[MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ecuador13
    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
    • Aug 2009
    • 730

    #106
    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Otse veinifestivalilt 00 koju ja räme pokkeriisu peal, võtsin lauad ette ja sain 10el laual vaadata kuidas fishid mu raha ära võtsid ja laiali jagasid, business as usual, aga 50 monsteris olen rahades ja 9left, 7-handed on FT. Õnneks üks gigavaal suure stackiga ja üks reg sitout FT mullis :)
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by Ecuador13; 25.08.24, 01:27.

    Comment

    • Ecuador13
      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
      • Aug 2009
      • 730

      #107
      Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Mis ICM wizardid arvavad, BTN solid reg avg buyin 120, BB hüdrovaal. Blockereid ka pole ja FE on keeruline hinnata täpselt, kuigi ma arvan siin omajagu fold equityt, ilmselt avab way wider sinna BBsse
      Last edited by Ecuador13; 25.08.24, 01:35.

      Comment

      • Ecuador13
        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
        • Aug 2009
        • 730

        #108
        Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

        Obv lükkasin sisse

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Ecuador13
          🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
          • Aug 2009
          • 730

          #109
          Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

          Flattisin pre mingit nitfishi, unreal sizing flopil millele järgneb pea iga kord jam pöördelt kannaga :
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Ecuador13
            🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
            • Aug 2009
            • 730

            #110
            Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

            Vaala vastu ikka flippe ei võida aga ei kurda 500 abiks ikka. Kujutame ette et käisin Chesterfield 500sel ja mincashisin mitte veini nautlemas festiivselt.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #111
              Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

              Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Mis ICM wizardid arvavad, BTN solid reg avg buyin 120, BB hüdrovaal. Blockereid ka pole ja FE on keeruline hinnata täpselt, kuigi ma arvan siin omajagu fold equityt, ilmselt avab way wider sinna BBsse
              Raudself mingi 2% rp kui sedagi ,aga eeldan prizepool suht topheavy ?. Pole väga mõttekoht imo nii madalal-lükkad sisse ja viskad põrandale pikali allahu palveid tegema.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #112
                Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Raudself mingi 2% rp kui sedagi ,aga eeldan prizepool suht topheavy ?. Pole väga mõttekoht imo nii madalal-lükkad sisse ja viskad põrandale pikali allahu palveid tegema.
                Kas prizepool pole alati top heavy? :D

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #113
                  Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Kas prizepool pole alati top heavy? :D
                  Suures pildis küll ,aga on ka flattimaid payoute. On hetki kus mincash oletame finaallauas ongi 1.8x ja siis hakkab ala mingi porno 1.8x,2x,2.2x, 2.4x ,2.6x ja alles ala 4ndast kohast agressiivsemad tõusud. Ja on ka selliseid samas olukorras kus on 1.8x,2.8x,4x,6x

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #114
                    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                    Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
                    Obv lükkasin sisse

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Ma oleks ka sisse lükanud ja mõttekohaks pigem BBl olev hüdrovaal, kes vaatab ilusaid kaarte, ei tea ICM-ist ja tõenäosustest midagi. Vaatab, et kena äss, callib ära ja siis on 3way pank garanteeritud. Teistel juhtudel, kui BB kaasa tuleb ja flopini ei jõuta, siis oled veel rohkem p*tsis.

                    Kui vaatamata kõigile sellel on see olukord selline, et mina lükkaksin sisse. Piisavalt FEd, piisavalt equityt ja lauas olev raha on su stäkile väga tähtis.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #115
                      Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Kas prizepool pole alati top heavy? :D
                      See "top heavy" on nii roosaks ja barbieks läinud. Kunagi, hästi ammu olid auhinnafondid "top heavy".

                      Reaalselt mistahes viisakama oselajte arvuga urniiri võit tähendas vähemalt 100-kordse osalustasuga palgapäeva. Hea, kui 10% rahadesse sai ja alla finaallauda oli mincash ning põhipapp oli TOP3.

                      Kui ma õigesti mäletan, siis TrioBeti igapühapäevane nädalaturniir, äkki oli $200 000K, esikoht oli $43 000. Osalustasu $215. Ma sain mingi kuuenda koha, kopikaid, kui olin suur CL ja sain AA vs KK hambasse.

                      Turniirivõit oli siis ikka mega palgakas. Nüüd on need auhinnad laiali jagatud ja "sujuvaks" tehtud, millele on lisandunud bountyd.

                      Minu jaoks olid siis turniirid atraktiivsemad, sest kogu üritus käiski finaallaua peale ja see tagas päris viisaka võidu.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #116
                        Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        See "top heavy" on nii roosaks ja barbieks läinud. Kunagi, hästi ammu olid auhinnafondid "top heavy".

