Tere !
Olen siin foorumis uus,lasin läbi foorumi teha endale esimese sissemakse netipokkerisse(buddytransfer,tänud Marrandile) , milleks oli 10 dollarit . Esimesel päeval oleksin peaaegu täispeaga BRi bustosse tõmmanud, aga õnneks suutsin õigel ajal magama minna. Mänginud olen nüüd paar päeva , teisel päeval tõmbasin ka HEMi(trial :( ), läinud on üpris hästi, olen aru saanud , et öösiti ma grindida ei tohiks, väsinud peaga ei tule häid mõtteid.
Praegu lasen ma 15-20 lauda korraga NL2s, eile leidsin sellise imelise asja siit foorumist nagu stacklaotus, sellega on ikka jube nuts lasta, tänan guide eest muidugi .
Eesmärgiks oleks siis BRi suurendada mingi 100$ni(hetkel 85$) ja siis lasta natuke NL5-te. Kui arenen edasi , siis peaks kuidagi vast HEMi soetama ja vaikselt BRi jälgides grindima.
Postitan siia siis oma senised graafikud ja statsid, ehk oskavad teadjamad vennad soovitusi anda , et mida parandada jne.
Graafik:

Stats :

Kuidas saada eraldi sesside kohta graafikuid? Aitäh !
Olen siin foorumis uus,lasin läbi foorumi teha endale esimese sissemakse netipokkerisse(buddytransfer,tänud Marrandile) , milleks oli 10 dollarit . Esimesel päeval oleksin peaaegu täispeaga BRi bustosse tõmmanud, aga õnneks suutsin õigel ajal magama minna. Mänginud olen nüüd paar päeva , teisel päeval tõmbasin ka HEMi(trial :( ), läinud on üpris hästi, olen aru saanud , et öösiti ma grindida ei tohiks, väsinud peaga ei tule häid mõtteid.
Praegu lasen ma 15-20 lauda korraga NL2s, eile leidsin sellise imelise asja siit foorumist nagu stacklaotus, sellega on ikka jube nuts lasta, tänan guide eest muidugi .
Eesmärgiks oleks siis BRi suurendada mingi 100$ni(hetkel 85$) ja siis lasta natuke NL5-te. Kui arenen edasi , siis peaks kuidagi vast HEMi soetama ja vaikselt BRi jälgides grindima.
Postitan siia siis oma senised graafikud ja statsid, ehk oskavad teadjamad vennad soovitusi anda , et mida parandada jne.
Graafik:

Stats :

Kuidas saada eraldi sesside kohta graafikuid? Aitäh !
TC
, K
, A
, K
]



Comment