MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #676
    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mul on parem seis, ma saaks tahtejõuga 1000€ kulusi alla võtta
    suvel veel rohkem, võtad naise ja telgi ning kolid metsa. Ranka tuleb teeb vahel šašlõmmi jms

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #677
      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      suvel veel rohkem, võtad naise ja telgi ning kolid metsa. Ranka tuleb teeb vahel šašlõmmi jms
      Kui ma oleks kõik joomised läinud Rankaga grillima oleks 2000€ kokku hoidnud suvega.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #678
        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Kui ma oleks kõik joomised läinud Rankaga grillima oleks 2000€ kokku hoidnud suvega.
        Vihjab sellele, et mina oleksin need kinni tagunud... Tema oleks taga istmel Coronni libistanud :D

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #679
          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Vihjab sellele, et mina oleksin need kinni tagunud... Tema oleks taga istmel Coronni libistanud :D
          Taga istmel koronnid on 1€ pudel vs kuskil baaris paned 14€ gin tonicut :D

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #680
            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Taga istmel koronnid on 1€ pudel vs kuskil baaris paned 14€ gin tonicut :D
            Pelleris vett topsikusse valada oleks veel odavam, mõjuks winratele ja enesetundele paremini. Mati äkki müüb ühe võiku ka maha poole hinnaga.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #681
              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Pelleris vett topsikusse valada oleks veel odavam, mõjuks winratele ja enesetundele paremini. Mati äkki müüb ühe võiku ka maha poole hinnaga.
              Sidruni vesi nagunii tasuta

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #682
                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Taga istmel koronnid on 1€ pudel vs kuskil baaris paned 14€ gin tonicut :D
                Aga tagaistmel sa jood neid 14 tükki ära tunnis! Kes maksab kurat!

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #683
                  Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Aga tagaistmel sa jood neid 14 tükki ära tunnis! Kes maksab kurat!
                  Mina ei tea midagi, õlled ilmusid ise taga istmele.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #684
                    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Mina ei tea midagi, õlled ilmusid ise taga istmele.
                    +1, coronade ilmumine on pokkeriproffesionaalide seas tuntud fenomen, teadlased on selle nimetanud "tupikteeks "

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #685
                      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Mina ei tea midagi, õlled ilmusid ise taga istmele.
                      Samamoodi kadus ise ära kott. Karma! Jumal annab... Jumal võtab!

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #686
                        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Samamoodi kadus ise ära kott. Karma! Jumal annab... Jumal võtab!
                        Leidsin üles ju

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #687
                          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                          Väike vent post.

                          Aasta on juba augustis ja ikka päris paha see seis ju. Tulemused olen ausalt ette laotanud, excel ütles vist 6k kasummi see aasta(kirjutan venti telefonist ,nii et ei hakka cpu-d väsitama ,et täpselt üle vaadata).
                          Olen jooksvalt teinud paanilisi kohandusi elus(hakkasin karsklaseks,proovisin jõuksi,hakkasin tänulik olema iga hommik kui ärkan-et üldse hingan jne)-ei midagi. Pea 2 kuud karskust ja tänulikkust pole mul eales olnud sitemat seisu(mitte ainult jooksu osas vaid ka keskendumine). Vb vajab aega-ainult sootla ranno oskaks öelda olles gratitdude eestvedaja eestis.

                          Nagu mainisin,hakkasin flirtima mõttega minna tööle,naine ütles ei(ta siiani impressed kui ükskord vaatas grindi ja panin rec-ide combosi täppi). Kui ise aus enda vastu olla siis suures pildis oleks tööle minna halb idee kuna exeli/primedope variatsiooni kalkulaatori/potentsiaali koosmõjul oleks ev suurem pokkeris siiani,aga ma krt läbipõlenud selle aasta oravarattast. Elaks ema keldris siis balliks,aga minu ja maxima kassapidaja erinevus see ,et tal maksab tööandja sotsmaksu vähemalt,unibet ja opti seda minu eest ei tee.
                          Mingi 4-5k sunrun oleks teretulnud. Siin ma oma vendi lõpetan.
                          Kuna stake ei võta ja striimi ei tee(olles näinud AI võimekust matsin selle idee maha),siis võin mingi paypali avada annetusteks surnud foorumis. Tasuta databaasi rew võtaks ka 3ndalt osapoolelt , a tra kui mängid unis ja optis pole ju mingit databaasi.

                          Nüüd ausalt lõpetasin vendi.
                          Salamaleikum(proovin ajaga kaasas käia)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #688
                            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                            Kui 100% oma rolliga tuli busto ette, siis staketud rolliga, kus sama limiidiga turniirid, kuid pead veel ühte suud toitma, võib muuta päris reaalselt võlaorjaks.

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #689
                              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Kui 100% oma rolliga tuli busto ette, siis staketud rolliga, kus sama limiidiga turniirid, kuid pead veel ühte suud toitma, võib muuta päris reaalselt võlaorjaks.
                              Jep

                              Comment

                              • SimbaM
                                FPP Pro
                                • Oct 2010
                                • 237

                                #690
                                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                                Nii madala ABI-ga raske hakkama saada nn. profina. Turnades usun voiks ABI olla vahemalt 33$. ROI tundub solid iseenesest.

                                Comment

                                Working...