[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #421
    Re: pastilaa

    Tühjaks lastud.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #422
      Re: pastilaa

      Plaan oli kuu lõpus vaikselt NL100 taas kolida, aga vent lennutati enne lõppu kiirelt adru ja s*tta täis. Panen viimase sessi 4 suurimat kaotatud kätt. FR pomod võiksid betsize, milleiganes kallal tulistada. Kas teeksid midagi teisiti ja miks?

      1.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      2.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      3.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      4.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Tulistage!

      Comment

      • MrRiver
        Grinder
        • Oct 2008
        • 735

        #423
        Re: pastilaa

        UTG+1 bets $59.00, MP raises to $60.40 and is all-in, Hero calls $23.70 and is all-in, fold

        RLY? :D

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #424
          Re: pastilaa

          Algselt postitas MrRiver Vaata postitust
          UTG+1 bets $59.00, MP raises to $60.40 and is all-in, Hero calls $23.70 and is all-in, fold

          RLY? :D




          Suht ulme tõesti....

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #425
            Re: pastilaa

            Hea foldi tegi nagu näha . Readid olid paigas.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #426
              Re: pastilaa

              Piiripealne olukord. Kas kangelane talitas õigesti? Shovev vastane oli eelnevalt 83/53/2 mänginud 42 kätt. Oma 10 korda nendest neljakümnest pre nuppe teinud. AJ oli kaks korda ja korra 57s mis showdowni nägid lol. Kaks mängijat minu taga head regid. Standard call? Ise vist alla TT AQ küll foldiksin...

              PokerStars - $1 NL (9 max) - Holdem - 8 players
              Hand converted by PokerTracker 3

              MP+1: $100.00
              CO: $300.35
              Hero (BTN): $110.90
              SB: $100.55
              BB: $107.10
              UTG: $200.00
              UTG+1: $100.00
              MP: $100.00

              SB posts SB $0.50, BB posts BB $1.00

              Pre Flop: ($1.50) Hero has T T

              UTG calls $1.00, fold, fold, fold, CO raises to $300.35 and is all-in, Hero calls $110.90 and is all-in, fold, BB calls $106.10 and is all-in, fold

              Flop: ($330.40, 3 players) A 3 A

              Turn: ($330.40, 3 players) 7

              River: ($330.40, 3 players) Q

              CO shows 9 9 (Two Pair, Aces and Nines)
              Hero shows T T (Two Pair, Aces and Tens)
              BB shows A Q (Full House, Aces full of Queens)
              Hero wins $7.60
              BB wins $319.80

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #427
                Re: pastilaa

                no mina läheks sellise vastu sellises olukorras, 1limper/positsioon on täitsa okei. üldjuhul saad ikkagi HU poti. TT, AQ on ka miinimumid mu jaoks.
                /suht piiripealne värk küll aga samas allin läheks HU TTga sellise vastu igaüks anytime. ma usun, et 2regi pärast blindidel ei peaks muretsema väga, neil callingrange ikkagi üpris kitsas.

                OT aga BB'l on küll mune/mõistust. samas fishile respekti ei andnud, sina callisid, sellele ka ei annaks või krt... kui ma teaks et sa oled reg siis ma vist ikka foldiks ta asemel.

                //obv ma pädev vastama ka..
                Last edited by con; 11.10.10, 21:50.

                Comment

                • cypher
                  Jube Noob
                  • Dec 2008
                  • 143

                  #428
                  Re: pastilaa

                  Kardan, et ise ajaks veel lightimalt sisse, kui sinu antud range. Kui ikka sellist tüüpi vastane lauas siis tuleks ikka üsna laia rangega ta maha callida minu arvates, sest muidu teeb seda lihtsalt keegi teine. Aga ma donk ka. Miski 66+ ATs+

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #429
                    Re: pastilaa

                    Los grandes cojones, Cypher!

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #430
                      Re: pastilaa

                      imo ka 66+ (kuni TTni) on suht flipp
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #431
                        Re: pastilaa

                        TT küll piiripealne pole IMHO. 77-ga oleks mõtlemistpaneva valiku ees. UTG mängujoonis on ka muidugi oluline siin kohal.

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #432
                          Re: pastilaa

                          A gde video? :O

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #433
                            Re: pastilaa

                            Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                            A gde video? :O
                            Hui znajet. Dumaju 4to vobzee ne budet!

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #434
                              Re: pastilaa

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              Hui znajet. Dumaju 4to vobzee ne budet!
                              botšemu?

                              Comment

                              • Tupsik
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 497

                                #435
                                Re: pastilaa

                                a po estonski ne mošna?

                                Comment

                                Working...