Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo
Otse veinifestivalilt 00 koju ja räme pokkeriisu peal, võtsin lauad ette ja sain 10el laual vaadata kuidas fishid mu raha ära võtsid ja laiali jagasid, business as usual, aga 50 monsteris olen rahades ja 9left, 7-handed on FT. Õnneks üks gigavaal suure stackiga ja üks reg sitout FT mullis :)
Otse veinifestivalilt 00 koju ja räme pokkeriisu peal, võtsin lauad ette ja sain 10el laual vaadata kuidas fishid mu raha ära võtsid ja laiali jagasid, business as usual, aga 50 monsteris olen rahades ja 9left, 7-handed on FT. Õnneks üks gigavaal suure stackiga ja üks reg sitout FT mullis :)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)









Comment