(3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #481
    Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

    Esimesed viis giffi võtavad maaelu ilusti kokku, kena! :)

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #482
      Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

      PokerStars - $0.93+$0.07|10/20 NL (3 max) - Holdem - 3 players
      Hand converted by PokerTracker 4

      BTN: 500
      SB: 500
      Hero (BB): 500

      SB posts SB 10, Hero posts BB 20

      Pre Flop: (pot: 30) Hero has 8 J

      BTN raises to 40, SB raises to 60, fold, BTN calls 20

      Flop: (140, 2 players) 8 K J
      SB bets 20, BTN raises to 200, SB raises to 380, BTN raises to 440 and is all-in, SB calls 60 and is all-in

      Turn: (1,020, 2 players) 2

      River: (1,020, 2 players) 2

      SB shows 6 3 (One Pair, Twos)

      BTN shows 4 K (Two Pair, Kings and Twos)

      BTN wins 1,020

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #483
        Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

        100bi alla ev jooksen siis lõpetan lototroni ära.

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #484
          Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

          Miljon aega ja raha hiljem-juhiload tehtud, laps häppy.

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #485
            Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

            Ehk on siin foorumis veel inimesi, kes loodusfotograafiaga tegelevad ehk siis pakuda välja challange-pildistada järgneva aasta jooksul üles võimalikult suur hulk erinevaid Eesti linde. Kui on kellelgi huvi siis anna teada.

            Comment

            • redddman10
              Grinder
              • Aug 2010
              • 703

              #486
              Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

              Algselt postitas reggie Vaata postitust
              Ehk on siin foorumis veel inimesi, kes loodusfotograafiaga tegelevad ehk siis pakuda välja challange-pildistada järgneva aasta jooksul üles võimalikult suur hulk erinevaid Eesti linde. Kui on kellelgi huvi siis anna teada.
              raske challenge, kuna elatakse erinevates kohtades jne. linnainimesele i guess siis

              Comment

              • redddman10
                Grinder
                • Aug 2010
                • 703

                #487
                Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                Algselt postitas reggie Vaata postitust
                Ehk on siin foorumis veel inimesi, kes loodusfotograafiaga tegelevad ehk siis pakuda välja challange-pildistada järgneva aasta jooksul üles võimalikult suur hulk erinevaid Eesti linde. Kui on kellelgi huvi siis anna teada.
                raske challenge, kuna elatakse erinevates kohtades jne. linnainimesele i guess siis

                Comment

                • redddman10
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 703

                  #488
                  Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                  uups sry double post

                  Comment

                  • reggie
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 1705

                    #489
                    Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                    Eestis on kohatud 375 liiki linde, neist pesitsevad siin 215. Aasta on pikk aeg, linnas obv eriti laia spektrit ei leia aga ka seal on küllalt suur valik tegelikult ja linnalinnud on kordades julgemad, samas enamus looduse pildistajaid käib kuskil. Minu jaoks on näiteks mere ääres elaval inimesel suur edge kuna igast kahtlasi merd armastavaid sulelisi siin keskmaal eriti ei kohta. Lisaks on see ju for fun-igasugune lisastiimul ei ole hea kuna siis kiputakse sohki tegema, kongitakse 4 aastat vanad kotkad arhiivist välja jne jne. Minu jaoks on see ennekõike positiivne energia, saan liikuda väljas, kerge hasart kui mingi hea pildi saan.

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #490
                      Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                      Ma arvan, et ma oleks käpp ja motiveeritud aasta otsa seda tegema. Lihtsalt ütle mulle, et kas 10MP kompaktkaameraga on seda mõtet proovida? Mul vist teeb P7 ka kõrgema kvaliteediga pilte, kui see masin.

                      Eks endal on ka veidi raskendatud see pildistamine, kuigi elan maal. Sageli ajan koera linde taga ajama, sest raiped lasevad mu ööussid rotti, seega on ca. 5 erinevat liiki hakanud vältima 100m ulatuses majale lähenemist. Vaid hommiku 8 aeg on harakad õues, kui noosivad koera hommikusööki.

                      Metsas aga on siinkandis asjad jälle teistpidi, seal on inimtegevus nii hukatavaks saanud, et ka linnud on hakanud geneetikat muutma. Siin üks kummharakas: http://www.upload.ee/image/4359363/linnud.png
                      Last edited by Dnbftw; 14.11.14, 13:32.

                      Comment

                      • reggie
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 1705

                        #491
                        Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                        Minu üks parimaid pilte on 3,2Mp seebikaga mida on raske isegi kaameraks nimetada. Pixlite arv on selline tore asi kui plaanid pildi välja printida või mingil ultra suurel ekraanil jagada. Tavaliselt jäävad kompakti pildid esmapilgul isegi paremad kuna sensor on väiksem ja info konsentreeritum. Küsimuseks on pigem kaamera suurendusvõimsus, mingi 5x asjaga pole eriti mõtet linde pildistama minna, mu komaktil oli 28x ja ka sellega ei saanud eriti suurt midagi korda saata.

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #492
                          Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                          Ma olen aastatega õppinud linde rahulikult jälgima ja neid mitte minema hirmutama, hirmutan vaid vareseid ja harakaid oma peniga, siis justkui win win, et saab üks joostud ja raiped minema õuest.

                          Aga millal jooksma hakkame? Pm võiks tegelikult praegu alustada aastat, et siis järgmise aasta jõuludeks oleks parimad nominatsioonid olemas. Siin neid kaameramehi peaks leiduma küll, prolly suudab neile piisavalt ahvatlevaks teha selle ülesande.

                          Comment

                          • reggie
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 1705

                            #493
                            Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                            Alustaks siiski uuel aastal, ma hetkel püüan natuke veel inimesi kampa saada mõnest fotopangast ja Eoy lehelt. Ma tavaliselt ei võta koera kaasa kui pildistama lähen, ei tule just kasuks :D

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #494
                              Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                              Jah true, samas ma ei hoia tal silma peal ja tema minul ka mitte, mõlemad iseseisvad ja ta kaob vahel nagunii metsas ära miskiks tunniks ajaks. Pealegi linnud on puuotsas, ta küll on proovinud aga pole väga kõrgele jõudnud :P

                              Comment

                              • reggie
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 1705

                                #495
                                Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                                Häid Jõule!

                                Comment

                                Working...