Re: Eestimats NL30-50 HU
Tsehhist tagasi tulles sain siis mingi viiruse, mis seisnes väga kõrges palavikus, millega kaasnes tugev peavalu ja seega mängida pole saanud. Mitu päeva oli palavik 40 all, sain isegi kiirabilt 3 süsti kanni, aitas, täna enam palavikku pole ja peab kurvalt tõdema, et kohe on kool algamas ning polekski nagu suve olnud.
Tegin selle auks kohe sessi, mille algus oli paljulubav, pea +4BI , aga lõpp läks ikka veits käest ära, ent kuu sain jälle plussi ja asi seegi. Volüüm on räige, see kuu tervelt 13h mängitud, tunnen end noliferina.
Panen siis 2 kätt ka sessist, kus võitsin, et ei oleks ainult nuttu ja hala.
1. tujutõstja
2. häbi mulle
Tsehhist tagasi tulles sain siis mingi viiruse, mis seisnes väga kõrges palavikus, millega kaasnes tugev peavalu ja seega mängida pole saanud. Mitu päeva oli palavik 40 all, sain isegi kiirabilt 3 süsti kanni, aitas, täna enam palavikku pole ja peab kurvalt tõdema, et kohe on kool algamas ning polekski nagu suve olnud.
Tegin selle auks kohe sessi, mille algus oli paljulubav, pea +4BI , aga lõpp läks ikka veits käest ära, ent kuu sain jälle plussi ja asi seegi. Volüüm on räige, see kuu tervelt 13h mängitud, tunnen end noliferina.
Panen siis 2 kätt ka sessist, kus võitsin, et ei oleks ainult nuttu ja hala.
1. tujutõstja
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
2. häbi mulle
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
, J
, J


, 8
Comment