[MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ecuador13
    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
    • Aug 2009
    • 730

    #121
    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kas päästjate palk suht piinlik pole vs töö iseloom ? Suht kurb vaata kuidas iga valitsus kasutab päästjate iseloomu räigelt ära .....raha pole noh. A kui vaja uusi ametnikke palgata kontorisse perset sügama ,siis selle raha leiab ikka
    Ma küll pole kindlasti mingi mentide v ametnike pooldaja pigem vastupidi, aga mis see töö iseloom neil nii erilist on siis?

    90ndatel sai väiksena omajagu hängitud Päästeametis/Tuletõrjes siis paistis küll et teevad aja viitmiseks trenni ja kui väljakutse siis loputavad veega tukke. Vähemalt siis ei tundunud küll mingid erilised kangelased, aga võib-olla on ajad muutunud ja siis polnud nii efektiivne see värk. Actionit nägi siis väga harva, kindlasti kõvasti alla 5% kogu tööl veedetud ajast.

    Comment

    • Ecuador13
      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
      • Aug 2009
      • 730

      #122
      Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Ma oleks ka sisse lükanud ja mõttekohaks pigem BBl olev hüdrovaal, kes vaatab ilusaid kaarte, ei tea ICM-ist ja tõenäosustest midagi. Vaatab, et kena äss, callib ära ja siis on 3way pank garanteeritud. Teistel juhtudel, kui BB kaasa tuleb ja flopini ei jõuta, siis oled veel rohkem p*tsis.

      Kui vaatamata kõigile sellel on see olukord selline, et mina lükkaksin sisse. Piisavalt FEd, piisavalt equityt ja lauas olev raha on su stäkile väga tähtis.
      Vaal oligi suurim probleem siin spotis muidu standard jam, sest ta raise/callis enne 25bb Q7s LP vs BB seega ma suht clkueless FE koha pealt siin
      Last edited by Ecuador13; 25.08.24, 23:42.

      Comment

      • Ecuador13
        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
        • Aug 2009
        • 730

        #123
        Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

        Parim run 20 monster stack sain nahad just FT mullis.

        3 lauda left, storm 30bbga 500 left ja top50 34 itm, 50 left ja mingi suvaline 15ne pole rahade lähedal veel. Pühapäevad on viimasel ajal tootnud korralikult miinust. Plaaningi pühapäevadega väikse muudatuse teha, proovin vastuvoolus ujuda veidi.

        Esiteks mängida pühapäeval vähem laudu ja teiseks madalamal, samal ajal kui kõik rabavad maksimaalselt laudu ja liiguvad pühapäeviti kõrgemale ja shotivad.

        Siis mu roi kasvaks kõrgemale abusedes regularide sizing ja timing telle. Selline plaan siis.

        Täna üldse oli plaan viia kogu IT gear stuudiosse ja seal esimene pela teha aga mingi massive äikesetorm ja padukas tuli seega lükkus edasi jälle, suurem osa asju kokku pakitud peale PC, monitori ja klahvka/hiire ja pean mainima et uskumatult mõnus on ühe monitori taga mängida üle pika pika aja ja siit ehk väike plaan koorumas teine widescreen monitor juurde võtta ja paigutada nad üksteise kohale ja kolmas monitor jääks siis youtube/foorumi jne jaoks vasakule vertikaalis.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #124
          Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

          Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
          Parim run 20 monster stack sain nahad just FT mullis.

          3 lauda left, storm 30bbga 500 left ja top50 34 itm, 50 left ja mingi suvaline 15ne pole rahade lähedal veel. Pühapäevad on viimasel ajal tootnud korralikult miinust. Plaaningi pühapäevadega väikse muudatuse teha, proovin vastuvoolus ujuda veidi.

          Esiteks mängida pühapäeval vähem laudu ja teiseks madalamal, samal ajal kui kõik rabavad maksimaalselt laudu ja liiguvad pühapäeviti kõrgemale ja shotivad.

          Siis mu roi kasvaks kõrgemale abusedes regularide sizing ja timing telle. Selline plaan siis.

          Täna üldse oli plaan viia kogu IT gear stuudiosse ja seal esimene pela teha aga mingi massive äikesetorm ja padukas tuli seega lükkus edasi jälle, suurem osa asju kokku pakitud peale PC, monitori ja klahvka/hiire ja pean mainima et uskumatult mõnus on ühe monitori taga mängida üle pika pika aja ja siit ehk väike plaan koorumas teine widescreen monitor juurde võtta ja paigutada nad üksteise kohale ja kolmas monitor jääks siis youtube/foorumi jne jaoks vasakule vertikaalis.
          Äkki pühapäeviti urkasaitidele keskenduda parem ja muud mitte muuta ?. Gg/starsi hoiad niisama augutäiteks. Ei pea hambad ristis neid 5000+ fielde laskma.

          Edit: stars vist läheb ka juba suht urka alla kui mingit scoopi vms pole
          Last edited by Söönlusikast; 26.08.24, 04:27.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #125
            Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

            Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
            Parim run 20 monster stack sain nahad just FT mullis.

