ivar866 grindimas autoraha Party/888pokeris [NL25FR]/ahjuall/olympsis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • p0l1
    Grinder
    • Jan 2011
    • 581

    #421
    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Mind huvitab hoopis see blond neiu saunalaval. Või RIO tellimuse väike kasutus downloadimise eesmärgil.
    Tahtsin ka teada, palju ta tunni eest küsiks.

    Comment

    • ivar866
      Grinder
      • Oct 2012
      • 776

      #422
      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

      Mu arust rios tunni kaupa ei saagi võtta, kuu kaupa ehk


      Minut aega jahus ATs kohta, ma ahjuall pimesi paneks al ini:
      vs 86/57, 7 kätt, shoves 3 korda järjest.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • musaire
        FPP Pro
        • Dec 2012
        • 220

        #423
        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

        ATs tundub okei selle range vastu.

        Comment

        • ivar866
          Grinder
          • Oct 2012
          • 776

          #424
          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

          vs 18/13, fold vs 3bet 77%, 2k kätt, +1bb/100

          flopi agro 3.3, freq 45%, bet, fold 63%
          turn agro 1.4, freq 42%, fold 40
          riv agro 2.3, fold 63%

          [P] 3Bet range {KK,TT-JJ} (3)
          [P] 4Bet+ range {KK} (1)
          [P] Called 2Bet from blinds range {JJ,88-99,66,33,ATs,KJs,97s,87s,ATo,KJo,JTo,T7o} (14)
          [P] Called 3Bets in position {22,KQo} (2)
          [P] Called 3Bets out of position with {JJ} (1)
          [P] Limp and called a raise {33} (1)
          [F] Donked paired flop without trips or better (1)
          [F] Donks flop with top pair or better (2)
          [F] Raised Flop Cbet w/Overpair or less & no draw (3)
          [T] Played turn draw aggressively (1)

          Minu notes: donk 88 TTxlaud pot, edasi Chek
          bluf reise flop min, pot valuebet turnis

          Mis turnis teen? foldin?




          2. vs regs 27/15/2, flopi agro 2, fold flop 50%. 1k kätt võidab 9bb/100
          Noted:
          [P] 3Bet Blind vs steals w/{ATo} (1)
          [P] 3Bet range {AJs,ATo,KQo} (3)
          [P] Called 2Bet from blinds range {TT,88,22,K9s,K4s,96s,76s,72s,52s,AKo,AJo,KTo,Q9o, J9o+,J7o,87o,84o,65o,62o,54o} (22)
          [P] Called 3Bets in position {QTs+,J8s,ATo-AQo} (6)
          [P] Called 3Bets out of position with {88} (1)
          [P] Limp and called a raise {22} (1)
          [F] Raised Flop Cbet w/Overpair or less & no draw (2)
          [T] Played turn draw aggressively (2)

          Kas callin flopi, mul st ja flush draw ja pihtas või teen nii:



          Pokker nii keeruline
          Last edited by ivar866; 10.03.15, 22:42.

          Comment

          • p0l1
            Grinder
            • Jan 2011
            • 581

            #425
            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

            AQs call nii tighti MP range vastu 3beti asemel, kuna ta foldib liiga palju 3betile.

            QKs pre 3bet, postflop võib mitutmoodi. V tundub valuebetivat nii suure sizinguga, kuna sa hoiad sellist draw'd.

            Comment

            • musaire
              FPP Pro
              • Dec 2012
              • 220

              #426
              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

              AQs
              pre ma ikka tõstan nagu sinagi, muidu flopil initsiatiivita jama. Siin flopil kohe jätkakski väiksemapoolse cbetiga ja sealt edasi mängiks nagu annaks alla aga tegelt check-callin ära kõik standard panused turnis küll (slow-callin) ja rivereid ka palju ei ole mida ei calliks.
              Turnis callin kindlasti eelnevalt cbettimata ka nagu sul siin ja riverit ka ei oskaks foldida.

