[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #526
    Re: pastilaa

    no millest me räägime :) Lahe!!!

    Comment

    • Ahangama
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 615

      #527
      Re: pastilaa

      Very nice! Kuidas taset hindad vs nl50 ja mitme bi pealt kollitama läksid nl100?

      Comment

      • sawcrish
        Jube Noob
        • Nov 2008
        • 166

        #528
        Re: pastilaa

        Vägevasti biidid, lase aga edasi ja NL200 peagi silme ees.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #529
          Re: pastilaa

          Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
          Very nice! Kuidas taset hindad vs nl50 ja mitme bi pealt kollitama läksid nl100?
          Minu meelest on NL100 tiba fishisem, aga vastukaaluks on paremaid regulare jällegi rohkem. Aga üldiselt - sama mäng mis ikka. 45bi vist oli roll siis kui alustasin.

          Algselt postitas sawcrish Vaata postitust
          Vägevasti biidid, lase aga edasi ja NL200 peagi silme ees.
          Tänud, aga vägevast biidimisest on asi kaugel. Parimad regid ownivad - nonsd räiges miinuses. Bumhundi raha ainult. NL200sse ei ole kiiret - mida rohkem ja kõrgemal mängida, seda lollimini end tunnen. Aga see on vist enamikes eluvaldkondades nii...

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #530
            Re: pastilaa

            kui suures miinuses on nonsd?
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #531
              Re: pastilaa

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              kui suures miinuses on nonsd?
              Umbes sama suures kui need...

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #532
                Re: pastilaa

                Ära põe selle non-sd pärast. Siin kahe maniaki graphid minu andmebaasist. Pärast nende graafikute nägemist kadus mul igasugune huvi enda non-sd joone üle. Jrocki kohta küll käsi vähe, aga tendents on sama.


                Natisfinest:


                Vinivici:

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #533
                  Re: pastilaa

                  Väga hea kotkas. Samas sellised õiged purustajad (10bb/100+) ikka biidivad ka nonsd täiega. Nagu vapsik ntx.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #534
                    Re: pastilaa

                    Ohoo - hr. Vapsiku graphi vaataks küll hea meelega.
                    Kuigi arvan, et small stakes holdemis STARSI keskkonnas MASSTABLEDES 10+bb/100 beatida on fenomenaalsus.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #535
                      Re: pastilaa

                      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                      Kuigi arvan, et small stakes holdemis STARSI keskkonnas MASSTABLEDES 10+bb/100 beatida on fenomenaalsus.
                      Siin sa küll eksid minu meelest. Üldises plaanis on regide tase ikka väga kohutav ja kergesti ekspluateeritav (mitte et mina seda oskaks kahjuks). Selliseid 24/20 stiilis lammutajaid on ikka lust jälgida. Nitringi "staarid" ägisevad nende käes! Ei viitsi eriti otsida, aga esimestest tõeliselt headest mängijatest meenub kohe tema. Mul ta 29/27/2 (1k käsi):



                      (Avab juba suhteliselt varastest positsioonidest 2bb kõikvõimalike suited juradega - callib tihti 3bete ka OOP ja mängib mõnuga lihtsalt postflopi)
                      Last edited by pastilaa; 23.11.10, 18:02.

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #536
                        Re: pastilaa


                        väga sick winrate..

                        Comment

                        • 5gww
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2010
                          • 333

                          #537
                          Re: pastilaa

                          Algselt postitas noname Vaata postitust

                          väga sick winrate..
                          selline winrate võtab lausa vanduma, ebareaalne lihtsalt, vend on ca pool milli käsi mänginud ja selline winrate, müstika.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #538
                            Re: pastilaa

                            bumhunter full ringis. Nothing more. Skilli muidugi peab ka olema

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #539
                              Re: pastilaa

                              Igas limiidis selliseid. Teevad Hu-d uutes laudades kõigiga. Kui rohkem rahvast hakkab tulema lasevad jalga. Ultraagressiivselt nu***vad regide päid kuni need vea teevad lõpuks ja bi ära kingivad.

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #540
                                Re: pastilaa

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                Siin sa küll eksid minu meelest. Üldises plaanis on regide tase ikka väga kohutav ja kergesti ekspluateeritav (mitte et mina seda oskaks kahjuks). Selliseid 24/20 stiilis lammutajaid on ikka lust jälgida. Nitringi "staarid" ägisevad nende käes! Ei viitsi eriti otsida, aga esimestest tõeliselt headest mängijatest meenub kohe tema. Mul ta 29/27/2 (1k käsi):



                                (Avab juba suhteliselt varastest positsioonidest 2bb kõikvõimalike suited juradega - callib tihti 3bete ka OOP ja mängib mõnuga lihtsalt postflopi)

                                See vend on minu meelest 100% bumhunter. Mul on tema kohta mõned tuhanded käed, millest vist 95% on shorthanded laudades mängitud.

                                Comment

                                Working...