Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]
Ma päriselt ka ei saa aru, kuidas sa jooksed nii palju üle EV. Kõik flipid peavad? Kõik 3bet callid on kasumis?
Ma päriselt ka ei saa aru, kuidas sa jooksed nii palju üle EV. Kõik flipid peavad? Kõik 3bet callid on kasumis?

Järgmine unistusi on saaada nii kõvaks meheks nagu Leits! Volüümi rohkem anda ei saa kahjuks. 


Comment