            3 lauda left, storm 30bbga 500 left ja top50 34 itm, 50 left ja mingi suvaline 15ne pole rahade lähedal veel. Pühapäevad on viimasel ajal tootnud korralikult miinust. Plaaningi pühapäevadega väikse muudatuse teha, proovin vastuvoolus ujuda veidi.

            Esiteks mängida pühapäeval vähem laudu ja teiseks madalamal, samal ajal kui kõik rabavad maksimaalselt laudu ja liiguvad pühapäeviti kõrgemale ja shotivad.

            Siis mu roi kasvaks kõrgemale abusedes regularide sizing ja timing telle. Selline plaan siis.

            Täna üldse oli plaan viia kogu IT gear stuudiosse ja seal esimene pela teha aga mingi massive äikesetorm ja padukas tuli seega lükkus edasi jälle, suurem osa asju kokku pakitud peale PC, monitori ja klahvka/hiire ja pean mainima et uskumatult mõnus on ühe monitori taga mängida üle pika pika aja ja siit ehk väike plaan koorumas teine widescreen monitor juurde võtta ja paigutada nad üksteise kohale ja kolmas monitor jääks siis youtube/foorumi jne jaoks vasakule vertikaalis.
            Ma nüüd ei saa aru? Muidu mängid siis? Läpparis? Telefonis?

            Comment

            • Ecuador13
              🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
              • Aug 2009
              • 730

              #126
              Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

              Muidu oli 2 monitori setup, aga eemaldasin teise et minema viia uude asukohta ja lasin nüüd sunday ühe widescreen 34 tollise taga ja niiii mõnus oli, kael saab vähem pinget.

              Comment

              • Ecuador13
                🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                • Aug 2009
                • 730

                #127
                Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                Stars pigem urgas juba jep ilma festarita, tahakski natuke katsetada uusi võrgustikke - BetOnline (Chico), Ignition (US only, vaja uurida kas saab kuidagi), Swc (bitcoin only), WPT Global. Soovitage veel mingeid häid.
                Last edited by Ecuador13; 27.08.24, 10:16.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #128
                  Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                  Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
                  Stars pigem urgas juba jep ilma festarita, tahakski natuke katsetada uusi võrgustikke - BetOnline (Chico), Ignition (US only, vaja uurida kas saab kuidagi), Swc (bitcoin only). Soovitage veel mingeid häid.
                  revolution network ? Täisurgastesse ise pole veel roninud, vaatab kunagi kauges kauges tulevikus.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #129
                    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                    Sa võid mulle teada anda ka kuidas wpt-le ligi said/saad,seal vist ka vaja väheke abi kuskilt nagu winaga prg. Winaga kuulsin ,et redditist otsid mõnekümne euro eest kellegi prantsusmaal kellele posti saadetakse kood,et saaksid aktiveerida wina. Vist läbi soome sai ka kuidagi .

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #130
                      Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                      Betonlines ja acr olen mänginud. Mõleml krüptotugi ja kiirelt sisse-välja. No ikka väga soft oli paar aastat tagasi. Ainuke asi, miks soiku jäi oli ajatsoon. See oli veel hullem kui stars. Mõned head turnad hakkasid kell 3.am st turnad võisid lõppeda tava 4-5am asemel nüüd 10 hommikul. Ma soovitaks tube, kus krüptotugi. Seal palju nn. lolli raha. Stars ja GG on täis pm mingeid BBZ farme, kes seal grindivad ja ka suht lowstakesi...

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #131
                        Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                        Algselt postitas privador Vaata postitust
                        Betonlines ja acr olen mänginud. Mõleml krüptotugi ja kiirelt sisse-välja. No ikka väga soft oli paar aastat tagasi. Ainuke asi, miks soiku jäi oli ajatsoon. See oli veel hullem kui stars. Mõned head turnad hakkasid kell 3.am st turnad võisid lõppeda tava 4-5am asemel nüüd 10 hommikul. Ma soovitaks tube, kus krüptotugi. Seal palju nn. lolli raha. Stars ja GG on täis pm mingeid BBZ farme, kes seal grindivad ja ka suht lowstakesi...
                        Bbz kõikjal ja võimalusel surutakse just urgastesse kui vähegi mängijal ligipääs kuskile.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #132
                          Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                          Mis see BBZ on ? ?

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #133
                            Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Mis see BBZ on ? ?
                            Tall ,coaching,merch ,turundus -kõik jutud

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #134
                              Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                              Ecudorilt ka väike käsi (paar tundi tagasi) Taago vastu.



                              Kuna boardi ei näe, siis Ecuadoril K 9

                              Flop 9 4 3
                              Turn 7
                              River 9 .

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              EDIT: Osad mastid võivad valed olla (flop 9 ja 4), aga ei määra tähtust, sest tähtis oli see, vastane turnis ruutumastitõmbe koos reatõmbega ja riverisse tuli Ecuadorile trips.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #135
                                Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                                Väga hästi!

                                Comment

                                Working...