Eestimatsi päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiMats
    Grinder
    • Jul 2009
    • 625

    #196
    Re: Eestimatsi päevik

    Praegu vanu postitusi lugedes tundub, et mul on tavaks saanud ca iga 6 kuu tagant postitada,tildata ja siis jälle quittida/mitte postitada ning kuna limiit hakkab peaaegu täis saama, siis on loomulikult aeg seda uuesti teha!

    Postituse mõte on anda teada, et ma pole koomas ega surnud nagu Supstil tavaks arvata iga neljapäev-pühapäev. Donk on jätkuvalt elus ning genereerib Pokerstarsile sulli nii, et endal edukalt pelmeenid ning vahel ka hapukoor laual. Mitmendat kuud maksan arveid kõnekaardi eest, mida ei kasuta pikemat aega ning igakuiselt lisandub üüriarvele viivis, kuid elu on selline.

    Eelmine aasta jäi miski ~10k plussi ma arvan, pole vanat arvutit käivitanud ammu. See aasta olen enamasti nolifenud ja railinud LoLi ning ühe tulihingelise eestlasena railisin muidugi "Matis Mjuuri"(super tulemus ! orgasmide nimel oleks võinud muidugi kinni panna) , tänu kellele olen hakanud viimastel päevadel Pokerstarsile genema ka turniiride näol. Erinevalt heads-upile on turniirid millegipärast palju kaasahaaravamad ja huvitavamad ning tundidepikkused sessid ei tundu üldsegi pikad. Fakt on see, et olen turniirides totaalne vaal, kuid kuna mängin ainult microt, siis väga hullu see BR-ile ei tee, kui suudan end HU-ga vee peal hoida.

    Heads-upist niipalju : viimase nädalaga(mil hakkasin jälle mängima), teenisin korraliku kasumi, kuid viimase 2 päevaga, pärast pikki turnasesse käis öösel hilja sama agro-vaal mind nl400 vägistamas ning selle tõttu on cash nullis. Ma olen kas pikki mängutunde nii väsinud, et tema agro mängustiil mind liinist välja viib, või olen lihtsalt ise see targeted vaal, kes ei suuda liigselt agressiivse vastase vastu kohaneda :(
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Igatahes, kuna veebruarist hakkab jälle kool pihta, siis argipäeviti arvatavasti väga turniire lasta ei jõua, sest magada ka vaja, kuid kui suudan nädalavahetustel kaine olla, siis kindlasti üritan mängida turniire ning lasta kõrvale HU-d.
    Viimase viie päeva turniiride graafik siis : "Hitid" on siis kas Sunday milli või mõne suurema turka ticketid satikatelt, mille olen teinud $T-ks kuna obv üle BRi ja vastased on liiga OP-d . ( Eksam ka esmaspäeva hommikul, deepish run nussiks ära ) .
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Homme mingi 109$ Sunday kick-off vms asi ka, millele ticketi hittisin ning kuna see on sihuke micropauk, siis selle plaanin kinni panna. Niisama turniiridelt on seni olnud palju deep runne, kuid enne FT-d on õnn otsa saanud. Eilne kõige lähedasem vist
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Täna ka mingiaeg lõpetasin juurderegamise, sest olin väsinud, paar tk oli alles, käisin isegi poes enne 22-te mingi 15min(ajastasin breakiga), tagasivaadates polnud ühtegi spotti ikka ning asi lõppes sellega :
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Loodan, et postitan edaspidi ka mingit stuffi siia, olenemata sellest, kas keegi vastab või mitte, tunnen, et Supsti on tüdinud minu lõputust whinest Skypes HU4ROlLz sai kotti tho
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • EestiMats
      Grinder
      • Jul 2009
      • 625

      #197
      Re: Eestimatsi päevik



      Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t1500.00/t3000.00 Blinds - 9 players - View hand 2406752
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      Hero (UTG+1): t26521.00 8.84 BBs
      UTG+2: t79193.00 26.40 BBs
      MP1: t149575.00 49.86 BBs
      MP2: t18410.00 6.14 BBs
      CO: t44318.00 14.77 BBs
      BTN: t25449.00 8.48 BBs
      SB: t63507.00 21.17 BBs
      BB: t52331.00 17.44 BBs
      UTG: t28720.00 9.57 BBs

