ivar866 grindimas autoraha Party/888pokeris [NL25FR]/ahjuall/olympsis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ivar866
    Grinder
    • Oct 2012
    • 776

    #301
    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Aasta algus BE +1 dollar


    Combodrawga tõmbasin nõrgad 40/x vastased ära (valearvestus AI):

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    vs semi regs

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




    vs hobimängur unknwown ja viimasena callib AI regs 19/16

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    vs semiregs 43/14 kaotav, fold cbet 2/2, reise turn cbet 0/2, 50 kätt

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • p0l1
      Grinder
      • Jan 2011
      • 581

      #302
      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

      6Ts käes turni call on super standard.

      KdKc vs. semi regs on ilmselt shove turn. Ilmselt ta ei blufi ja checkib järgi -> kaotad valuet, aga samas maksab shove nõrgemaga kinni.

      AT võib mitut moodi pelada ja see on player dependent nagu enamus teisi käsi eelmistel lehtedel.
      Last edited by p0l1; 03.01.15, 11:56.

      Comment

      • korrastaja
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2013
        • 321

        #303
        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

        Kas läksid 6maxi peale üle või oled grindid mõlemat, kui läksid küsiksin huvi pärast miks :)

        Comment

        • ivar866
          Grinder
          • Oct 2012
          • 776

          #304
          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

          tänan käte analüüsi eest!

          6maxi mängin ajutiselt viimased kuud, kuna seal on laudu rohkem ja häid laudu (VPIP 40+vastaseid mitu lauas) ka satub seega rohkem Partys. Mängin mõlemat mudu, nl25 6maxi mängida ei julge enam hetkel, fr NL25 küll.
          kahjuks 6max on ikka liiga BE, liiga tight vist olen seal.

          Comment

          • ivar866
            Grinder
            • Oct 2012
            • 776

            #305
            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

            vs 50/0 4 kätt vaid





            umbes sama tundmatu vastane 40/x

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            vs 19(16 regs 1K kätt, võib seal bluffida väga harva vist


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




            Auras ka sai ujumas käidud, vaim värske kohe.
            H0ng Kongi ka lennupiletid ostetud- 570 Eur vaid, mai lõpp loodatavasti siis tore reis. Viisat ei ole sinna tarvis ka ilmselt küll aga oleks tarvis reisiraha teenida.

            Comment

            • trasadonkad
              Grinder
              • May 2014
              • 672

              #306
              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

              9Qs fold pre

              Comment

              • ivar866
                Grinder
                • Oct 2012
                • 776

                #307
                Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                Betin valel ajal vist, turni peaks hiljemalt panema aga palju? vastane passiv hobimängur 40/x

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                Kuu algus on selline, ise arvan et varsti move up
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • ivar866
                  Grinder
                  • Oct 2012
                  • 776

                  #308
                  Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                  Üks tüüp täna pani hullu 3 käe jooksul sain riidid kätte. Vedas ka, samas mul oli vaid 3 kätt ta kohta naine lapsed karjusid samal ajal ja vaatasin mingi 89/60 statse kuvas 3 käe peale, callisin intuitsioonist, samas tihti seal AK ka



                  ja ma callisin sellepärast ka ära et mul naine käskis appi tulla ka ja postflopiks mul aega polnud parasjagu ))
                  Last edited by ivar866; 06.01.15, 22:30.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #309
                    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                    Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                    Üks tüüp täna pani hullu 3 käe jooksul sain riidid kätte. Vedas ka, samas mul oli vaid 3 kätt ta kohta naine lapsed karjusid samal ajal ja vaatasin mingi 89/60 statse kuvas 3 käe peale, callisin intuitsioonist, samas tihti seal AK ka



                    ja ma callisin sellepärast ka ära et mul naine käskis appi tulla ka ja postflopiks mul aega polnud parasjagu ))
                    fyp , calliks ise ka muidu

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #310
                      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                      Eile ananassi ka mängimas käisid? :D

                      Comment

                      • ivar866
                        Grinder
                        • Oct 2012
                        • 776

                        #311
                        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                        Ei käind, sa olid kohal? kuidas läks?

