MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #166
    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Kuna viirusepoiss oli taandunud võrdlemisi lampi subjektiivse hinnangu järgi minu enda poolt (kurk veel sügeleb ja kerge köha veel on), surusin end täna trenni-igaksjuhuks mainin,et hoidsin kõigist distantsi ja desosin kõik pinnad mida kasutasin,et ükski tõrvikuga koroonafänn mind ära ei pakiks. Pagana kõva tunne oli 40kg kangile lisada viimase seeria ajal mustad rõngad veel lisaks (1.5kg×2) ...oli lihtsalt tunne,et jõuan esimeste seeriate järel. Selle sama 40kg all ma tegin pehmelt öeldes mää esimene kord.
    Tahtsin enda jaoks ära dokumenteerida lihtsalt ,kuna ranka pakub siin pilveteenust juba. Tore lugeda kunagi,kui kõik just tupicusse ei lenda, aasta vms pärast .

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #167
      Re: Kalorite ja MTT grind.

      Ma ka 40KG juures :P Lisarõngasteni läheb veel aega, vähemalt tundub.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #168
        Re: Kalorite ja MTT grind.

        Ma mingi 70kg x 6 peal, talvel olin 80x6 :D Üpris nukker et ma ei ole kunagi saanud 100kg surutud, rekord 97.5kg, ei tea kas kunagi üldse saan kui nüüd huvi veidi lahtunud :D

        Teil kindlasti saab vormi ka parandada ja saaks 10-20% otsa raskusele, üks tuttav deadliftis 70kg, trenni lõpus juba 110kg.
        Rinnalt surumise aitasin tal 50kg max pealt 65kg max peale.
        Kõrvalt vaataja näeb vead paremini ära, minagi aastaid tõstnud ja kui Kaido Leesmanni üheks trenniks kaasa palkasin sain aru et kõigis põhi tõstetes mingi viga sees
        Last edited by Kakahirmutis; 17.10.24, 08:58.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #169
          Re: Kalorite ja MTT grind.

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Ma mingi 70kg x 6 peal, talvel olin 80x6 :D Üpris nukker et ma ei ole kunagi saanud 100kg surutud, rekord 97.5kg, ei tea kas kunagi üldse saan kui nüüd huvi veidi lahtunud :D

          Teil kindlasti saab vormi ka parandada ja saaks 10-20% otsa raskusele, üks tuttav deadliftis 70kg, trenni lõpus juba 110kg.
          Rinnalt surumise aitasin tal 50kg max pealt 65kg max peale.
          Kõrvalt vaataja näeb vead paremini ära, minagi aastaid tõstnud ja kui Kaido Leesmanni üheks trenniks kaasa palkasin sain aru et kõigis põhi tõstetes mingi viga sees
          Deadlifte ei hakka ma tegema vist kunagi ,eile tegin mingit poolkükiga harjutust..... need põlved drawing dead. Nii kui poolkükki läksin,oleks nagu mõlemasse põlve keegi noa sisse löönud. Slaavi kükiga pole seda jama. Ei tea mis kala on.Täpselt mingi kindla kraadi all ainult lööb põlvedesse valu sisse.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #170
            Re: Kalorite ja MTT grind.

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Deadlifte ei hakka ma tegema vist kunagi ,eile tegin mingit poolkükiga harjutust..... need põlved drawing dead. Nii kui poolkükki läksin,oleks nagu mõlemasse põlve keegi noa sisse löönud. Slaavi kükiga pole seda jama. Ei tea mis kala on.Täpselt mingi kindla kraadi all ainult lööb põlvedesse valu sisse.
            Tee seda ja aeglase tempoga.



            Seda tee iga trenni lõpus, ma teen 2-3 seeriat mingi 5 min nii raskelt kui läheb.



            Põlve valu ilmselt täiesti ära ei kaogi aga kui sa lihased/sidemed tugevamaks treenid siis nad hoiavad paremini ja valu läheb paremaks.

            Üli hea asi on veel belt squat, ei pane nii suurt koormust põlvedele nagu kükk :

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #171
              Re: Kalorite ja MTT grind.

              Oda mis seal teise peal toimub. Tagurpidi kõnd lindil ? ??
              Esimest olen teinud,sellega muidugi see probleem-et see nö "naistealal" ja seal hordide viisi naisi pidevalt oma virsikuid treenimas.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #172
                Re: Kalorite ja MTT grind.

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Oda mis seal teise peal toimub. Tagurpidi kõnd lindil ? ??
                Esimest olen teinud,sellega muidugi see probleem-et see nö "naistealal" ja seal hordide viisi naisi pidevalt oma virsikuid treenimas.
                Mul on trennis üles mäkke see lint ja mitte nagu mootoriga, ise pead suruma liikuma ja tunned kuidas põlves lihased/sidemed põletavad. Väga hea asi kui põlve tervisest hoolid (mida peaks kõik 30+ inimesed probably)

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #173
                  Re: Kalorite ja MTT grind.

