Re: pastilaa
ohooo keegi on meil modeks saanud :D
Bosside survele vandusin alla jah. Sad story - aga elu on kallim.
P.S. Mu spetsialiteet on modereeritud trollimised. Modin neid, updatein ja kirjutan naljakamaks ringi etc. Esimene posti edit btw. Kogemata kusjuures, sest Editi nupp on Quote kõrval.
ohooo keegi on meil modeks saanud :D
Bosside survele vandusin alla jah. Sad story - aga elu on kallim.
P.S. Mu spetsialiteet on modereeritud trollimised. Modin neid, updatein ja kirjutan naljakamaks ringi etc. Esimene posti edit btw. Kogemata kusjuures, sest Editi nupp on Quote kõrval.
TC

K





Nh ja graafik.
Comment