx @ NL10 / NL25 FR

                            Tänased toimetused graafiliselt:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by zyxxx; 07.03.10, 15:22.

                            Comment

                            • Rahapada
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1178

                              #59
                              Re: zyxxx @ NL10 / NL25 FR

                              heh, alumie on änksa, nagu loh ness, vms...

                              immeliku pikkusega sul need sessid, mitu lauda, kui pikalt?

                              Comment

                              • zyxxx
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 453

                                #60
                                Re: zyxxx @ NL10 / NL25 FR

                                Algselt postitas Rahapada
                                heh, alumie on änksa, nagu loh ness, vms...

                                immeliku pikkusega sul need sessid, mitu lauda, kui pikalt?
                                Viimased sessid on 12-13 lauaga. Mängin täpselt nii nagu tuju on. Kui tunnen, et teen halba mängu siis lauad lihtsalt kinni ära. Samuti kui tekib pikem liug, nagu eelpool näha, siis tõmban ka üsna kiirelt hädapidurit.

                                Comment

                                Working...