[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #511
    Re: pastilaa

    Oleneb kelle vastu ju :).
    Sklansky'ga mul veel suurem sõber see kuu.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #512
      Re: pastilaa

      Gimme more those $ Sklanskys!

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #513
        Re: pastilaa

        Pokker on õnnemäng :))

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #514
          Re: pastilaa

          imo
          [x] leitsi jooks
          [x] tuba on näpitud

          Skilli tagasi grindimisel!

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #515
            Re: pastilaa

            Oi, oi, ee...assa raisk, kus hitivad.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #516
              Re: pastilaa

              Jätta Sklansky sugused ausad mehed rahule ning tee video valmis, mida kokkutulekul suure suuga lubasid!

              Comment

              • blom
                Julm Donk
                • May 2010
                • 52

                #517
                Re: pastilaa

                tra ära hala vaid hakka mängima ükskord. mine nl2 tagasi kui muud formaati välja ei kannata või pane playmoney ja oota kuni vedama hakkab
                Last edited by blom; 13.11.10, 01:57.

                Comment

                • mehumble
                  Jube Noob
                  • Nov 2010
                  • 175

                  #518
                  Re: pastilaa

                  Algselt postitas blom Vaata postitust
                  tra ära hala vaid hakka mängima ükskord. mine nl2 tagasi kui muud formaati välja ei kannata või pane playmoney ja oota kuni vedama hakkab
                  ma soovitan teil selle päeviku korralikult läbi lugeda ja siis areneda kuskil nurgas.

                  Comment

                  • blom
                    Julm Donk
                    • May 2010
                    • 52

                    #519
                    Re: pastilaa

                    Algselt postitas mehumble Vaata postitust
                    ma soovitan teil selle päeviku korralikult läbi lugeda ja siis areneda kuskil nurgas.
                    Hmmm! Hea soovitus aga kuna ma kõige teravam pliiats pinalis ei ole siis äkki juhatad täpsemalt et mis ja kuidas.

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #520
                      Re: pastilaa

                      Naeran praegu perse küljest - Pastilaa, pane playmoney

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #521
                        Re: pastilaa

                        ffs

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #522
                          Re: pastilaa

                          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                          Naeran praegu perse küljest - Pastilaa, pane playmoney
                          Minu meelest päris hea soovitus Blomilt. Ty! Miks on playmoney parem?

                          1. Ei saa kaotada midagi. Ainult võita ja pärast need playrahad $$$ müüa.
                          2. Väiksem rake.
                          3. Mängud on softimad.
                          4. Camtasia ei tööta playmoney laudades - Vapsik ei nuru enam videot.
                          5. Saab julgemalt limiitides edasi liikuda - scared money tunne on väiksem. Kuuga NL1k regulariks saamine isegi reaalne. Sweet.


                          jne.

                          Comment

                          • FreakyJason
                            Klubi Liige
                            • Jan 2009
                            • 1381

                            #523
                            Re: pastilaa

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            Minu meelest päris hea soovitus Blomilt. Ty! Miks on playmoney parem?

                            1. Ei saa kaotada midagi. Ainult võita ja pärast need playrahad $$$ müüa.
                            2. Väiksem rake.
                            3. Mängud on softimad.
                            4. Camtasia ei tööta playmoney laudades - Vapsik ei nuru enam videot.
                            5. Saab julgemalt limiitides edasi liikuda - scared money tunne on väiksem. Kuuga NL1k regulariks saamine isegi reaalne. Sweet.


                            jne.
                            FFS

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #524
                              Re: pastilaa

                              lol, kui hea:D

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #525
                                Re: pastilaa

                                Väike vaheetapp - täitus 50k käsi Starsi NL100FR teisest shotist (esimene oli aasta alguses ja ei läinud kõige paremini). Loodetavasti shotiks sedakorda ei jää - esialgu plussis, aga swingid on muidugi mehised olnud.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...