Eestimatsi päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiMats
    Grinder
    • Jul 2009
    • 625

    #1

    Eestimatsi päevik

    Tere !
    Olen siin foorumis uus,lasin läbi foorumi teha endale esimese sissemakse netipokkerisse(buddytransfer,tänud Marrandile) , milleks oli 10 dollarit . Esimesel päeval oleksin peaaegu täispeaga BRi bustosse tõmmanud, aga õnneks suutsin õigel ajal magama minna. Mänginud olen nüüd paar päeva , teisel päeval tõmbasin ka HEMi(trial :( ), läinud on üpris hästi, olen aru saanud , et öösiti ma grindida ei tohiks, väsinud peaga ei tule häid mõtteid.
    Praegu lasen ma 15-20 lauda korraga NL2s, eile leidsin sellise imelise asja siit foorumist nagu stacklaotus, sellega on ikka jube nuts lasta, tänan guide eest muidugi .
    Eesmärgiks oleks siis BRi suurendada mingi 100$ni(hetkel 85$) ja siis lasta natuke NL5-te. Kui arenen edasi , siis peaks kuidagi vast HEMi soetama ja vaikselt BRi jälgides grindima.
    Postitan siia siis oma senised graafikud ja statsid, ehk oskavad teadjamad vennad soovitusi anda , et mida parandada jne.
    Graafik:



    Stats :



    Kuidas saada eraldi sesside kohta graafikuid? Aitäh !
    Last edited by EestiMats; 13.01.13, 19:44.
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: EestiMats Grindimas

    keep up the good work sir ! :)

    Comment

    • Romka
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1544

      #3
      Re: EestiMats Grindimas

      Mis see stacklaotus on, kust selle kohta teema on?

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #4
        Re: EestiMats Grindimas

        Algselt postitas Romka
        Mis see stacklaotus on, kust selle kohta teema on?
        Tähendab seda, et mängides on lauad üksteise peal.

        http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1871.0.html

        Comment

        • EestiMats
          Grinder
          • Jul 2009
          • 625

          #5
          Re: EestiMats Grindimas

          On minu statsid muidu normaalsed? Midagi hullu pole?
          Ja kuidas HEMist saada sessi graafikuid?
          Palju muidu BR olla võiks ka, et nl5-te taguda?

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #6
            Re: EestiMats Grindimas

            Algselt postitas EestiMats
            On minu statsid muidu normaalsed? Midagi hullu pole?
            Ja kuidas HEMist saada sessi graafikuid?
            Palju muidu BR olla võiks ka, et nl5-te taguda?
            Statid on täitsa ok. Sessi graafikuid saad kui vajutad hemist cashgames-sessions. Seal sul sesside tulemused üksteise all reas. Vali endale sobiv sess ning parem klõps sellel ja vajuta avanenud nuppu. Edasi vajutad graphs ja näedki sessi graafikut.

            Br puhul 20-25 BI peaks piisav olema.

            Comment

            • EestiMats
              Grinder
              • Jul 2009
              • 625

              #7
              Re: EestiMats Grindimas

              Algselt postitas Provoker
              Statid on täitsa ok. Sessi graafikuid saad kui vajutad hemist cashgames-sessions. Seal sul sesside tulemused üksteise all reas. Vali endale sobiv sess ning parem klõps sellel ja vajuta avanenud nuppu. Edasi vajutad graphs ja näedki sessi graafikut.

              Br puhul 20-25 BI peaks piisav olema.
              Tänud !

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #8
                Re: EestiMats Grindimas

                Ma ei tea küll cashist midagi aga 24bb/100 see peaks päris hea mikro limiidis olema ? Tundub nii suur :D

                Comment

                • EestiMats
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 625

                  #9
                  Re: EestiMats Grindimas

                  Tänase päeva graafik: Bankrolliks 105$




                  Lisasin multitabledes 2 NL5 lauda( pole full stack, ärge kurjalt õelge, tahtsin biiti tajuda)

