Re: pastilaa
Tere,
vaatan, et okt graafiku lõpus sul EV allpool võidujoont, uurin millest see sinu puhul tuleb? Kokkutõmbamata tõmmetega lajatad turnis/flopil all in?
Või midagi muud?
Tere,
vaatan, et okt graafiku lõpus sul EV allpool võidujoont, uurin millest see sinu puhul tuleb? Kokkutõmbamata tõmmetega lajatad turnis/flopil all in?
Või midagi muud?

A
J
Comment