      Pre Flop: (t4500) Hero is UTG+1 with A A
      UTG raises to t28345, Hero calls t26521 all in, 2 folds, MP2 calls t18410 all in, 4 folds

      Flop: (t75952) A 3 4 (3 players - 2 are all in)

      Turn: (t75952) J (3 players - 2 are all in)

      River: (t75952) 2 (3 players - 2 are all in)

      Final Pot: t75952
      Hero shows A A
      MP2 shows A Q
      UTG shows 5 5
      UTG wins t61980.00
      (Rake: t-2625)


      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #198
        Re: Eestimatsi päevik

        Gl ja no quiting this time! :)

        Comment

        • EestiMats
          Grinder
          • Jul 2009
          • 625

          #199
          Re: Eestimatsi päevik

          Mis kuradi suunas ma palvetama pean, et enne FT-d käed peaks.
          FT-s oleks CL olnud kui mõlemad pidanud oleks
          Praegu krdi shortstack funfun FT-s


          Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t4000.00/t8000.00 Blinds - 7 players - View hand 2407690
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          Hero (BB): t324400.00 40.55 BBs
          UTG: t128209.00 16.03 BBs
          UTG+1: t116803.00 14.60 BBs
          MP: t73672.00 9.21 BBs
          CO: t206051.00 25.76 BBs
          BTN: t109656.00 13.71 BBs
          SB: t127059.00 15.88 BBs

          Pre Flop: (t12000) Hero is BB with Q A
          4 folds, BTN raises to t108656, 1 fold, Hero calls t100656

          Flop: (t221312) 8 T 2 (2 players)

          Turn: (t221312) K (2 players)

          River: (t221312) 8 (2 players)

          Final Pot: t221312
          Hero shows Q A
          BTN shows Q K
          BTN wins t228312.00
          (Rake: t-7000)


          Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t4000.00/t8000.00 Blinds - 7 players - View hand 2407691
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          Hero (CO): t208744.00 26.09 BBs
          BTN: t113209.00 14.15 BBs
          SB: t239606.00 29.95 BBs
          BB: t70672.00 8.83 BBs
          UTG: t88248.00 11.03 BBs
          UTG+1: t226312.00 28.29 BBs
          MP: t139059.00 17.38 BBs

          Pre Flop: (t12000) Hero is CO with Q K
          3 folds, Hero raises to t16000, 2 folds, BB raises to t69672, Hero calls t53672

          Flop: (t143344) 7 9 K (2 players)

          Turn: (t143344) 8 (2 players)

          River: (t143344) 5 (2 players)

          Final Pot: t143344
          Hero shows Q K
          BB shows 6 Q
          BB wins t150344.00
          (Rake: t-7000)


          EDIT :
          NOPE

          Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t7000.00/t14000.00 Blinds - 8 players - View hand 2407710
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          Hero (BB): t144822.00 10.34 BBs
          UTG: t607184.00 43.37 BBs
          UTG+1: t93540.00 6.68 BBs
          MP1: t259935.00 18.57 BBs
          MP2: t675243.00 48.23 BBs
          CO: t467969.00 33.43 BBs
          BTN: t221939.00 15.85 BBs
          SB: t100368.00 7.17 BBs

          Pre Flop: (t21000) Hero is BB with 5 5
          2 folds, MP1 raises to t28000, 4 folds, Hero raises to t143072, MP1 calls t115072

          Flop: (t293144) J T T (2 players)

          Turn: (t293144) 8 (2 players)

          River: (t293144) Q (2 players)

          Final Pot: t293144
          Hero shows 5 5
          MP1 shows A 9
          MP1 wins t307144.00
          (Rake: t-14000)

          Last edited by EestiMats; 20.01.14, 20:51.

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #200
            Re: Eestimatsi päevik

            Kolor nõutsid on sisukad, laiskus või mida täpselt see kollane tähendab? Imo kui sa hudi ei kasuta siis peaks sellele rõhku panema, kui järgi 3-4 lauda siis teisi laudu jälgima jne.

