ivar866 grindimas autoraha Party/888pokeris [NL25FR]/ahjuall/olympsis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • musaire
    FPP Pro
    • Dec 2012
    • 220

    #271
    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Käsi vaadates jääb kõlama kriitika, kuna otsin vaid vigu, aga üldseis peaks sul hea olema!



    Comment

    • ivar866
      Grinder
      • Oct 2012
      • 776

      #272
      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

      Seis pole paha, mõnisada plussis sel kuulgi- 5bb/100 ehk. Mitu päeva on netimängu pausi olnud, kuna tööasjad on ka olnud teha.

      AHjaa, käisin kolmap cashi ka mängimas baribalis, sain 20st eurost 70 teha. Kui diiler ära läks, tõmbasin ka sealt minema ühte teise kohta. LIve oli vahva küll, AKs2 oli mul käes ja kellegi tõste peale läksin 20ga al ini ja sain 3kordseks stäki kuna flopis oli A, vastastest ühel oli KK, nii et kräkkisin lahti selle.

      musaire, sul on ka hakand vaikselt üles jooksma, et loodan et tuleb ka top3 kohti juurde. Üritan ise ka ikka jõuludeni mängu panna, sest see pidi magusaim aeg olema,
      Plaanin Hong Kongi reisi mai lõpp, eks vaatab kuidas finantsseisu saan korda, lennureis sinna-tagasi maksab 7oo Eur.

      Comment

      • musaire
        FPP Pro
        • Dec 2012
        • 220

        #273
        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

        Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
        musaire, sul on ka hakand vaikselt üles jooksma, et loodan et tuleb ka top3 kohti juurde.
        ty, loodaks ise ka vana aasta sees veel top3 kohti aga ei imestaks kui mitu kuud ei tule. Variatsioon on loodusseadus. Praeguseks see kuu kuskil juba 7 korda jäänud kohtadele 10 - 30 turniiridel kus mingi 3000 - 6000 osalejat. Eile jälle paaril korral sarnaselt. Hea jooks kui pidevalt nii kaugelegi jõuab aga sisse see ei too. Late game'is ei tule viimased paar flippi ära, et finaallauda jõuda.


        Kuidas muidu laivis tunned end nagu hai väikses kalatiigis?
        Last edited by musaire; 28.11.14, 15:17.

        Comment

        • musaire
          FPP Pro
          • Dec 2012
          • 220

          #274
          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

          Ja siis mis Hong Kongis 700€ eest head on?

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #275
            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

            HKKs saab €8 eest 0.33 õlle baaris nautida.

            Comment

            • ivar866
              Grinder
              • Oct 2012
              • 776

              #276
              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

              Hong Kong on huvitava koha peal, ookeani rannikul. Kaugel pole ka Macau (7h), kus saaks üritada bankrolli duubeldada. On keegi käind seal, oskab seda kohta kiita/laita?

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #277
                Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                Paar päeva aint, ei jõudnud selle ajaga eriti midagi teha, oleks keegi ees olnud kes coole kohti näidanud oleks normal old vast.
                Ei tea, ei olnud fänn. Epic inimeste mats on õhus ja tuim sebimine tänavatel külg külje vastas, strnd udune ilm 24/7.
                See ookeani rannik ei anna midagi, ega see mingi ranna paradiis pole.
                Macau on ferryga miski 45 minti mitte 7h.
                Kui sa atm 25NL lased siis macau on üsna ambitsioonitaks mõte, limiidid algavad alles 25/50HKD (NL€500), mäletamist mööda oli paar madalamat ka nats, aga waitinglistid üsna deep koguaeg.
                Kui long term rentalit ei võta (mis ka obv pole odav) siis €100+/päev hotellis on super standard.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #278
                  Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                  Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                  Hong Kong on huvitava koha peal, ookeani rannikul. Kaugel pole ka Macau (7h), kus saaks üritada bankrolli duubeldada. On keegi käind seal, oskab seda kohta kiita/laita?
                  Macau 7 tundi? 45 minutit ferryga maks :D 7 tundi ehk saab bussiga, aga siis vajad Hiina viisat.

                  Erinevalt QB-st mulle Macau meeldis. HKK-st ei tea sittagi. Lennujaamas olen käinud äkki miski kümmekond korda, linna peal mõned korrad aga sedagi läbijoostest, kui lennujaama ferry station oli kinni ning oli vaja minna linna sisse, kus asub 24 tunni station.

                  Korra jõudsin ka kell viis õhtul, aga siis läksin kohe hotelli kuna olin rampväsinud ja juba hommikul kell 5 pidin lennujaama tagasi minema, et lennule jõuda.

                  Lisaks heale ühendusele Macaule on ka kõrval Hiina ning viisa saamine oli ülilihtne (äkki ka nüüd, ei oska öelda). Kui ei viitsi seigelda, siis libise Macausse ja näita moblast taksojuhile seda pilti:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Eelnevalt võiks olla passikoopiad ja lennupiletid välja prinditud. Kui ei ole, saad teha ka seal, sest töölised sõbralikud AGA kõik arvutid on Hiiina keeles s.h. ka brauserid ning e-mailile logimine oli juba pain in the ass :) Siiski sain hakkama.