                  Sihuke huvitav käsi siis.
                  No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  SB ($5.36)
                  BB ($14.95)
                  UTG ($4)
                  UTG+1 ($12.11)
                  MP1 ($14.27)
                  MP2 ($5.88)
                  MP3 ($10)
                  CO ($9.67)
                  Hero (Button) ($4.93)

                  Preflop: Hero is Button with K, K
                  2 folds, MP1 bets $0.20, 3 folds, Hero raises $0.70, 2 folds, MP1 calls $0.50

                  Flop: ($1.47) 7, 4, J (2 players)
                  MP1 bets $0.40, Hero raises $1.20, MP1 calls $0.80

                  Turn: ($3.87) 2 (2 players)
                  MP1 checks, Hero bets $3.03 (All-In), MP1 calls $3.03

                  River: ($9.93) 7 (2 players, 1 all-in)

                  Total pot: $9.93
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                  Täna öösel proovin teha 4-5k kätt, seda muidugi , kui ei tõmmata kotti pähe kogu aeg.

                  Sessi algus oli hea , aga siis hakati kogu aeg ära tõmbama, seega panin lauad kinni.

                  Comment

                  • EestiMats
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 625

                    #10
                    Re: EestiMats Grindimas

                    Postitan siis uue graafiku peale 3e päeva + uued ja nitisemad statid.
                    Selline jube mure on, et kas ma tõesti mängin nii kehvasti , et betin suurelt kui olen ees,tõmbavad oma jamad kokku ja pean foldima ning seda pidevalt... et nagu ükski käsi ei taha vastu pidada :-\ võibolla mängin halvasti ka , aga pean vast vigu otsima ja nendest õppima.
                    Graafik:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Statsid:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Positsioonid vms :
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    NL5-te peaks rohkem proovima, 20 lauda korraga mängides (4-6NL5 lauda) jäävad lauad seal nii nitiseks, seega kuradi raske actionit saada( mitte , et enda statsid mingid LAG oleksid seal) NL5-s peab neid fishe kogu aeg jälitama, laudu vahetama jne, seega 20 tabledes NL5 laudu sekka võtta eriti kasumlik pole.
                    Statsid ka arvatavasti puhta mööda, seega aidake palun :'(

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #11
                      Re: EestiMats Grindimas

                      Väga korralikud statsid, väga korralik graafik. On näha, et pole kõige kuldsem jooks.. Küll see mööda läheb.
                      Muuta pole mitte midagi tarvis.

                      Edu :)

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #12
                        Re: EestiMats Grindimas

                        Statsid täpselt sobivad sinna limiiti, ise alustasin kah full ringi mõnda aega tagasi, nl2 on fulltildis vähemalt ikka kohe arusaadavalt lihtsam kui nl5. Edu grindides.

                        Comment

                        • EestiMats
                          Grinder
                          • Jul 2009
                          • 625

                          #13
                          Re: EestiMats Grindimas

                          Täna päeval tegin kiire NL5 sessi 4 lauaga, 1tund mängisin , tegin nõute n shit regularidele , mängisin 12/10 3bet 7.4 , squeesisin jubedalt palju sb/bb-lt regularide vastu any2-ga = + 10$ sess siis
                          Õhtul , nagu ikka, lauad lahti ja grindima. Run oli tõsiselt kuldne, pole ühtegi suckouti tehtud, ühe tegin ise QQ vs AA :-*
                          Õhtusel sessil lasin 11/8 3bet 4.8 , ei pannud squeesimisele suurt rõhku enam , kuna laudu oli rohkem lahti.
                          graafik =

                          Run oli hea , aga panin lauad kinni , kuna olen suht väsinud + tipus on väga tore lõpetada. Kuradi hea tunne on küll mingi 8-9 päevaga 10$- 190$ teha , me feels goooood 8)
                          Nüüd aga luban endale ühe filmi Road trip beer pong
                          EDIT : Film oli väga viis, soovitan soojalt.

                          Comment

                          • Marrandi
                            Julm Donk
                            • Jan 2009
                            • 42

                            #14
                            Re: EestiMats Grindimas

                            Tubli , keep going ! Loodan endale kunagi sama head statsid saada :P

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #15
                              Re: EestiMats Grindimas

                              väga ilus graafik

                              Comment

                              Working...