MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #556
    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    Ei lihtsalt see oli nagu huvitav, sest olen kuulnud samamoodi, et mõned rexid ei mängi gg-s
    Ja mul endal ka pigem auk gg-s. Aga kui hakkan mõtlema, siis mäng ikka päris nitine. Samas ju mängijaid palju ja peaks vaalu jätkuma kõigile, aga ilsmelt ikkagi reg vs vaalade suhe seal päris pekkis Pole sellsieid potte, et jammin utg vs BB ja utg callib 20bb a7o nt.. Aga samas urkasaitidel võib seda juhtuda.Pole sellist lahmimist jne. Keegi ütleb, et CEV mõistes sa enne fl ei teenigi raha
    Imo on veel vaalasemad kui mujal

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #557
      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

      Rofl,kõigest 10+a juba ei tohiks vist siin tegutseda. Ainuke põhjus miks ma ise seal enam ei mänginud oli see €/$ konverteerimiste häving koostöös skrilliga.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by Söönlusikast; 05.04.25, 05:50.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #558
        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

        888 oli suht vaalane tegelikult võrreldes gg ja starsiga. Kahju, et kinni panevad. St et eestlane ei saa mängida ka Lätist? Või vpn-ga?Või lihtsalt sulgevadki konto?

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #559
          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

          Algselt postitas privador Vaata postitust
          888 oli suht vaalane tegelikult võrreldes gg ja starsiga. Kahju, et kinni panevad. St et eestlane ei saa mängida ka Lätist? Või vpn-ga?Või lihtsalt sulgevadki konto?
          888 tegi sama triki marokoga kunagi ja need kellel tallis sealt 888 oli ,oligi kööga. Teoorias vast vpn-ga saaks.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #560
            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

            Tahtsin siia märke maha jätta,et nagu mingi nõidus oleks peal viimased 4 päeva. Lambi sample muidugi,aga tahtsin ühe virtuaalse okse maha panna ?????.

            Siin muidugi see kainuse negatiivne pool. Muidu unustaks ära ,nv ei gene,võtaks mõned sassid ja laseks brainrotti instareelides..... Pean mainima ,et insta reelid ei tõmba absull kainest peast. Enne kui ranka tuleb ütleb,et mine tõsta midagi rasket jõusaalis,või jaluta 50000 sammu vms-eile käisin trennis: täpselt on kasu trenniaja ja jalutus kodu. Nii kui persse maha saab kodus on nagu kogu enesekahtlus ja minitilt jms tagasi.

            Aga : ei saa nautida võitmist,kui ei naudi ka kaotamist, Namaste ??
            Last edited by Söönlusikast; 11.04.25, 15:01.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #561
              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

              Nüüd peale kirumist peaks räme heater tulema, töötab iga kord vahest 40% ajast

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #562
                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                Siis tuleb kõvemini notti panna.

                Comment

                • Ecuador13
                  🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                  • Aug 2009
                  • 730

                  #563
                  Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                  Adversity is a privilege - mõtle kui igav oleks kui kogu aeg võidad ja upswingid.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #564
                    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                    Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
                    Adversity is a privilege - mõtle kui igav oleks kui kogu aeg võidad ja upswingid.
                    Seda needust küll ei tahaks

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #565
                      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                      See oleks päris õudne jah, hakkaks üleöö 10kiloseid veel mängima , sest ma goat . Tore kui väike downer ikka maa peal hoiab

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #566
                        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        See oleks päris õudne jah, hakkaks üleöö 10kiloseid veel mängima , sest ma goat . Tore kui väike downer ikka maa peal hoiab
                        Mina näiteks ei käi nendel 50 kilostel kuna mulle ei meeldi need bombay toolid.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #567
                          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Mina näiteks ei käi nendel 50 kilostel kuna mulle ei meeldi need bombay toolid.
                          Ma pole nõus vanalinna jalutamagi minema,, rääkimata bombaysse sisse astumisest. Mingi vaeste lõhna viskab üles seal kandis.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #568
                            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Mina näiteks ei käi nendel 50 kilostel kuna mulle ei meeldi need bombay toolid.
                            Lisaks see rahahais ajab oksele.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #569
                              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Ma pole nõus vanalinna jalutamagi minema,, rääkimata bombaysse sisse astumisest. Mingi vaeste lõhna viskab üles seal kandis.
                              Vaeste lõhn on ka teine probleem. Tuled sealt rahahaisusest urkast välja ja lööb selline rottide ja vaekurite lebra näkku, et hoia ja keela.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #570
                                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Vaeste lõhn on ka teine probleem. Tuled sealt rahahaisusest urkast välja ja lööb selline rottide ja vaekurite lebra näkku, et hoia ja keela.
                                siin ei aitaks mask ka enam, mis muidu surmaviirusi ka suudaks eemal hoida.

                                Comment

                                Working...