Re: Eestimatsi päevik
Sai siis eile samamoodi linnast 7 ajal leegid tehtud ning taaskord suunaks salajärv. Kuna seekord enda autoga ei läinud, siis sain kahe Supstiga taga pikutada, nii kena soe oli. Sihtkoha lähedale jõudes vaatasime, et värsked jäljed täna läinud ja jääl rahvast irmsasti, aga meie õnneks olime üksi. Hakkasime siis unnasid pimedas sisse panema, mil juba esimese 10 minutiga oli ühel härral kilone punn käes, kuna üleeile härra 6se sai, siis lasi julgelt edasi ujuma. Panin ka siis unnad sisse ning lasin oma äsja ostetud koduekstra 5€-sel toolil lebosse ning hakkasin jäägrit nautima, mille Supsti Kalajumalale töi.
Hommikul oli vähe külm, lampi oli mingi tuul kuskilt tulnud ja kuna toolil istmesoojendust polnud, siis oli täitsa jaheee. Ca 12ks klaaris asja ära, taevas täitsa selge, päike ilusti säras ja oli tõesti SUPER ilm, päevitustooli olemasolul oleks võinud täitsa vabalt kerge uinaku teha. Vahepeal mingit erilist actionit polnud, Supsti sai mingi kilose ning paar x pani sama unna juurest mingi poiss ta söödaga minema, me muidugi iga kord suure hurraaga jooksime need 100m+ maha ja pettumus :( . Endal tuli ka esimene kala siis kahe päeva peale. Binokliga vaatan, et oehh lipp püsti, kohale jõudes ei kerinud ning tundus, et pole varem ka üldse maha kerinud, aga haakisin ning midagi tuli välja. Kilone raibe oli suht kurku tõmband süsteemid ning pidin ta siis kaldale külmetama jätma.
Vahepeal leidsime minu 2 unna ka üles, mis üleeile sisse olid jäänud, reis oli täiega plussis juba.
Mul jääger peaaegu et hinge all juba ja siis üks kotkasilm paneb, et kaugel kaugel lipp püsti, ajasin ka siis perse üles ning hakkasin teiste järgi roomama. Peagi kostus, et unn pidavat minu olema, neutraali asemel lülitasin turbo sisse ning jooksin nii, et tuiskas. Map mäleta enam , kas kohale jõudes ka keris või mitte, aga krdi vaatasin, et just eile ehitatud unn 25kg-se tamiiliga(oehhh), haakisin ja hakkasin siis tõmbama, ei saand vahepeal persetki aru, tundus, et otsas pole midagi, teised kõrval, et sa nii mäda, et mine perse, midagi aru ei saa. Pärast mõningast võitlust oli isend korra näha, kõik olid jälle hüsteerias, map saand aru midagi ,vaatasin, et mingi 2kg poisike on. Aga mida tihedamini ta end augu vahel näitamas käis, seda enam hakkasin aru saama, et tegu on päris priske neiuga, võib-olla , et suuremgi kui üleeilsed.
Ma hoidsin asja pinge all, poiss pikutas augu all, karvase rinnaga kangelasest sõber pistis palja käe auku ning hakkas seal mürama, peagi oli pea augus ning koos Supstiga tiriti teine kaldale. Alles siis sain tra aru, et tegu on ikka takoise mürakaga , aehhh, emotsioon oli nii laes, et mineee perse. Viimastest jäägrilonksudest kogusin jõudu, et raibe üles vinnata ning kerge pildipoiss teha.

