[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #241
    Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    PokerStars
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    Hero ($10)
    UTG+1 ($21.90)
    MP1 ($18.15)
    MP2 ($9.45)
    CO ($10.75)
    BTN ($10)
    SB ($9.90)
    BB ($13.95)

    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is UTG K A
    Hero raises to $0.40, 3 folds, CO calls $0.40, 3 folds

    Flop: 7 10 Q ($0.95, 2 players)
    Hero bets $0.70, CO calls $0.70

    Turn: J ($2.35, 2 players)
    Hero bets $1.80, CO raises to $3.60, Hero goes all-in $8.90, CO calls $5.30

    River: 7 ($20.15, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: $20.15
    Hero shows a straight, Ten to Ace
    K A
    CO shows two pair, Jacks and Sevens
    8 J

    Hero wins $19.15 (net +$9.15)

    CO lost $10

    Tundmatu vastane sel hetkel, hiljem jah selgus, et täielik donk, kes iga hititud bottom paariga broke läks.

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #242
      Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

      Siit loeb välja, et min raise turnis ei olegi iga kord nuts :D. NH!

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #243
        Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

        Veel üks minraise juhtum.

        PF callisin, kuna 2 fullstack-vastast oli potis, ei uskunud, et openraisenud MP1 foldib, kui ma callin. Et ma seda OOP tegin, on ilmselt halb mäng.

        $0.05/$0.10 No Limit Holdem
        PokerStars
        8 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        UTG ($3.35)
        UTG+1 ($10)
        MP1 ($10)
        MP2 ($10.25)
        CO ($10)
        BTN ($15.70)
        Ei usu minraise ($10.05)
        BB ($10)

        Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Ei usu minraise is SB J Q
        2 folds, MP1 raises to $0.40, 1 fold, CO raises to $0.80, 1 fold, Ei usu minraise calls $0.75, 1 fold, MP1 folds

        Flop: 6 Q J ($2.10, 2 players)
        Ei usu minraise bets $1.40, CO raises to $3.10, Ei usu minraise goes all-in $9.25, CO goes all-in $6.10

        Turn: 9 ($20.55, 2 players, 2 all-in)

        River: 7 ($20.55, 2 players, 2 all-in)

        Final Pot: $20.55
        CO shows
        A A
        Ei usu minraise shows two pair, Queens and Jacks
        J Q

        Ei usu minraise wins $19.55 (net +$9.50)

        MP1 lost $0.40
        CO lost $10

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #244
          Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

          Ma ei calliks IP ka.

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #245
            Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

            Tähendab, FR tohib kõrget suited connectorit mängida ainult
            *LP openraise
            *limped potis

            Jube tightid mängijad on kõik:)

            Comment

            • HU grinder
              Vana Tegija
              • Feb 2010
              • 1002

              #246
              Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

              No coldcallimine on küll viimane koht

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #247
                Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                Tähendab, FR tohib kõrget suited connectorit mängida ainult
                *LP openraise
                *limped potis

                Jube tightid mängijad on kõik:)
                Sina mängid ju 3bet potis ja 3bet potis on ainukesed head asjad QJs-ga floppamiseks 2pair (50:1 vist) ja FD/OESD ja viimaste kasumlik mängimine 3bet potis ilma readiteta on väga kahtlane. Rääkimata sellest, et FD/OESD ei tule ka nii tihti kui tahaks 8 blindise hinna eest. :)
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #248
                  Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                  Ok, su jutus on iva. Decent 3beti puhul ma foldin automaatselt taolise käe, aga antud min3beti võtsin ma raise callimisena. Aga kui oleks 3BB raise ja 6BB min3bet, siis ma IP edaspidi ikka calliks.

                  ja kui nüüd Starsis tulevad 200BB+ante lauad, siis seal peab hakkama fullstäkkide vastu connectoreid märksa rohkem mängima. Kuigi need lauad tulevad 100-250BB, mis tähendab, et paljud ilmselt mängivad 100BB rahulikult edasi ehk vastase stäki suurus mõjutab jätkuvalt tugevalt otsuseid edasi...

