[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #466
    Re: pastilaa

    solid graph


    kas siin teemas trollida võib :D?

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #467
      Re: pastilaa

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      kas siin teemas trollida võib :D?
      24/7

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #468
        Re: pastilaa

        Tõesti tubli saavutus.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #469
          Re: pastilaa

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          Viimased 10k kätt NL25-s 9bb/100. Eeldatavad põhjused:

          1. Olen täielik lauavahetuspervert. Imetlusega jälgin Leitsi jt 24 tablereid kes istuvad rahumeeli lauas mille vpip on näiteks 14 ja teevad seejuures veel korralikku kasumit - mina seda vist ei suudaks! Pühapäeval oli hetk, kus olin 16nel laual milledest madalaim vpip oli 31! Pidevalt roogin alla 2 fishiga laudu välja ja asendan uutega.

          2. Olen rohkem tähelepanu osutanud vahetutele lauanaabritele. Eriti paremalkäel istujatele. Kui seal on näiteks kaks vana tuttavat miljonitärnimeest ees, siis aidaa isegi siis kui lauas keegi mahlane kala.

          3. Gaybette kasutan ainult poti kontrollimiseks äärmisel vajadusel. Parem juba lajatada!

          4. WTSD - 28 W$SD - 58. Heater või paranenud mäng? Keskendumine konkreetsele situatsioonile on ilmselgelt arenenud (hinnanangu andmine käe seisule riveriks).

          5. Mängin mitte üle 2k käe sesse. Seega mott ja keskendumine alati olemas.

          6. pokkeriprod.com foorum!
          Lihtsalt toon välja tulevastele grinderitele sinu päeviku esimesel lehel oleva posti. Kuidas keegi sellest aru saab ja kas ka rakendada tahab on juba igaühe enda asi. :)

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #470
            Re: pastilaa

            This!!


            Pärast üht ühissessi Provokeriga sain aru , mida õige tableselectimine tegelikult tähendab :)

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #471
              Re: pastilaa

              Super!: )

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #472
                Re: pastilaa

                Soliidne.

                Hea töö!

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #473
                  Re: pastilaa

                  õpeta mind ka m2ngima

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #474
                    Re: pastilaa

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    õpeta mind ka m2ngima
                    Katsu mängimise ajal mõelda paljastele naistele rohkem.

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #475
                      Re: pastilaa

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      Katsu mängimise ajal mõelda paljastele naistele rohkem.
                      +1

                      eile kui sm112 pokkerit mängis,käis telekast mingid nite chat vms,kus pool paljad naised hullasid.
                      Räige upswing oli tal ka kohe

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #476
                        Re: pastilaa

                        Algselt postitas noname Vaata postitust
                        Räige upswing oli tal ka kohe
                        too much information

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #477
                          Re: pastilaa

                          Algselt postitas lenC Vaata postitust
                          too much information

                          cmon graafikul ikka kajastus see upswing

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #478
                            Re: pastilaa

                            Oktoobri NL100FR. Panen puid alla, et kuumus edasi kestaks:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #479
                              Re: pastilaa

                              tubli!
                              rohkem hagu!

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #480
                                Re: pastilaa

                                Anna minna, kena domineerimine!
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...