[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #811
    Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    Huvitav, et töö kõrvalt saab nii palju mängida. Eraelu ka on? Näd. vahetustel tõenäolielt mängid?
    V on selline töökoht, kus saab töö ajal mängida:P

    oma enda boss tööl jep + nagu owner ütles - 30k käsi on ca 40h kuus

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #812
      Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

      +1 ollile. Kui time management paigas, siis oleks reaalne ka miski 50k teha töö, naise, eraelu, laste kõrvalt. vb priva 2 tableb, kes seda teab :)

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #813
        Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

        Ilus, nagu kombeks saanud juba! :)

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #814
          Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

          Ei saa see tint kunagi otsa, wp

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #815
            Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
            +1 ollile. Kui time management paigas, siis oleks reaalne ka miski 50k teha töö, naise, eraelu, laste kõrvalt. vb priva 2 tableb, kes seda teab :)
            + koer

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #816
              Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

              +forellid jões

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #817
                Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                +redtube

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #818
                  Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  oma enda boss tööl jep + nagu owner ütles - 30k käsi on ca 40h kuus
                  no life imo

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #819
                    Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                    Jätkuvalt monster.
                    Millal siis ülesse liigud? võiks ju vabalt olla samade tundide juures 15K$....:(

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #820
                      Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                      Jätkuvalt monster.
                      Millal siis ülesse liigud? võiks ju vabalt olla samade tundide juures 15K$....:(
                      kui peaks aega tekkima, siis võimalik. aga praegu - peamiselt keset päeva aegajalt lastes, sellise volüümiga, kui oleks 4bb/100wr (mis mul lifetime nl100s on), siis oleks 100k breakeven perioode ja 25bi swinge aegajalt (+kehv lauavalik) - nozzu tempo juures sellised asjad on laastavad ja võtavad mängumõnu :). hetkel tööasju nii palju, et lähiajal kindlasti seda ei juhtu...

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #821
                        Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                        Imo pastilaa sellest varem rääkinud ka, aga niimoodi 'aeg-ajalt' lastes ongi 25 parem, kuna 50 ja 100 ei saa nii kiirelt laudu käima, eriti päevasel ajal.

                        E: Ei ole vist vaja mainida, et monstergraph ja suht brutal wr obv. :) GL!

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #822
                          Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                          Saan õigesti aru, et Nl25 ei ole downswinge vaid on kehvad oskused?

                          Still kahju, et sa 6-maxi ei biidi sama moodi.


                          Ilus roheline joon ka!

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #823
                            Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                            Pane juba lifetime graph ka.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #824
                              Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Pane juba lifetime graph ka.
                              üritasin saada PT 4 sisse kõik käed, aga vist liiga suur amps ja database läks lolliks - vanad käed eraldi välisel kettal. aga vanad olid enamvähem siin postis olemas - kui täitus 1m kätt 2012: LINK

                              see oli PT3 ajastu. PT4 ajastu käed peale seda on siin:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #825
                                Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                                Silm puhkab

                                Comment

                                Working...