Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo
Ma küll pole kindlasti mingi mentide v ametnike pooldaja pigem vastupidi, aga mis see töö iseloom neil nii erilist on siis?
90ndatel sai väiksena omajagu hängitud Päästeametis/Tuletõrjes siis paistis küll et teevad aja viitmiseks trenni ja kui väljakutse siis loputavad veega tukke. Vähemalt siis ei tundunud küll mingid erilised kangelased, aga võib-olla on ajad muutunud ja siis polnud nii efektiivne see värk. Actionit nägi siis väga harva, kindlasti kõvasti alla 5% kogu tööl veedetud ajast.
Algselt postitas Söönlusikast
Vaata postitust
90ndatel sai väiksena omajagu hängitud Päästeametis/Tuletõrjes siis paistis küll et teevad aja viitmiseks trenni ja kui väljakutse siis loputavad veega tukke. Vähemalt siis ei tundunud küll mingid erilised kangelased, aga võib-olla on ajad muutunud ja siis polnud nii efektiivne see värk. Actionit nägi siis väga harva, kindlasti kõvasti alla 5% kogu tööl veedetud ajast.
9 
4 
Comment