[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #481
    Re: pastilaa

    Tere,

    vaatan, et okt graafiku lõpus sul EV allpool võidujoont, uurin millest see sinu puhul tuleb? Kokkutõmbamata tõmmetega lajatad turnis/flopil all in?
    Või midagi muud?

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #482
      Re: pastilaa

      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
      Tere,

      vaatan, et okt graafiku lõpus sul EV allpool võidujoont, uurin millest see sinu puhul tuleb? Kokkutõmbamata tõmmetega lajatad turnis/flopil all in?
      Või midagi muud?
      pigem see

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #483
        Re: pastilaa

        Mingi 6 BI-d üle puhul pole mõtet imo pead vaevatagi.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #484
          Re: pastilaa

          Algselt postitas Pumper Vaata postitust
          Tere,

          vaatan, et okt graafiku lõpus sul EV allpool võidujoont, uurin millest see sinu puhul tuleb? Kokkutõmbamata tõmmetega lajatad turnis/flopil all in?
          Või midagi muud?
          Kui tunnen, et nüüd on minu kord ja hitin gutteri panen flopis AI. Kui tunnen, et nüüd fish imeb ära, foldin AA, KK, AK pre.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #485
            Re: pastilaa

            Räägi parem, kas mänguplaanis/mindsetis oled midagi muutnud?
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #486
              Re: pastilaa

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              Räägi parem, kas mänguplaanis/mindsetis oled midagi muutnud?
              Ei ole. Võibolla see, et 3bete positsioonis callin rohkem suited-connected juraga, kui keegi ahistama hakkab. Ja teine asi võibolla, et katsun crushivatest vastikutest vendadest eemale hoida. Kui 22/18 dominaator teeb suht dryl flopil cr siis TP jms kahtlase kraami katsun ikka kohe foldida, sest senisel kogemusel üli-harva on "uudishimu" tekitavates kohtades nende vastu showdownil minust halvem käsi. St sellised vennad tihti mängivadki risti vastu ootuspärasele enamvähem tavaliste regide vastu nagu mina jne. Võibolla on see loll suhtumine, aga mulle tundub, et selline väikse poti kaotus hea regulari vastu ei tapa niiväga fishidelt võidetut.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #487
                Re: pastilaa

                Ma olen hakkanud co/btn stealima 2bb-ga. Vähemalt NL100s tundub, et 3bete saan vähem ja kui saan, siis tihti on need väikese suurusega, mida hea callida 100bb stackide juures.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #488
                  Re: pastilaa

                  Pidu saigi läbi ja leitsi jooks tuli külla. Millega kaasnevad ka muidugi enda imelikud liigutused. Viimane sess oli eriti "huvitav"

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Suurimad kaotatud käed:

                  1.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  2.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  3.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  4.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  5.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Harakale haigus, varesele valu (leitsi jooks)!

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #489
                    Re: pastilaa

                    Jälle tore päev. Võin vist Sklansky daalade eest naisele midagi ilusat osta...

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #490
                      Re: pastilaa

                      Hr. Karu pidi tegema sellise poe, kust saab Sklansky dollarite eest osta Sklansky asju.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #491
                        Re: pastilaa

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        Hr. Karu pidi tegema sellise poe, kust saab Sklansky dollarite eest osta Sklansky asju.
                        ROFL ma tõesti irwitan kui segane....


                        hahahahha

                        Comment

                        • HU grinder
                          Vana Tegija
                          • Feb 2010
                          • 1002

                          #492
                          Re: pastilaa

                          Jess, saangi uue auto osta:D

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #493
                            Re: pastilaa

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Hr. Karu pidi tegema sellise poe, kust saab Sklansky dollarite eest osta Sklansky asju.
                            ma ostaks tühjaks selle poe

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #494
                              Re: pastilaa

                              ja kui jooksed üle EV, siis oled üleni võlgades

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #495
                                Re: pastilaa

                                Eelmise kuu hiiter on see kuu asendunud paraja õudusega. Tuli mõte väike sess teha: 125 kätt ja -$430. Lauad kinni kah. Kuna Leits ei postita enam, siis proovin tema kohta täita. Viimase sessi parimad palad:

                                1.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                2. Vastane kusjuures plussis reg

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                3.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...