                        Reaalselt mistahes viisakama oselajte arvuga urniiri võit tähendas vähemalt 100-kordse osalustasuga palgapäeva. Hea, kui 10% rahadesse sai ja alla finaallauda oli mincash ning põhipapp oli TOP3.

                        Kui ma õigesti mäletan, siis TrioBeti igapühapäevane nädalaturniir, äkki oli $200 000K, esikoht oli $43 000. Osalustasu $215. Ma sain mingi kuuenda koha, kopikaid, kui olin suur CL ja sain AA vs KK hambasse.

                        Turniirivõit oli siis ikka mega palgakas. Nüüd on need auhinnad laiali jagatud ja "sujuvaks" tehtud, millele on lisandunud bountyd.

                        Minu jaoks olid siis turniirid atraktiivsemad, sest kogu üritus käiski finaallaua peale ja see tagas päris viisaka võidu.
                        Tegin endale faktikontrolli. Garantii oli $150 000, esikoht $37 500, kaheksa mängijat alles. Mul oli hoopis KK ja vastasel 66, läksime 23T flop allin. Turn blank, river 6, ja koju minek. Auhinnaks 3000 dollarit. Osalustasus jään võlgu ja see võis olla isegi hoopis $150.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #117
                          Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                          Mu pokkeri karjäär algas kui sisekaitseakadeemiasse lahkumis paberid viisin, läksin koju regasin end 1$ turnale (mul oli mingi 1.50$ kontol äkki), tegime headsupis diili, jäin teiseks aga sain 690$ ja tema 600$ vms.

                          Selle 13a mis ma oleksin pokkeri asemel päästes tööd teinud oleksin teeninud üpris sarnaselt raha kui pokkeriga :D


                          Hetkel tundub veidi ulme turna võiduga 690 BI võita, ggnetworkis äkki on isegi selliseid?

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #118
                            Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Mu pokkeri karjäär algas kui sisekaitseakadeemiasse lahkumis paberid viisin, läksin koju regasin end 1$ turnale (mul oli mingi 1.50$ kontol äkki), tegime headsupis diili, jäin teiseks aga sain 690$ ja tema 600$ vms.

                            Selle 13a mis ma oleksin pokkeri asemel päästes tööd teinud oleksin teeninud üpris sarnaselt raha kui pokkeriga :D


                            Hetkel tundub veidi ulme turna võiduga 690 BI võita, ggnetworkis äkki on isegi selliseid?
                            Kas päästjate palk suht piinlik pole vs töö iseloom ? Suht kurb vaata kuidas iga valitsus kasutab päästjate iseloomu räigelt ära .....raha pole noh. A kui vaja uusi ametnikke palgata kontorisse perset sügama ,siis selle raha leiab ikka

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #119
                              Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Kas päästjate palk suht piinlik pole vs töö iseloom ? Suht kurb vaata kuidas iga valitsus kasutab päästjate iseloomu räigelt ära .....raha pole noh. A kui vaja uusi ametnikke palgata kontorisse perset sügama ,siis selle raha leiab ikka
                              Ikka õpetajatele ja arstidele. Ka politseile ja muule, kuid kindlasti mitte päästjatele.

                              Tegelikkuses päästjad ja ainult päästjad ongi need, kelle tulemusi me igapäevaselt ka tunda saame ja kuhu päriselt näeme ka, et iga sent, mis on, on kulutatud, pole kulutatud mitte isegi õigesti, vaid üliefektiivselt.

                              Aga ei. Me proovime leida raha miskitele õpetajatele, arstidele, bürokraatidele, politseile. Bürokraatidest ei viitsi tegelt üldse rääkida, kahest esimesest - õpetajad ja arstid - need on veel eraldi teemad, kus on ikka räme rahade pillamine.

                              Ja siis käiakse veel streikimas ja kui vaidlesin, siis sain lõpuks sõimata, sest öeldi umbes täpselt nii: "tead mees, sul isegi võib olla õigus, aga saa nüüd palun sellest aru, et teil on meid vaja".

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #120
                                Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Kas päästjate palk suht piinlik pole vs töö iseloom ? Suht kurb vaata kuidas iga valitsus kasutab päästjate iseloomu räigelt ära .....raha pole noh. A kui vaja uusi ametnikke palgata kontorisse perset sügama ,siis selle raha leiab ikka
                                Ma õppisin pääste spetsialistiks aga seal lektorid rääkisid jah et kunagi normaalset palka teenima ei hakka et kõik on kohuse tundest.

                                Ma siis sealt lahkudes hakkasingi õppimata lihtsalt pokkeriga võitma palju rohkem kui mul oleks olnud tol ajal spetsialisti palk.

                                Comment

                                Working...