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #312
                          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                          Rahvast oli päris palju, vahepeal olid peaaegu pooled nupud minu käes aga pidin ära minema ja gämblisin maha vpip100 stiilis :D Jooksin muidugi ka nagu kulda, 3-4 korda alinnis ja kõik setid taoti kinni, lahe mäng muidu.

                          Comment

                          • ivar866
                            Grinder
                            • Oct 2012
                            • 776

                            #313
                            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                            vs 18 /16/3 regs 1K kätt 2 bb/100, 60% won at sd , pre call sest taga oli hobimängija 60/20 statsiga
                            agro freq 38/43/38 tänavate kaupa
                            turn fold to bet 59%, reise kohta pole andmeid. flopi beti reise on 1/29
                            Juhe oli koos. Kas foldida reisele turnis? kui mitte siis callida ära? timing oli kiire

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            vs 40/10
                            vist pole midagi teha riv
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)







                            Kuu seis on selline

                            Last edited by ivar866; 10.01.15, 21:49.

                            Comment

                            • musaire
                              FPP Pro
                              • Dec 2012
                              • 220

                              #314
                              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                              Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                              vs 18 /16/3 regs 1K kätt 2 bb/100, 60% won at sd , pre call sest taga oli hobimängija 60/20 statsiga
                              agro freq 38/43/38 tänavate kaupa
                              turn fold to bet 59%, reise kohta pole andmeid. flopi beti reise on 1/29
                              Juhe oli koos. Kas foldida reisele turnis? kui mitte siis callida ära? timing oli kiire

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              vs 40/10
                              vist pole midagi teha riv
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              KK
                              suhtkoht imelik liin, millega sa midagi selget tugevat ei esinda (mitte et olen kindel kas keegi nl10 lauas mõtleb sinu range peale) ja seega su käsi peidetud ja ma calliks kõik maha. Pmst teed slow played mingis osas (ma ei teeks) ja saad sellele ideaalilähedase vastuse ja siis loobud enda liini lõpuni viimisest ehk siis investeerisid liini, mida sa sama loogikaga ei vii edasi isegi parima vastureaktsiooni korral.

                              Minule see laud ohtlik ei tundu sedavõrd et liini muuta. lauas nagu pole midagi. Tihti sama seis mis preflop.

                              Sinu turni liidimine oleks minu silmis nõrk semibluff rea-mastivõimalustega lauaga ja ma arvan et sind võidakse seal laialt tõsta et enda kätt sinu tõmmete vastu kaitsta või et sinu initsiatiivi haaramise donk üle võtta ja riveriks blokkida kui liiga nõrgavõitu käsi millega sinu suurt river liidi ei tahaks callida.
                              pmst sinu turn panus liiga ebaloogiline ja fishine ja selle tõstmises ma tugevust ei näe

                              jah, vahel neil on kolmikuid aga nende peale ei saa vastast piisava kindlusega panna, eriti kui laud lubab tõmbeid

                              ma arvan et pre slow play on suur viga. oop on halb mängida kehva kätt aga on ka head kätt. ette chekkides vastane võib riverini maha chekkida ja postflop donkamine tihti liiga tugev. riverini check-call samuti näib tugev ja vastane viimased tänavad tihti juba chekib maha.
                              kui 60/20 vaalal isu mängida siis ta vb cold-calliks sinu pre tõste ka.



                              AQ
                              mängiks samamoodi

                              Comment

                              • ivar866
                                Grinder
                                • Oct 2012
                                • 776

                                #315
                                Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                                Ok tänan. al in overbet tundus lihtsalt tugevam ta poolt kui seda blokinguna võtta saaks. regs tavaliselt blufiks väiksemalt ja valueks suuremalt- umbes nii suurelt kui siin tegi.

                                Vaala ei saa ma minema pre peletada ikka, kunagi oli juttu et isegi AK tuleks flattida pre sarnases olukorras.

                                ehk keegi veel kommib

                                Comment

                                Working...