[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #661
    Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

    nägin sind laudades ja ega lauad suht head ka täna ikka:)

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #662
      Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

      Endiselt proovin urkasaitide HU kõrvalt FR-i uuesti käima saada starsis. -18bi alla EV 38k käega :(. Loodan, et peagi NL50s saab toredamalt jätkata.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #663
        Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        Endiselt proovin urkasaitide HU kõrvalt FR-i uuesti käima saada starsis. -18bi alla EV 38k käega :(. Loodan, et peagi NL50s saab toredamalt jätkata.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        welcome to the club,eile pea 10bi alla EV

        Comment

        • kardpleier
          Grinder
          • Jul 2009
          • 699

          #664
          Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]



          yw

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #665
            Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

            Väike update. See kuu palju tööasju ja pole mänginud väga . NL25FR tundub suht endiselt biiditav. Ka 17bi alla EV 45k käega jooksuga. Ilmselgelt on Stars näpitud.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #666
              Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

              kogu "comeback" täisringi siis:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #667
                Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                super WR. Soovitan oma kodinad kokku pakkida ja kõrgemale ronida. Lanti vahetada ei ole vaja

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #668
                  Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                  Väike uuendus - midagi erilist uut pole. Tööd palju ja mängida pole viitsimist/ aega eriti. Kuna HU cashis oli vaja lollakat vastast juba NL50-NL100 oodata üle poole tunni (isegi kui 4jal saidil 20 lauda lahti), siis loobusin. Teinud FR ja proovinud ka pop ja noortepärane olla - veidi hypereid:

                  FR viimased 130k käsi (NL25-NL50 starsis):
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Hyperites (enamus 15sed) 900 mängu teinud ja suht üles-alla, ROI 4,4.

                  Eesmärgid: võib aegajalt mängida küll pokkerit
                  Last edited by pastilaa; 24.05.12, 17:37. Põhjus: parandasin pildi

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #669
                    Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                    Parandasin pildi ja pean mainima, et väga ilus graafik.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #670
                      Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Parandasin pildi ja pean mainima, et väga ilus graafik.
                      tyty, aga mul peale su parandust enam ei näita pilti just :P

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #671
                        Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        mul peale su parandust enam ei näita pilti just :P
                        +1

                        Comment

                        • Jäämees
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1182

                          #672
                          Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                          Parem klõps ja ''ava uuel vahelehel'' or in English ''open in new tab''

                          Peaks näitama

                          Ilus graafik jah :)

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #673
                            Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                            panin nii tagasi, nagu mul alguses oli - ma igatahes näen nüüd.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #674
                              Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              panin nii tagasi, nagu mul alguses oli - ma igatahes näen nüüd.
                              Nüüd ei näe mina ja kaldun arvama, et mitte keegi ei näe sest su pildi aadress on hetkel: http://postimage.org/image/r5g316x4l/ aga foorumi pildi funktsioon peaks toetama ainult enamelvinud pildilaiendeid ala .JPG, .PNG jne. See tähendab, et URL peab lõppema selle laiendiga ehk otsene link pildile.

                              Comment

                              • Jäämees
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1182

                                #675
                                Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                                Mina näen ikka... Lihtsalt pean uues tabis avama

                                Comment

                                Working...