            Comment

            • EestiMats
              Grinder
              • Jul 2009
              • 625

              #201
              Re: Eestimatsi päevik

              Hud on, kuna keegi mingi väga vaal ei olnud, siis ongi lihtsalt kollane note = siis mõned käed/info/betsized jne juurde kirjutatud.
              Kollane = mul rakebackpro/mingi üksik lambi note/ bla bla /

              Comment

              • EestiMats
                Grinder
                • Jul 2009
                • 625

                #202
                Re: Eestimatsi päevik

                Eile ei mänginud, täna ka arvatavasti ei mängi, miski 11h looduses ringi mütanud ja mõllanud.

                Kalareis :
                Täna käisime siis Saaremaal salajärvel kalal. 6:45 linnast leegid ja midagi peale 8t olime jää peal. Puurisime augud, unnad likku ja ahvenat mopsima . Külma miski -15 kanti ,aga päike paistis ja ilm jube ilus. Keskpäeva poole, mil sõpradel 700sed jäägrid peaaegu hinge all, hakkas kiilasjää peal igast huumorit saama. Roomati kõhuli, selili ja krdi pea peal ringi.

                Ühtäkki kuradi istud ja passid ja kuuled kuidas unn raibe ragiseb raisk , niimodii ketrab, et kuradi suitsu tuli seljatagant juba. Kõigil asjad nahhui käest ja uisutades unna poole. Üks kamraadidest ei saanud kuidagi käima ennast ning roomates lõpuks unna juurde jõudes oli ainult üks külmunud palk jää peal.
                Kalamees siis kuradi haagib ja hakkab sikutama , niipea kui peaks kala paistma hakkama, raipel kohe jälle leegid. Paar minti müramist ja siis kuradi ebareaalne silm ujub august mööda, kõik kiljuvad nagu väiksed plikad ja emotsioonid laes. Raibe nii põiki augu vahel, et tükk tegemist oli. Teine sõber tõmbas paugu lauakat ning paljas käsi lendas auku . Hetk hiljem lendas august kaarega välja too elukas.


                Põidla juures on näha värsked hambajäljed, ei tea mis kuradi pommid seal salajärvel veel peidus on, et sellist emalaeva rünnatud on.

                Mammal kaalu veidi üle 6kg. Hiljem tuli veel üks 6kg+ isend, kuid kahjuks mitte minu undade otsa : ( .
                Ilus ilm hakkas ka pöörduma, torm niitis mädamaid kalamehi jalapealt maha ning tuli asjad kokku pakkida. Unnasid otsides õnnestus veel üks kilone kotti panna ning siis oli aeg leegid teha. Tormi käigus jäi kamba peale üks 3-4 unna kadunuks :( .
                Reedel jälle, ehk näkkab endal ka
                Cheers !

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #203
                  Re: Eestimatsi päevik

                  Eat that Kalev Kruus, kalamehejutud ITT!

                  (Y)

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #204
                    Re: Eestimatsi päevik

                    OMG WTF KUS SU NINA ON?

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #205
                      Re: Eestimatsi päevik

                      Nonii, homme saarde ja noksiga koos reedel kalale. Tuleb emalaevad välja võtta ja enne Leitsi 10kg klubisse saada.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #206
                        Re: Eestimatsi päevik

                        Kui see "salajärv" asub nasva küljeall, siis mul sõber oli teid täna näind. Helistasin, ütles, et noortel kuttidel 2 suurt ~6kg haugi. Neil mõned ahvenad ainult.

                        Comment

                        • EestiMats
                          Grinder
                          • Jul 2009
                          • 625

                          #207
                          Re: Eestimatsi päevik

                          Sõber nägi arvatavasti kedagi teist

                          Sõber oli Mullutus/Vägaral sul ?
                          Last edited by EestiMats; 22.01.14, 20:04.

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #208
                            Re: Eestimatsi päevik

                            Vägaral jah.

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #209
                              Re: Eestimatsi päevik



                              Tegite sooja neile? :)

                              Comment

                              • EestiMats
                                Grinder
                                • Jul 2009
                                • 625

                                #210
                                Re: Eestimatsi päevik

                                Härra oli tiba mäda, aelas seal nendega ringi ja .

                                Comment

                                Working...