MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #181
    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ma arvan ma pole ka waimu freerollideks valmis. Surmavaadet ei valda,stacki ei näe kõigil bb-des oüeratiivselt. Mõned käed tunnid vs online ajaks jooma -inb4 väänaks isegi särki kuivaks.
    Vb nagu vogelsang võiks ju oly 10 eurostele harjuma uuesti minna.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Kuidas diilerina siis kaine saad olla.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #182
      Re: Kalorite ja MTT grind.

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Oi blee, kuidas ma just armastan seda sügist. Alates kella keeramisest kuni 31. detsembrini on mu teine lemmikperiood. Esimene on suvi, siis see. Ei saa neid võrrelda, 100 punkti skaalal võrdsed. See pimedus on sitaks kõva - mulle meeldib, kuid soojus on ka mega hea - mulle meeldib.

      Seepärast ehk ekvaatoril elada on ülikõva, näiteks BKK. Kus sul on kogu aeg soe ja 12h pime. Pime, mitte pime, vaid kottpime.
      kellel seda kellakeeramist siiani vaja ?

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #183
        Re: Kalorite ja MTT grind.

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        kellel seda kellakeeramist siiani vaja ?
        Saab valgemas tööle minna ju, sul jah kardinate taga kodus ei ole vahet :D

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #184
          Re: Kalorite ja MTT grind.

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Saab valgemas tööle minna ju, sul jah kardinate taga kodus ei ole vahet :D
          Mul kardinad 24/7 ees(mul monitor nats suunaga õue ja 1.5s korrus),kaarte ei karda a pole vaja suvanaabritel teada millega ma tegelen-mistõttu kardan ka isadepäeva lasteaias. Vahel naine tuleb kardinaid avama,räägib mingist feng shuist ja kodusoojusest. Ma viin prügi ka pimedas,ei meeldi valgus.
          Last edited by Söönlusikast; 30.10.24, 13:20.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #185
            Re: Kalorite ja MTT grind.

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Mul kardinad 24/7 ees. Vahel naine tuleb avama,räägib mingist feng shuist ja kodusoojusest. Ma viin prügi ka pimedas,ei meeldi valgus.
            Feng shui ei kehti kui toas on kottpime.

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #186
              Re: Kalorite ja MTT grind.

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Feng shui ei kehti kui toas on kottpime.
              Ma 20-30cm teen lahti,piisab küll

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #187
                Re: Kalorite ja MTT grind.

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Ma 20-30cm teen lahti,piisab küll
                Kusjuures mul on ka 20-30cm

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #188
                  Re: Kalorite ja MTT grind.

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  kellel seda kellakeeramist siiani vaja ?
                  See on väga vajalik asi!

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #189
                    Re: Kalorite ja MTT grind.

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    See on väga vajalik asi!
                    Mulle indiviidina seda vaja pole.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #190
                      Re: Kalorite ja MTT grind.

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Kusjuures mul on ka 20-30cm
                      Seega ka sellised krõpsud?

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #191
                        Re: Kalorite ja MTT grind.

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Seega ka sellised krõpsud?

                        Ma ei tea mis maitsega on

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #192
                          Re: Kalorite ja MTT grind.

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Mulle indiviidina seda vaja pole.
                          On küll. Sa lihtsalt ei tea seda.

                          Olgu. Ei viitsi leveldada. Loomulikult, et ei ole vaja ja ei ole vaja juba viimased 30 aastat. Tõenäoliselt kauemgi.

                          Ja niikaua, kui pole meil ühtegi poliitikut, kes saaks aru igapäevastest ja elementaarsetest asjadest, mille nimekiri on lõputut (s.h. kellakeerkamine), niikaua ei ole päriselt ka ühtegi "pärispoliitikut" validda.

                          Õhkõrn lootus on, et Andri Kiige selleks võib saada, aga elu on näidanud, et tuleb ikka kõik ise ära teha ja teiste peale loota ei saa. Seega. @söönlusikas poliitikasse!

                          Mina valin ja toetan.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #193
                            Re: Kalorite ja MTT grind.

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            On küll. Sa lihtsalt ei tea seda.

                            Olgu. Ei viitsi leveldada. Loomulikult, et ei ole vaja ja ei ole vaja juba viimased 30 aastat. Tõenäoliselt kauemgi.

                            Ja niikaua, kui pole meil ühtegi poliitikut, kes saaks aru igapäevastest ja elementaarsetest asjadest, mille nimekiri on lõputut (s.h. kellakeerkamine), niikaua ei ole päriselt ka ühtegi "pärispoliitikut" validda.

                            Õhkõrn lootus on, et Andri Kiige selleks võib saada, aga elu on näidanud, et tuleb ikka kõik ise ära teha ja teiste peale loota ei saa. Seega. @söönlusikas poliitikasse!

                            Mina valin ja toetan.
                            Foorumi peale saaks 10 häält kokku juba

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #194
                              Re: Kalorite ja MTT grind.

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Foorumi peale saaks 10 häält kokku juba
                              Pigem üheksa, sest näiteks kümnenda, tehniku hääle, oled sina oma Malta paketiga juba üleostnud.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #195
                                Re: Kalorite ja MTT grind.

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                On küll. Sa lihtsalt ei tea seda.

                                Olgu. Ei viitsi leveldada. Loomulikult, et ei ole vaja ja ei ole vaja juba viimased 30 aastat. Tõenäoliselt kauemgi.

                                Ja niikaua, kui pole meil ühtegi poliitikut, kes saaks aru igapäevastest ja elementaarsetest asjadest, mille nimekiri on lõputut (s.h. kellakeerkamine), niikaua ei ole päriselt ka ühtegi "pärispoliitikut" validda.

                                Õhkõrn lootus on, et Andri Kiige selleks võib saada, aga elu on näidanud, et tuleb ikka kõik ise ära teha ja teiste peale loota ei saa. Seega. @söönlusikas poliitikasse!

                                Mina valin ja toetan.
                                Ma ei sobi poliitikasse. Ma ütlen seda mis mõtlen,mitte mis müüb(arvatavasti ei hiilga väga sõprade hulgaga ka sp,kui ajad jama suust ütlen suht otse).Ma ei ole enda teada äraostetav-ka halb omadus. Raudselt olen mõnele neiule kunagi pepule käe pannud ja kõik okei olnud v.a kui läheks poliitikasse-siis räige ahistaja/naistevihkaja/käperdaja/potentsiaalne vägistaja. Maailmavaatelt pole nagunii sellist erakonda eestis mis minuga ühilduks ning GTO poliitikas on rahuldada kõiki/paljusid/enamust,mis kindlasti ei kotiks mind -nii et 4aastaga oleks mu karjäär läbi
                                Last edited by Söönlusikast; 30.10.24, 14:35.

                                Comment

                                Working...