Pikkust 105cm ja kaalu 8,52kg, elu suurim by far bla. Asi oli suht napikas, kiire tegutsemine tõi poisi kaldale, sest ta oli mingi 30cm 15kg++ trossile räige täkke sisse hammustanud, ime et see üldse vastu pidas. Aga jah, väga mõnus päeva looduses oli, super värkk .
OT : Pokkerifoorum , aga ainult mingi kalajutt - grindinud pole peale viimaseid poste, täna tegin hommiku 4 turkat, polnudüldse tuju ja rohkem ei võtnud, bustisin kiirelt . 336 VPP on vaja veel grindida see kuu, Goldstari tahaks kätte saada, aga ju aega on selle "kiire" asjaga.
EDIT : Veits pelasin täna, üritasin satikatelt TCOOP pileteid hittida hyper turbodest, matsin raha ainult, ühes jäin 2. tho. Zo Clozzee, 5.4$ turbo KO-s suutsin ka 40/3429 langeda
Cashi abil tuli õrn pluss, 5.5$ 2R1A olen tules veel 12/224 , aga longshot.
Sai siis eile samamoodi linnast 7 ajal leegid tehtud ning taaskord suunaks salajärv. Kuna seekord enda autoga ei läinud, siis sain kahe Supstiga taga pikutada, nii kena soe oli. Sihtkoha lähedale jõudes vaatasime, et värsked jäljed täna läinud ja jääl rahvast irmsasti, aga meie õnneks olime üksi. Hakkasime siis unnasid pimedas sisse panema, mil juba esimese 10 minutiga oli ühel härral kilone punn käes, kuna üleeile härra 6se sai, siis lasi julgelt edasi ujuma. Panin ka siis unnad sisse ning lasin oma äsja ostetud koduekstra 5€-sel toolil lebosse ning hakkasin jäägrit nautima, mille Supsti Kalajumalale töi.
Hommikul oli vähe külm, lampi oli mingi tuul kuskilt tulnud ja kuna toolil istmesoojendust polnud, siis oli täitsa jaheee. Ca 12ks klaaris asja ära, taevas täitsa selge, päike ilusti säras ja oli tõesti SUPER ilm, päevitustooli olemasolul oleks võinud täitsa vabalt kerge uinaku teha. Vahepeal mingit erilist actionit polnud, Supsti sai mingi kilose ning paar x pani sama unna juurest mingi poiss ta söödaga minema, me muidugi iga kord suure hurraaga jooksime need 100m+ maha ja pettumus :( . Endal tuli ka esimene kala siis kahe päeva peale. Binokliga vaatan, et oehh lipp püsti, kohale jõudes ei kerinud ning tundus, et pole varem ka üldse maha kerinud, aga haakisin ning midagi tuli välja. Kilone raibe oli suht kurku tõmband süsteemid ning pidin ta siis kaldale külmetama jätma.
Vahepeal leidsime minu 2 unna ka üles, mis üleeile sisse olid jäänud, reis oli täiega plussis juba.
Mul jääger peaaegu et hinge all juba ja siis üks kotkasilm paneb, et kaugel kaugel lipp püsti, ajasin ka siis perse üles ning hakkasin teiste järgi roomama. Peagi kostus, et unn pidavat minu olema, neutraali asemel lülitasin turbo sisse ning jooksin nii, et tuiskas. Map mäleta enam , kas kohale jõudes ka keris või mitte, aga krdi vaatasin, et just eile ehitatud unn 25kg-se tamiiliga(oehhh), haakisin ja hakkasin siis tõmbama, ei saand vahepeal persetki aru, tundus, et otsas pole midagi, teised kõrval, et sa nii mäda, et mine perse, midagi aru ei saa. Pärast mõningast võitlust oli isend korra näha, kõik olid jälle hüsteerias, map saand aru midagi ,vaatasin, et mingi 2kg poisike on. Aga mida tihedamini ta end augu vahel näitamas käis, seda enam hakkasin aru saama, et tegu on päris priske neiuga, võib-olla , et suuremgi kui üleeilsed.
Ma hoidsin asja pinge all, poiss pikutas augu all, karvase rinnaga kangelasest sõber pistis palja käe auku ning hakkas seal mürama, peagi oli pea augus ning koos Supstiga tiriti teine kaldale. Alles siis sain tra aru, et tegu on ikka takoise mürakaga , aehhh, emotsioon oli nii laes, et mineee perse. Viimastest jäägrilonksudest kogusin jõudu, et raibe üles vinnata ning kerge pildipoiss teha.

Pikkust 105cm ja kaalu 8,52kg, elu suurim by far bla. Asi oli suht napikas, kiire tegutsemine tõi poisi kaldale, sest ta oli mingi 30cm 15kg++ trossile räige täkke sisse hammustanud, ime et see üldse vastu pidas. Aga jah, väga mõnus päeva looduses oli, super värkk .
OT : Pokkerifoorum , aga ainult mingi kalajutt - grindinud pole peale viimaseid poste, täna tegin hommiku 4 turkat, polnudüldse tuju ja rohkem ei võtnud, bustisin kiirelt . 336 VPP on vaja veel grindida see kuu, Goldstari tahaks kätte saada, aga ju aega on selle "kiire" asjaga.
EDIT : Veits pelasin täna, üritasin satikatelt TCOOP pileteid hittida hyper turbodest, matsin raha ainult, ühes jäin 2. tho. Zo Clozzee, 5.4$ turbo KO-s suutsin ka 40/3429 langeda
Cashi abil tuli õrn pluss, 5.5$ 2R1A olen tules veel 12/224 , aga longshot.
K 

Comment