                  Pean rohkem hakkama arvutist eemal olema. Näen random spottides juba optibeti logo näiteks
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #174
                    Re: Kalorite ja MTT grind.

                    Astusin siis hommikul kaalule(teades,et viimased 2 nädalat olnud natukese "pucci see kõik"vibe) . Üllataval kombel näitas mingi valemiga 116.3 ehk siis mingi valemiga ikka midagi kaotanud,kuigi olin täiesti kindel,et ma täiesti maha libisenud rööbastelt.
                    Keskmiselt 2x aastas põlen läbi, vb selles asi(järgmist oodata jaanuari lõpupoole,kui oleks copypaste eelmisest aastat) .Mul mingi komme panna unbalanced hullu . Kui võtta eelmine aasta näiteks. Kui sügismasendus läbi lõpuks sai,siis oktoobrist-jaanuari lõpuni panin pehmelt öeldes hullu. Igapäev õppisin/grindisin -vb 1 jaanuar oli täiesti vaba,31 hommikul ikka surusin väikse sessi sisse.
                    Terve päev mõtlesin mida siis kirjutada enda õigustuseks ja lühidalt polegi enda õigustuseks midagi öelda. Nii ma lihtsalt toimin. Ikka luban endale,et ala 1 täiesti pokkerivaba päeva teen nädalas-no ikka ei tee ju. Eelmine jonnakus tõi ligi 300BI swingi sisse,seekord õnneks kuidagi suutnud BE olla,kuigi tunnen end nagu maxima kassapidaja vahel laudades,et ei taha ma siin raisk olla. Samplet jagub enda elust ja teoorias peaks praegune vaimne mõõn olema hiljemalt nädala-kahe pärast läbi. Kaalu jälgimisel loodan,et varem-pokkeri osas ei ole kiiret õnneks,kuna aasta siiani rahuldav.

                    Comment

                    • Mati1995
                      Julm Donk
                      • Aug 2024
                      • 45

                      #175
                      Re: Kalorite ja MTT grind.

                      huvi pärast küsin. mis sul tuleb pikas vaates nö winrate bb/100le? ei küsi roid, ega kas seda bb/100 on mõtet vaadata.

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #176
                        Re: Kalorite ja MTT grind.

                        Algselt postitas Mati1995 Vaata postitust
                        huvi pärast küsin. mis sul tuleb pikas vaates nö winrate bb/100le? ei küsi roid, ega kas seda bb/100 on mõtet vaadata.
                        jätsin ikka selle "my c Net won " alles kuigi sa seda ei küsinud, kuna see ikka nii sheks kui prize sisse ei toksi käsitsi. Dno kas see piisavalt pikk aeg, panin rasvaselt aasta kuna viimastest kuudest pole nagu ju andmeid väga(unibet ruulib ). Siin graphil pole ka gg-d kus ma eelmine aasta mängisin väga palju, aga lõppkokkuvõttes see ei oma küsimuse kontekstis tähtsustki. Ja bb/100 võiks nagu vaadata, küll aga filtreerides-sa võid crushida bb/100 üleüldiselt, a kui lõpumängu (deep icm) eraldi ei filtreeri siis võib bb graph öelda yo sa crusher liigu üles-tegelikkuses võid mitukend kilo downeris olla.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #177
                          Re: Kalorite ja MTT grind.

                          Ma arvan et sa bombay 2.2 kilosteks turkadeks valmis.

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #178
                            Re: Kalorite ja MTT grind.

                            Ma arvan ma pole ka waimu freerollideks valmis. Surmavaadet ei valda,stacki ei näe kõigil bb-des oüeratiivselt. Mõned käed tunnid vs online ajaks jooma -inb4 väänaks isegi särki kuivaks.
                            Vb nagu vogelsang võiks ju oly 10 eurostele harjuma uuesti minna.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Mati1995
                              Julm Donk
                              • Aug 2024
                              • 45

                              #179
                              Re: Kalorite ja MTT grind.

                              tnx seda küsisingi.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #180
                                Re: Kalorite ja MTT grind.

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Kui võtta eelmine aasta näiteks. Kui sügismasendus läbi lõpuks sai,siis oktoobrist-jaanuari lõpuni panin pehmelt öeldes hullu. Igapäev õppisin/grindisin -vb 1 jaanuar oli täiesti vaba,31 hommikul ikka surusin väikse sessi sisse.
                                .
                                Oi blee, kuidas ma just armastan seda sügist. Alates kella keeramisest kuni 31. detsembrini on mu teine lemmikperiood. Esimene on suvi, siis see. Ei saa neid võrrelda, 100 punkti skaalal võrdsed. See pimedus on sitaks kõva - mulle meeldib, kuid soojus on ka mega hea - mulle meeldib.

                                Seepärast ehk ekvaatoril elada on ülikõva, näiteks BKK. Kus sul on kogu aeg soe ja 12h pime. Pime, mitte pime, vaid kottpime.

                                Comment

                                Working...