Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic
Jep ,ei teagi kas ma üle 11 optis see aasta mänginud. ABI toorelt libestita kukkunud. Iga kuu võtad 1k välja ja jälle pole valikut kui mikrot pelada,ronid jälle üles ning jälle arvete kp käes,surnud ring.
Algselt postitas SimbaM
Vaata postitust
Comment