[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #676
    Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

    Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Mina näen ikka... Lihtsalt pean uues tabis avama
    Nüüd korras aga uues aknas avanemine ei ole selle funktsiooni eesmärk.

    Comment

    • Jäämees
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1182

      #677
      Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

      Seda küll lihtsalt internet skills.

      Näen ise ka ilusti nüüd ilma, et peaks teises aknas avama

      Comment

      • anatoli grinder
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2010
        • 337

        #678
        Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        Väike uuendus - midagi erilist uut pole. Tööd palju ja mängida pole viitsimist/ aega eriti. Kuna HU cashis oli vaja lollakat vastast juba NL50-NL100 oodata üle poole tunni (isegi kui 4jal saidil 20 lauda lahti), siis loobusin. Teinud FR ja proovinud ka pop ja noortepärane olla - veidi hypereid:

        FR viimased 130k käsi (NL25-NL50 starsis):
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Hyperites (enamus 15sed) 900 mängu teinud ja suht üles-alla, ROI 4,4.

        Eesmärgid: võib aegajalt mängida küll pokkerit
        Nice graph sir!

        Comment

        • Ahangama
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 615

          #679
          Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

          Vana hea fullring. wp!

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #680
            Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

            Nice one, hästi crushid =)

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #681
              Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

              mis aja peale see on muidu? wp
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #682
                Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                njah, superb nagu ikka. sinult minisugust teistsugust graffi oodata suht pointless. GG!

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #683
                  Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                  Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                  mis aja peale see on muidu? wp
                  pea aasta algusest - vahepeal mitmekuuline auk, kus tegin HU-d ainult.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #684
                    Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                    WP. Kui roll lubab (kui pole cashoutinud antud limiitide profitit), siis mixiksin sinu asemel asap nl100-200 paremaid laudu ka sekka.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #685
                      Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                      Punane joon näeb väga nigel välja. Selline väga pehme venna graafik ikka.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #686
                        Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                        partytime!!! täitus 1m kätt rahalaudades. mängitud kolme aasta vältel töö kõrvalt nii kuidas aega ja viitsimist on parasjagu olnud. algas 100% ranka (ty) tabeliga:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        kus rohkem võitnud, kus kaotanud:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #687
                          Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                          Väga kena. Pakun, et 20 aasta pärast saab ehk järgmine miljon täis.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #688
                            Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                            dominator

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #689
                              Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                              yeaaaaahhhhh!

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #690
                                Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                                impressive..

                                Comment

                                Working...