              Minu arvates on väike viga flopis mitte cbettida kui rohkem GTO mängu suunas mängida üritada reg vastu kes natukenegi flõutib ja ei tee idiootlikke blufftõsteid (tundub et oled solid reg vastu). Cbettides on su käsi vähem loetavam ja blufisem, kuna kõik blufid peaks floppi cbettima. Reg võib positsioonis kehvemaga maksta ikka. Kohe flopil check-call liin võttes vastane mitut tänavat kehvemaga ei panusta vb. Kuna K on vastasel piisavalt harva ja A-pihtas liiga hea, siis potkontrolliga flopil ei alustaks. Sinu cbet ei esindaks liiga palju, ma arvan. Flopil bettides ja turnis chekkides saad mitmeid vastase bluffe bettima ja võid seega saada väärtust mitmelt tänavalt. Kui flop läbi chekitakse, siis paljud kehvad käed turnis late cbettides samuti maksma ei hakka ja samas lased flopil tõmmata.



              KQs
              cbetiks taaskord floppi (liiga hea equitiga käsi ja alati oht et chekitakse läbi muidu) ja stäkiks ära.
              Cbettides ja call saades on võimalus soodsa turni korral (hitid nutsu ära) nõrkust esindada ette chekkides (olenevalt vastasest, kes nõrgaga floppe flõutivad ja hiljem foldivad) või tõmmetega bärreleid jätkates ja ikkagi alati ära stäkkides.
              Last edited by musaire; 11.03.15, 17:16.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #427
                Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                Kõik rasked spotid peaks foldima et mäkdoonaldsi raha üle jääks

                Comment

                • p0l1
                  Grinder
                  • Jan 2011
                  • 581

                  #428
                  Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Kõik rasked spotid peaks foldima et mäkdoonaldsi raha üle jääks
                  Enne on vaja autoraha kokku saada, et mäkini pääseks

                  Comment

                  • ivar866
                    Grinder
                    • Oct 2012
                    • 776

                    #429
                    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                    praegu käin rattaga fastersis,

                    Comment

                    • musaire
                      FPP Pro
                      • Dec 2012
                      • 220

                      #430
                      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                      Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                      praegu käin rattaga fastersis,
                      Öösel hilja peale jääd, siis tagasi tuled nii:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by musaire; 17.03.15, 16:43.

                      Comment

                      • ivar866
                        Grinder
                        • Oct 2012
                        • 776

                        #431
                        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                        Eile lasin mängu
                        vs 64/2, turn ja riv agro 3 (bet 17/33) ja 6 (12/23) vastavalt.

                        P] Called 2Bet from blinds range {K8s,QJs,J3s,Q2o,J9o,T7o,98o,85o} (9)
                        [P] Called 3Bets in position {76s} (1)
                        [P] Called 3Bets out of position with {97s} (1)
                        [P] Limp and called a raise {QQ,T7s,76s,AKo,A3o,KQo,QTo} (8)
                        [F] Donks flop with top pair or better (1)
                        [F] Raised Flop Cbet w/Overpair or less & no draw (1)
                        [T] Called two 1/2 Pot or greater barrels w/draw (1)
                        [T] Played turn draw aggressively (3)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                        Vs sama vastas, bet 2/10

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • musaire
                          FPP Pro
                          • Dec 2012
                          • 220

                          #432
                          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                          76s
                          Mina ei oska teisiti seda mängida.
                          Statid üliolulised ei tundugi aga huvitavad statid.

                          Üldiselt tundub et PT4 salvestab olulisi autonotes'e ja need mille taga sulgudes on sämpli arv hea ja kui näha et kõrvalekalded standard range'ist suured (enamasti fishised kaardid ranges), siis nendega võib arvestada. Samas ma ei tea kas mängu ajal on aega seda läbi vaadata ja analüüsida, kuidas Ivar sul kas kasutad neid mängu käigus ka?
                          Vastase range määramise korral tunduvad kasulikud
                          (konkreetses käes ma ei oska kasutada, sest hero't biitiva range peale oleks riveril paranoiline seal ükskõik millise range'iga vastast panna).

                          Sul ilmselt kuuler siin.