                  Enne lõunat andsime taotlused sisse ja sama päeva kella viieks olid juba viisad passis. Lisaks heale ühendusele Hong-Kongiga on ühendus ka Mandri-Hiina erinevate linnadega. Ferry sõit odav ja samuti miski tunnike võtab aega.

                  Kui Hiina kontakte ei ole, siis hakkab Hiinas kino saama. Inglise keel unusta ja proovi esimesel võimalusel saada telefonikaart netiga. Siis juba easym läbi Google Translatori ja GPS-i.

                  Endal oli ainult telefonis kaart, netti ei olnud, GPS töötas kuna salvestasin kaarti enne ära ning suutsin ferry stationist 50km kaugusele linna sõita (õigemini kogu see tee oli suur linn) chaom1 ja gh1st hotelli nii, et eksisin ainult ühe tänavavahega.

                  Ühtegi rahvusvahelist sõna ei kasutatud, vaid käed ja jalad. Sellised seiklused on kinod. Taksomuidugi maksin üle.

                  Mis veel Hiinas, HKK-s ja Macaus meeldib (eriti Hiinas) on nende rahade kurss. HKK ja Macau on käibel küll erinev rahaühik, aga mõlemad kehtivad mõlemas riigis (tho HKK-s ei ole nii kindel, kas seal Macau patakat võetakse. Lisaks Macau mänguautomaatides sooviti siiski Hong Kongi dollarit mitte Macau patakat).

                  Kurss oli euroga enam-vähem 1:10 (mõni kopikas siia) ning Hiina jüüani oli hea võrrelda toonase Eesti krooniga. 100 jüaani ~ 200 eeki. Andis mõnusa vana hea krooni tunde ja oskasid raha väärtust paremini hinnata.

                  Endal miski mindset lollus, et kui filide pessod või tai bahtid taskus, siis need tonnased kaotavad mõttes kuidagi raha väärtust :)

                  Kokkuvõttes: kui lähed üksinda ja ei ole eriti seikleja tüüp, siis Mandri-Hiina jätaks vahele. Kui kahekesi, siis panustaksingi pigem selle peale. Seal saad palju nalja, kui suhtlemine on null. Muidugi scammi saad ka, aga see on juba entertainment value sees.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #279
                    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Erinevalt QB-st mulle Macau meeldis.
                    Ma rääkisin HKKst, et täielik boring concrete jungle tundus, obv ei olnud avastamis aega ka, aga ei näe nagu mis seal olla siis sai nii vägevat.
                    Macau meeldis ka, aga kui pokkerit lives ei grindi siis endal lihtsalt nädal max ja koll ees.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #280
                      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                      Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                      Hong Kong on huvitava koha peal, ookeani rannikul. Kaugel pole ka Macau (7h), kus saaks üritada bankrolli duubeldada. On keegi käind seal, oskab seda kohta kiita/laita?
                      Aa ja veel. Ma ei tea miks mainisid sõna «ookean». Kui soovid leida randu vms. siis sealt sa kahjuks neid ei leia. Esiteks reostus ja ülerahvastatus ning teiseks temperatuur. Talvel on siiski suht jahe seal. Sama nagu otsida septembri kuus Koplist kena randa.

                      Jopet ei ole vaja, aga pusa on paras.

                      E: Kui pappi palju ja oled rannamees, siis siseranna moodi asjandused on Macau hotellide kasiinodes.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      See on Galaxy hotell Taipal (Macau teine pool) ning hotelli eest maksin üle saja euro öö ning kui õigesti mäletan oli see soodushind :D

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #281
                        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                        Hindade cliffs Ivar:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • ivar866
                          Grinder
                          • Oct 2012
                          • 776

                          #282
                          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                          tänan info eest!
                          Tundub et hinnad on odavad ja randa saab ka. Ning casiinos hullata, kui täna waitinglisti ära panna. Reis on mudu teoreetiliselt mai lõpuks plaanis, rohkem tööreis nädal kokku, tahaks sellist idamaa hõngu tunda lihtsalt.
                          Macausse jah, bussiga vaatasin et oli mingi 7h, paadiga märksa huvitavam oleks minna küll.

                          Comment

                          • ivar866
                            Grinder
                            • Oct 2012
                            • 776

                            #283
                            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                            Nov kuu jäi nii
                            Muutusin liiga loominguliseks, käsi ka ei postitanud enam

                            Comment

                            • musaire
                              FPP Pro
                              • Dec 2012
                              • 220

                              #284
                              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                              ranka ja qbj0hn postitused pigem tekitavad sinna reisimise isu küll muidu.
                              Kahju et sul mandri peal pole aega liikuda. Tahaks seda kino näha, mida ranka ütles et sealkandis saaks.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              Küll graaf paraneb.

                              Comment

                              • ivar866
                                Grinder
                                • Oct 2012
                                • 776

                                #285
                                Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                                sel kuul algus selline, pärast eilset trenni hakkas häid lehti tulema

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...