Re: Eestimatsi päevik
Mäng maha lasta ... :D , olen VÄHEMALT 10x mängu maha lasknud, aga kuna elan sellises kohas, kus on ülikiire nett, siis alati murdun ja tõmban kiirelt tagasi kui isu tuleb ;( .
Vähemalt pühapäevad proovin 100% pkr lainel olla ( HU + turnad ) . Veits pappi vaja teenida see kuu, uut telfi oleks tarvis :D .
Algselt postitas MartinGarcia
Vaata postitust
Vähemalt pühapäevad proovin 100% pkr lainel olla ( HU + turnad ) . Veits pappi vaja teenida see kuu, uut telfi oleks tarvis :D .

T 
K
[/IMG]




Comment