ivar866 grindimas autoraha Party/888pokeris [NL25FR]/ahjuall/olympsis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ivar866
    Grinder
    • Oct 2012
    • 776

    #1

    ivar866 grindimas autoraha Party/888pokeris [NL25FR]/ahjuall/olympsis

    Tere!
    Olen Ivar, 30 aastane töölkäiv pokkerihuviline. Olen netis kaarte mänginud üle aasta (full ring peamiselt) ja lugenud ka prode foorumit paralleelselt ja tekkis soov ka enda päevik üles panna, et selle abil mängutaset tõsta. Niisiis oleks eesmärk NL25 limiidil saada mängu biitivaks mängijaks ja samas koguda mõni tuhat raha autoostuks, sest vana auto on suht läbi minemas.

    Mängin Partypokeris tasuta saadud 24 dollarist alustades, pole kordagi bustosse pannud. Alustasin nl2 ja hetkel nl10/nl25 segamini (nl16 partys pole). Lasen 15/12 stiili fullringis.
    Üritan rohkem kindlapeale mängu teha edaspidi ja vähem flipata nõrkade vastu.

    minu NL10 graaf /suured tänud pikk, donkament, kristjan ja veel üks minu tuttav turniirimängija maalt ning skype grupp abile:





    NL25 graaf on suht break even. Laen selle üles siis viimase kuu tulemustega (kogu NL25 graaf koos 6maxiga on umbes nullis):






    Kivi kotti siis kõigile ja soov oleks siis liituda ka mõne skype grupiga !
    42
    Jah, hakkab crashima
    0%
    22
    Vaevalt, tõmbab pehmoks ja sõidab rattaga edasi
    0%
    20

    The poll is expired.

  • rollkopter
    Grinder
    • Oct 2011
    • 501

    #2
    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    gl

    Comment

    • ivar866
      Grinder
      • Oct 2012
      • 776

      #3
      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

      Panen ühe käe ka vs reg 18/14/2 fold to cbet flop 63, edasistel tänavatel 50%. 1 bb/100 võitev, 3k kätt
      Fold to 3bet 45, 4bet 12.

      Kas sizengud on õiged pre ja post?

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #4
        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

        Foldiks pre ära selle käe, sest vs regularu UTG range ei ole see käsi hea. As played paneks flopis oluliselt suuremalt, kuna laud wet.

        Comment

        • kala6li
          Grinder
          • Mar 2013
          • 635

          #5
          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

          Foldiks ka pre, ise tõid ju veel välja, et fold to 3bet on 45%ja 4bet 12, ei näe pointi.

          Comment

          • ivar866
            Grinder
            • Oct 2012
            • 776

            #6
            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

            Tänan vastukaja eest. Vastas ässad õnneks ja ta ei suutnud foldida.

            Comment

            • ivar866
              Grinder
              • Oct 2012
              • 776

              #7
              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

              Intrigeeriv käsi vs nitim reg 14/12 UTGl (see kes al ini läheb turnis) ja vaal 40/20 BB -l
              Kas tõsted on ok?


              autoreloader ei laadind mu stäkki maxi

              Graaf on jooksnud ok lt tasapisi ülespoole.



              tea kuskohast need spoilerid käivad

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #8
                Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

                spoilerid saad kui paned "go advanced"

                Comment

                • ivar866
                  Grinder
                  • Oct 2012
                  • 776

                  #9
                  Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

                  UTG 20/18, -15 bb/100 kaotav, 1k kätt,
                  Pre agro 4, fold to cbet 70. reise cbet 2/16, flopi agro 4. won at sd 50%

                  Kas chek callida flop? foldida flopil ületõstele juba.

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #10
                    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

                    Kui callid flopi, miks foldid turni?
                    Flopil check-callida sa ei saa ju

                    Comment

                    • bluelite
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1190

                      #11
                      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

                      Raise cbet 2/16 peaks sulle ütlema, et mingi jamaga ta seda ei tee. As played foldiks flopis minraisi peale. Ise foldiksin pre juba selle käe.
                      Last edited by bluelite; 16.09.14, 17:30.

                      Comment

                      • kala6li
                        Grinder
                        • Mar 2013
                        • 635

                        #12
                        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

                        Ma checkiks flopil järgi.

                        Comment

                        • ivar866
                          Grinder
                          • Oct 2012
                          • 776

                          #13
                          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

                          Tänan abi eest. arvan et flopi check back on päris hea.

                          siin käes tõmbasin vastase chekkides vahele:
                          Vastas 19/10/2, 8k kätt, -4 bb/100 won at sd 57, fold cbet flop turn river ca 50,
                          turni agro 2, ag freq 45%. stäkk 48dol tal.

                          Tundub parim variant tema vastu,valuet vist kuskil pole et ise bettida.

                          floppan middle pair top kicker, laud on kuiv


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • ivar866
                            Grinder
                            • Oct 2012
                            • 776

                            #14
                            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

                            Käsi vs SB 48/1 passiv ja MP 64/0 agro freq 50% mängijad, hero foldisin, polnud kindel mis on +EV 2 vastu, võimalik ka (kuigi mitte tõenäoline) et reg BTN 14/11 võitev callib pärast mind


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            nende käte vastu mis vastasel on olen 45% favoriit:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Terve 3bet call range vastu, olen samuti ees korralikult,
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Murelikuks teeb 3bettija BTN 14/11 võitev reg, kes actib pärast mind ja võib setid, ATs+ omada, siis oleks protsent käsi võita madal

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Ei tea kas on mingi loogika sellel arutlusel? Parandused on teretulnud.



                            Kuu plussis endiselt, olen teinud lühemad ja parema kvaliteediga sessid, jooksnud ilmselt hästi

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Vahepeal sai esiliiga meeskonna vastu Võnnus kossu mängimas käidud, 1 võit 1 kaotus, arvestades oma taset läks hästi, 4-5 kolmest sain sisse, tabavusprotsent ligi 40 usun. Olime vaid 5kesi, ühegi vahetuseta ok. Tamme staadioni trennid on hea põhja alla andnud. Nüüd nädalas korra käin trennis sees.
                            Last edited by ivar866; 19.09.14, 12:43. Põhjus: a

                            Comment

                            • p0l1
                              Grinder
                              • Jan 2011
                              • 581

                              #15
                              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

                              Raske spot buttoni pärast, kuna infot 3bet rangede kohta pole. Ta peaks siin ainult QQ+ ja mitte AK olema, et foldida saaks. Ilmselt on AK+,QQ+/KK+ ja siis on call kuniks riidid saad.

                              Ei foldiks flopi, kuna mõlemad on fishid ja pot on suur, pigem short handed olete ka, kui see midagi maksab.
                              Last edited by p0l1; 19.09.14, 20:24.

                              Comment

                              Working...