[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #781
    Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #782
      Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

      närutab ära

      Comment

      • Majandaja
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 2133

        #783
        Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

        Väga kena. Kui palju % on seal muid limiite peale NL/PL25?

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #784
          Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

          valdav enamus 25, veidi 50

          Comment

          • Ints
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1216

            #785
            Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

            mänguisu ajad ära :D

            Comment

            • Majandaja
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 2133

              #786
              Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              valdav enamus 25, veidi 50
              Miks sa 100-s ei lase? Kui suudaksid seal üle 2.5bb/100-le biitida, siis teeniksid hourly ju rohkem. Eeldan kuuldud juttude põhjal, et 50 on paljude jaoks üliagro ja väheste heade laudadega limiit ja seepärast uurin nl100 kohta.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #787
                Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                Miks sa 100-s ei lase? Kui suudaksid seal üle 2.5bb/100-le biitida, siis teeniksid hourly ju rohkem. Eeldan kuuldud juttude põhjal, et 50 on paljude jaoks üliagro ja väheste heade laudadega limiit ja seepärast uurin nl100 kohta.
                enamasti keset päeva kui vaba moment, teen kiire sessi - ainult 50 liiga vähe laudu sel ajal ja 100 jaoks pole rolli. muidu lifetime wr 50s ja 100s 4bb/100 ümber mõlemas. aga kui sitem wr, siis ka suuremad swingid ja eeldaks korraliku volüümi. pole aega ja viitsimist rohkem rabeleda. mul puuduvad ambitsioonid pokkeris - tean, et niikuinii ei hakka volüümi enam andma. vb siis, kui uus masu tuleks :).

                Comment

                • Majandaja
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 2133

                  #788
                  Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  enamasti keset päeva kui vaba moment, teen kiire sessi - ainult 50 liiga vähe laudu sel ajal ja 100 jaoks pole rolli. muidu lifetime wr 50s ja 100s 4bb/100 ümber mõlemas. aga kui sitem wr, siis ka suuremad swingid ja eeldaks korraliku volüümi. pole aega ja viitsimist rohkem rabeleda. mul puuduvad ambitsioonid pokkeris - tean, et niikuinii ei hakka volüümi enam andma. vb siis, kui uus masu tuleks :).
                  Olen kuulnud su kohta vaid head. Suht ambitsioonikas inimene tundud selle põhjal ja pokkeris pole äkki ambitsiooni. Kui 100 rolli pole, siis on tõesti hapu jah. Aga muidu on võimalus on minna suurema downswingi korral 25 ju ja seal see läbi grindida. Sellise 30K handise volüümiga kuus võib lihtsalt rohkem teenida, kui hetkel ju ja seda kinnitab ka su 50 ja 100 winrate.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #789
                    Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                    see 100 wr on masuajast, kui oli vajadust ka teenida. siis lasin ka parimatel kellaaegadel ja kuni 80k käsi kuus ja olin supernova. nüüd on võimalused, prioriteedid ja fookus mujal lihtsalt. aga tänud heade soovide eest ja gl kõigile!

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #790
                      Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      väike 2013 vahekokkuvõte. nagu arvata, pole eriti mänginud - tööalaseid tegemisi õnneks liiga palju. samas seetõttu aegajalt kerge 1h sess teha on endiselt huvipakkuv ja lõbus:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Haige winrate. Arvestades veel seda, et ei ole täiskutseline ja mängid hobikorras. Silmad puhkavad.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #791
                        Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                        Nagu graafiklult näha FR microgrinderid siis kui pastilaa nõu annab on targem vastu vaielda ja oma jorri ajada.

                        Comment

                        • Ints
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1216

                          #792
                          Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Haige winrate. Arvestades veel seda, et ei ole täiskutseline ja mängid hobikorras. Silmad puhkavad.

                          Imo see mõnesmõttes hea, mängid päevas vähe tunde ja suudad rohkem A-game teha

                          Comment

                          • p0l1
                            Grinder
                            • Jan 2011
                            • 581

                            #793
                            Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                            Hea teada, et mängud pole nl25s muutunud vahepeal.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #794
                              Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                              head vana aasta lõppu!

                              2013 (töö kõrvalt, hobina)
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #795
                                Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                                well played baller :)

                                Comment

                                Working...