                          96s
                          Siin käes on viga.
                          Pre võib äärmisel juhul mängida aga parem oleks kui vastas oleks full stäkkidega fishid ja kui postflop skill eriti hea.
                          Olulised on siin kolmanda mängija statid ka, et kas tasub tema range vastu. Short stäkk mängu kaasatuna on aga sellise draw kaardi korral alati halb - ta võib all-in-squeezida sind postflop kergelt ja 96s käe puhul ei pruugi see sobida, kui oled suurema stäki vastu tõmbamas.

                          Viga on flopil kindlasti. Kui donkajal on mingi 4 või 2 või muu väike paar, siis oled napilt ees küll (9 ja 6 aitavad kui vastasel nendest väiksem paar) aga pre agressor on veel äktimata ja kokkuvõttes seega liiga flipine spot minu arvates selgi juhul. Tihti aga fishil ikka top paar ka seal liidides ja kui sul fold equitit pole, siis oled automaatselt taga (fold equiti võib lugeda väikseks või pea olematuks A) loose fish vastu, B) short stäki vastu).

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • ivar866
                            Grinder
                            • Oct 2012
                            • 776

                            #433
                            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                            1. Kunn 8 mast tuli vastasel jah, cooler

                            2. Tal oligi top paar, tilt lüke vist jap.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #434
                              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                              Algselt postitas musaire Vaata postitust
                              76s
                              Mina ei oska teisiti seda mängida.
                              Statid üliolulised ei tundugi aga huvitavad statid.

                              Üldiselt tundub et PT4 salvestab olulisi autonotes'e ja need mille taga sulgudes on sämpli arv hea ja kui näha et kõrvalekalded standard range'ist suured (enamasti fishised kaardid ranges), siis nendega võib arvestada. Samas ma ei tea kas mängu ajal on aega seda läbi vaadata ja analüüsida, kuidas Ivar sul kas kasutad neid mängu käigus ka?
                              Vastase range määramise korral tunduvad kasulikud
                              (konkreetses käes ma ei oska kasutada, sest hero't biitiva range peale oleks riveril paranoiline seal ükskõik millise range'iga vastast panna).

                              Sul ilmselt kuuler siin.






                              96s
                              Siin käes on viga.
                              Pre võib äärmisel juhul mängida aga parem oleks kui vastas oleks full stäkkidega fishid ja kui postflop skill eriti hea.
                              Olulised on siin kolmanda mängija statid ka, et kas tasub tema range vastu. Short stäkk mängu kaasatuna on aga sellise draw kaardi korral alati halb - ta võib all-in-squeezida sind postflop kergelt ja 96s käe puhul ei pruugi see sobida, kui oled suurema stäki vastu tõmbamas.

                              Viga on flopil kindlasti. Kui donkajal on mingi 4 või 2 või muu väike paar, siis oled napilt ees küll (9 ja 6 aitavad kui vastasel nendest väiksem paar) aga pre agressor on veel äktimata ja kokkuvõttes seega liiga flipine spot minu arvates selgi juhul. Tihti aga fishil ikka top paar ka seal liidides ja kui sul fold equitit pole, siis oled automaatselt taga (fold equiti võib lugeda väikseks või pea olematuks A) loose fish vastu, B) short stäki vastu).

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              WTF???? elu ple w

                              Comment

                              • ivar866
                                Grinder
                                • Oct 2012
                                • 776

                                #435
                                Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                                Igaks juhuks callisin vs 50/10,oli riv bluffind 1/2 väiksema panusega.

                                [P] Called 2Bet from blinds range {66,44,ATs,A7s,J3s-J4s,AKo,A9o-AJo,A3o,KJo,K8o,K2o,JTo,T8o,43o} (17)
                                [P] Called 3Bets out of position with {AKs,A8o,QJo} (3)
                                [P] Limp and called a raise {88,44,AQs,K9s,Q5s,JTo,T8o+} (8)
                                [F] Donked paired flop without trips or better (1)
                                [F] Donks flop with top pair or better (1)
                                [F] Raised Flop Cbet w/Overpair or less & no draw (1)
                                [T] Played turn draw aggressively (5)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                vs 50/17 utg ja 60/0, käsi on vähe.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                Oeh, sama tüüpi vastased, kes eelmises käes.


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...