Re: pastilaa
Kui inimesed on valdavalt head, siis sa kas ei suhtle paljudega või elad mulli sees :)
Ära solvu aga elu on nii ilus kui ilusaks sa ta endale ise teed :)
Kui inimesed on valdavalt head, siis sa kas ei suhtle paljudega või elad mulli sees :)
Ära solvu aga elu on nii ilus kui ilusaks sa ta endale ise teed :)
, A
, 2
, A

Comment