Eestimatsi päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiMats
    Grinder
    • Jul 2009
    • 625

    #211
    Re: Eestimatsi päevik

    Sai siis eile samamoodi linnast 7 ajal leegid tehtud ning taaskord suunaks salajärv. Kuna seekord enda autoga ei läinud, siis sain kahe Supstiga taga pikutada, nii kena soe oli. Sihtkoha lähedale jõudes vaatasime, et värsked jäljed täna läinud ja jääl rahvast irmsasti, aga meie õnneks olime üksi. Hakkasime siis unnasid pimedas sisse panema, mil juba esimese 10 minutiga oli ühel härral kilone punn käes, kuna üleeile härra 6se sai, siis lasi julgelt edasi ujuma. Panin ka siis unnad sisse ning lasin oma äsja ostetud koduekstra 5€-sel toolil lebosse ning hakkasin jäägrit nautima, mille Supsti Kalajumalale töi.

    Hommikul oli vähe külm, lampi oli mingi tuul kuskilt tulnud ja kuna toolil istmesoojendust polnud, siis oli täitsa jaheee. Ca 12ks klaaris asja ära, taevas täitsa selge, päike ilusti säras ja oli tõesti SUPER ilm, päevitustooli olemasolul oleks võinud täitsa vabalt kerge uinaku teha. Vahepeal mingit erilist actionit polnud, Supsti sai mingi kilose ning paar x pani sama unna juurest mingi poiss ta söödaga minema, me muidugi iga kord suure hurraaga jooksime need 100m+ maha ja pettumus :( . Endal tuli ka esimene kala siis kahe päeva peale. Binokliga vaatan, et oehh lipp püsti, kohale jõudes ei kerinud ning tundus, et pole varem ka üldse maha kerinud, aga haakisin ning midagi tuli välja. Kilone raibe oli suht kurku tõmband süsteemid ning pidin ta siis kaldale külmetama jätma.

    Vahepeal leidsime minu 2 unna ka üles, mis üleeile sisse olid jäänud, reis oli täiega plussis juba.
    Mul jääger peaaegu et hinge all juba ja siis üks kotkasilm paneb, et kaugel kaugel lipp püsti, ajasin ka siis perse üles ning hakkasin teiste järgi roomama. Peagi kostus, et unn pidavat minu olema, neutraali asemel lülitasin turbo sisse ning jooksin nii, et tuiskas. Map mäleta enam , kas kohale jõudes ka keris või mitte, aga krdi vaatasin, et just eile ehitatud unn 25kg-se tamiiliga(oehhh), haakisin ja hakkasin siis tõmbama, ei saand vahepeal persetki aru, tundus, et otsas pole midagi, teised kõrval, et sa nii mäda, et mine perse, midagi aru ei saa. Pärast mõningast võitlust oli isend korra näha, kõik olid jälle hüsteerias, map saand aru midagi ,vaatasin, et mingi 2kg poisike on. Aga mida tihedamini ta end augu vahel näitamas käis, seda enam hakkasin aru saama, et tegu on päris priske neiuga, võib-olla , et suuremgi kui üleeilsed.

    Ma hoidsin asja pinge all, poiss pikutas augu all, karvase rinnaga kangelasest sõber pistis palja käe auku ning hakkas seal mürama, peagi oli pea augus ning koos Supstiga tiriti teine kaldale. Alles siis sain tra aru, et tegu on ikka takoise mürakaga , aehhh, emotsioon oli nii laes, et mineee perse. Viimastest jäägrilonksudest kogusin jõudu, et raibe üles vinnata ning kerge pildipoiss teha.



    Pikkust 105cm ja kaalu 8,52kg, elu suurim by far bla. Asi oli suht napikas, kiire tegutsemine tõi poisi kaldale, sest ta oli mingi 30cm 15kg++ trossile räige täkke sisse hammustanud, ime et see üldse vastu pidas. Aga jah, väga mõnus päeva looduses oli, super värkk .



    OT : Pokkerifoorum , aga ainult mingi kalajutt - grindinud pole peale viimaseid poste, täna tegin hommiku 4 turkat, polnudüldse tuju ja rohkem ei võtnud, bustisin kiirelt . 336 VPP on vaja veel grindida see kuu, Goldstari tahaks kätte saada, aga ju aega on selle "kiire" asjaga.