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #249
                    Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                    Teemas http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3816 on ranka arvamus keskmisest pokkerifoorumi kasutajast http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...0&postcount=19

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    ... pokkerifoorumites on väga palju kasutajaid. Osad on kaotajad, osad on väga head mängijad ,teised nats halvemad, kolmandad natuke paremad aga suurem osa mängijaid on sinna break-evenisse või väga väikesed võitjad. Silmaringi avardamiseks võin öelda, et enne PTR'i ma arvasin, et eesti foorumid suckivad, 2p2 foorumites enamus kasutajaid on suured võitjad aga asi on tegelt igal pool nii nagu ma ütlesin.

                    See selleks. Seega sa peaksid leidma üles leidma need kommentaarid mis tulevad mängijatelt, kes ei ole sinna break-eveni ega miinuse kanti vaid kes on just kõrgemale jõudnud ning jälgima nende jutte erinevatest joonekestest. Siin foorumis selliseid mängijaid on väga vähe, üks on neist moderaator ja seepärast võiksid tema postitusi natuke trackida :)
                    Tahtsin esimese hooga midagi sarkakastilist-vaimukat vastata, aga siis mõtlesin, et fakk, see on ju nii tõsi! Mina ise olen klassikaline näide sellisest beak-even kasutajast.

                    Mis ma siis nüüd olen, mingi 6 kuud pokkeriga regulaarselt tegelenud?
                    Puhtalt mängimisele olen trackeri järgi kulutanud 550 tundi, läbi mänginud 192K kätt ning olen 600$ plussis?? ok, veidi boonuseid ka saadud, aga alla 1000$ jääb see ikka ning osa rahast on veel läinud paarile profimale mehele nõuannete ja väikse coachimise eest. Ehk siis $/hour puhtalt mängult on 1,1$/h, koos boonustega jääb ikka alla 2$/h. Oleks ma selle aja kusagil turvamehena ära molutanud, oleks veits rohkem teeninud...

                    Lisaks pinutäis tunde pokkeriraamatuid lugedes ning jumal-teab-kui-kaua-aega siin foorumis raisanud. Ja ikka ma alles rabelen, et saaks NL10-st kõrgemale... Jah, poleks ma vahepeal pidanud osalist cashouti tegema, oleks BR kõrgema limiidi jaoks juba koos, aga kui ma NL10 winrate'i vaatan (viimase 2,5 kuuga 70K kätt, 3,17BB/100) , siis pole vist põhjust kõrgemale ronida?

                    Vähemalt ma ei ole kunagi bustoks läinud, aga see pole asi, millega rahul olla.
                    Seega olen pool aastat elanud suures pokkerivaimus, aga õiget pokkerimängijat pole minust veel saanud. Aga foorumis võtan sõna pidevalt, värskemad kasutajad kindlasti vaatavad, et näe, ligi 1000 postitust, kindlasti tegija vend, aga sittagi :D

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #250
                      Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                      öhöhöö mul on palju rohkem postitusi.. aga enamik neist naiste/naljatopicutes aga küsimus winrate kohta.. see 3BB on nüüd big beti 100 kohta või bb big blindi 100 kohta.. kui big beti, siis on täitsa enamvähem winrate.. 6bb/100 võiks vast olla see piir kust võiks öelda, et saad limiidiga hakkama

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #251
                        Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                        Poker Tracker näitab BB ehk siis big bet

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #252
                          Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                          no siis on normaalne.. imho ei tasu madalates limiitides üldse mingeid cashoute teha, eesmärk on ju areneda ja kõrgematesse limiitidesse liikuda.. ma olen vist ca 20% oma võitudest välja kandnud..

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #253
                            Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                            tegelikult ma tean, et ei tasu ja polnud üldse plaaniski, aga tekkis üks kord ootamatu olukord, kus oli mõni tuhat puudu ja mujalt polnud võtta.

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #254
                              Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                              Mitte iga päev ei saa kelkida graafikuga, kus KÕIK jooned on üle nulli

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #255
                                Re: [NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                                Sa üldse Merlot ei joo?

                                BTW: suht seksikas graafik ju. Kuidas see kuu on?

                                Comment

                                Working...