MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #706
    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    delulu is not the solulu, pigem vb ajus kinni mis oli alles mõned kuud tagasi ? 2k pole isegi busto nuusutamine
    Mul õepoeg läks aussie tööle, 2k hinge taga. Ma ei julgeks isegi Soome reisile või Rootsi kruiisile minna, kui 2K kontol, rääkimata midagi kaugemast. Pokkerit ka ei julgeks mängida :D

    Comment

    Working...