    EDIT : Veits pelasin täna, üritasin satikatelt TCOOP pileteid hittida hyper turbodest, matsin raha ainult, ühes jäin 2. tho. Zo Clozzee, 5.4$ turbo KO-s suutsin ka 40/3429 langeda
    Cashi abil tuli õrn pluss, 5.5$ 2R1A olen tules veel 12/224 , aga longshot.
    Last edited by EestiMats; 25.01.14, 17:16.

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #212
      Re: Eestimatsi päevik

      ilus

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #213
        Re: Eestimatsi päevik

        vägev!
        kusjuures, su kombekale sobiks jube hästi prode logo. Mustale osale valge kirjaga ja punase logoga.
        Last edited by pikk28; 25.01.14, 09:49.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #214
          Re: Eestimatsi päevik

          Kõva kõva

          Comment

          • EestiMats
            Grinder
            • Jul 2009
            • 625

            #215
            Re: Eestimatsi päevik

            No fuckkkkkkk
            Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t3600.00/t7200.00 Blinds - 7 players - View hand 2411833
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            SB: t68460.00 9.51 BBs
            BB: t275303.00 38.24 BBs
            UTG: t281707.00 39.13 BBs
            UTG+1: t90918.00 12.63 BBs
            Hero (MP): t236722.00 32.88 BBs
            CO: t139057.00 19.31 BBs
            BTN: t144308.00 20.04 BBs

            Pre Flop: (t10800) Hero is MP with K K
            UTG raises to t14400, 1 fold, Hero calls t14400, 2 folds, SB raises to t67560, 1 fold, UTG calls t53160, Hero raises to t235822, 1 fold

            Flop: (t209880) Q T A (2 players)

            Turn: (t209880) 5 (2 players)

            River: (t209880) 3 (2 players)

            Final Pot: t209880
            SB shows Q A
            Hero shows K K
            SB wins t216180.00
            (Rake: t-6300)

            EDIT :

            Lootus on elus

            Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t3600.00/t7200.00 Blinds - 9 players - View hand 2411837
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            MP2: t215280.00 29.90 BBs
            CO: t393012.00 54.59 BBs
            BTN: t262703.00 36.49 BBs
            SB: t158347.00 21.99 BBs
            BB: t89118.00 12.38 BBs
            UTG: t209043.00 29.03 BBs
            Hero (UTG+1): t167362.00 23.24 BBs
            UTG+2: t137257.00 19.06 BBs
            MP1: t142508.00 19.79 BBs

            Pre Flop: (t10800) Hero is UTG+1 with A A
            1 fold, Hero raises to t14400, UTG+2 raises to t136357, 6 folds, Hero calls t121957

            Flop: (t283514) 2 K J (2 players)

            Turn: (t283514) 5 (2 players)

            River: (t283514) K (2 players)

            Final Pot: t283514
            Hero shows A A
            UTG+2 shows A Q
            Hero wins t291614.00
            (Rake: t-8100)


            Tuleb juurde

            Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t4000.00/t8000.00 Blinds - 8 players - View hand 2411839
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            UTG: t212580.00 26.57 BBs
            UTG+1: t390312.00 48.79 BBs
            MP1: t260003.00 32.50 BBs
            MP2: t152047.00 19.01 BBs
            CO: t75618.00 9.45 BBs
            BTN: t191943.00 23.99 BBs
            Hero (SB): t334319.00 41.79 BBs
            BB: t157808.00 19.73 BBs

            Pre Flop: (t12000) Hero is SB with A Q
            5 folds, BTN raises to t17600, Hero raises to t38000, 1 fold, BTN calls t20400

            Flop: (t84000) K A 6 (2 players)
            Hero bets t27000.00, BTN calls t27000

            Turn: (t138000) 2 (2 players)
            Hero bets t268319.00, BTN folds

            Final Pot: t138000
            Hero wins t146000.00
            (Rake: t-8000)
            Last edited by EestiMats; 25.01.14, 20:24.

            Comment

            • EestiMats
              Grinder
              • Jul 2009
              • 625

              #216
              Re: Eestimatsi päevik

              Õnn sai selleks korraks otsa.

              Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t12500.00/t25000.00 Blinds - 6 players - View hand 2411914
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              SB: t389266.00 15.57 BBs
              Hero (BB): t335438.00 13.42 BBs
              UTG: t1864375.00 74.58 BBs
              MP: t690637.00 27.63 BBs
              CO: t1513764.00 60.55 BBs
              BTN: t621520.00 24.86 BBs

              Pre Flop: (t37500) Hero is BB with Q Q
              UTG raises to t50000, MP raises to t110000, 3 folds, Hero raises to t332313, UTG raises to t1861250, 1 fold

              Flop: (t787126) 9 8 6 (2 players)

              Turn: (t787126) A (2 players)

              River: (t787126) K (2 players)

              Final Pot: t787126
              Hero shows Q Q
              UTG shows K A
              UTG wins t805876.00
              (Rake: t-18750)


              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #217
                Re: Eestimatsi päevik

                in b4 ..

                Comment

                • EestiMats
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 625

                  #218
                  Re: Eestimatsi päevik

                  32/26 3b 13% , eelnevalt ka madistanud temaga, olin kindel, et saan kõvasti sitemalt ässalt ka calli, aga no paneme ikka kindluse mõttes 2 tükki pihku

                  Tahan ühte essat kohta ka lõpuks juu

                  Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t3500.00/t7000.00 Blinds - 8 players - View hand 2413244
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  BTN: t194836.00 27.83 BBs
                  SB: t107120.00 15.30 BBs
                  BB: t337954.00 48.28 BBs
                  UTG: t299738.00 42.82 BBs
                  UTG+1: t193400.00 27.63 BBs
                  MP1: t425981.00 60.85 BBs
                  MP2: t186355.00 26.62 BBs
                  Hero (CO): t241578.00 34.51 BBs

                  Pre Flop: (t10500) Hero is CO with K A
                  4 folds, Hero raises to t14400, BTN raises to t29800, 2 folds, Hero raises to t240878, BTN calls t165036 all in

                  Flop: (t400172) J 3 4 (2 players - 1 is all in)

                  Turn: (t400172) 2 (2 players - 1 is all in)

                  River: (t400172) 2 (2 players - 1 is all in)

                  Final Pot: t400172
                  BTN shows A A
                  Hero shows K A
                  BTN wins t404372.00
                  (Rake: t-4900)


                  Comment

                  • EestiMats
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 625

                    #219
                    Re: Eestimatsi päevik

                    Kuidas motiveerida ennast mängima ?
                    Kõik soovitused oodatud. So far kogu vaba aeg läheb ikka League of Legendsi alla :( .

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #220
                      Re: Eestimatsi päevik

                      Mulle näiteks lihtsalt meeldib pokker :)

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #221
                        Re: Eestimatsi päevik

                        Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                        Kuidas motiveerida ennast mängima ?
                        Kõik soovitused oodatud. So far kogu vaba aeg läheb ikka League of Legendsi alla :( .



                        Pane kaela ja kui kellegile jääb silma et ei grindi siis tõmbab pingule

                        Comment

                        • MartinGarcia
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 517

                          #222
                          Re: Eestimatsi päevik

                          Tee mingi päevagraafik, nii et mäng jääb ka paari tunniga sisse+ülejäänud tegevused ja pokker sealhulgas. Muidugi kõige lihtsam maha lasta mäng :)

                          Comment

                          • viki
                            Grinder
                            • Apr 2010
                            • 893

                            #223
                            Re: Eestimatsi päevik

                            Kui sa pokkerimängust ei elatu,siis pole vajagi mängida.Ma mängin tavaliselt siis,kui midagi targemat teha pole.

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #224
                              Re: Eestimatsi päevik

                              Palju alla ei jäänud. Videos on 111 cm forell. Ehk siis vaid 6 cm jäi alla- nice! :)

                              Comment

                              • forell
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2009
                                • 350

                                #225
                                Re: Eestimatsi päevik

                                Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                                Palju alla ei jäänud. Videos on 111 cm forell. Ehk siis vaid 6 cm jäi alla- nice! :)
                                190 cm here, no problem

                                Comment

                                Working...