(3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #451
    Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

    Diil sai läbi ja no pole päris 1000 ka 700 miskit vast, mingi osa tegin diili raames ka kui boonuseks pileteid anti, veel küsimusi? Täna juba üle 200 mängu tulnud, see pole just teap mis ajamahukas mänguformaat. Mis kulda sa leidsid? Mul oligi ju mõttekam mängida 3,5$ mänge, taalastega poleks ma oma rolliga ilmselt niipalju saanud-turbo45manid on meeletu lototron ja ma pole selles formaadis eriti pädev.

    Comment

    • killermartiini
      Julm Donk
      • Jun 2014
      • 31

      #452
      Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

      Scammer juba varemgi olnud või eksin?

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #453
        Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

        Scammer juba varemgi olnud või eksin?
        Mine näksi junkeni porgandit.

        Comment

        • redddman10
          Grinder
          • Aug 2010
          • 703

          #454
          Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

          ei ütleks et 45 man turbod nüüd meeletu lototron on

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #455
            Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

            Ma lihtsalt ei oska turbosid mängida, kas nitin üle või agron surnuks. Olen nendega miinuses, mitte küll palju aga ikkagi. Kuskil seal 10-20 järgi teen mingeid vigu mida ei oska välja ravida.

            Comment

            • reggie
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 1705

              #456
              Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

              2x25x on tulnud ja kumbagi obv ei võitnud, jackpot keerati ka ***e. Positiivse poole pealt ei oska 90% tegelasi mängida ja tehakse mingeid ulme liigutusi.
              PokerStars - $0.93+$0.07|30/60 NL (3 max) - Holdem - 2 players
              Hand converted by PokerTracker 4

              Hero (BB): 1,055
              SB: 445 (VPIP: 73.33, PFR: 16.67, 3Bet Preflop: 22.22, Hands: 40)

              SB posts SB 30, Hero posts BB 60

              Pre Flop: (pot: 90) Hero has T 8

              SB calls 30, Hero checks

              Flop: (120, 2 players) 7 8 8
              Hero checks, SB checks

              Turn: (120, 2 players) 8
              Hero checks, SB checks

              River: (120, 2 players) 3
              Hero bets 120, SB raises to 385 and is all-in, Hero calls 265

              SB shows 7 7 (Full House, Eights full of Sevens) (Pre 54%, Flop 77%, Turn 0%)
              Hero shows T 8 (Four of a Kind, Eights) (Pre 46%, Flop 23%, Turn 100%)
              Hero wins 890

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #457
                Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                40bi üle alla ev on üsna tavaline jooks vist, loodan, et murutau jumalteabkuipaljuallaev jooksu ei tule. Samas on see kindlasti kõige softim mäng starsis üldse.

                Mõningaid mängijatüüpe.
                Nutsumees-mängib neid asju full ringi statidega, ei taipa hästi, miks keegi ta shove kinni ei maksa kui lõpuks AK käes on.
                Suvakas-avab mängu, mis tema häirivaks üllatuseks polegi 9000 ja frustratsioonis shoveb lõpuni välja, mõnikord võidab.
                Fäänci-mängib muidu hirmus agrolt a kui tummine käsi vastu vahib siis limbib järsku, sõimab sind chatis kalaks kui 36ga rea flopad ja ässapoket prügikasti läheb.
                90/5 tegelane, ta ei usu, ei usu, A high on hea, Q high on ka hea, eriti hea on kui miskitki pihta saab, jagunevad omakorda jihaa mul on kolmas paar pihtas-nuppe! ja ma lihtsalt callin kõik tänavad, sest ma ei usu. Samas foldivad kahtlus hinges kui pihta ei saa.
                Uudishimulik-tore vastane, kes hoolimata olematust chipikuhilast tahab teada, mis sul on, neid võiks veel olla.
                Tiltur, muidu võib isegi mängida aga kui juhtub miskit kaotama natuke sis kirjutab midagi ebaviisakat chati ja taob nuppe keskele.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #458
                  Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                  Hea kokkuvõte :D

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #459
                    Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                    N1 :D

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #460
                      Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                      Oeh, 12 km kõndimist mitte just eriti vormis olles, annab tõsiselt tunda.
                      Nägin säherdust lindu täna esimest korda, kahjuks keset oksi ja paar hetke ainult aega fokusseerimiseks-laanepüü.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • ivar866
                        Grinder
                        • Oct 2012
                        • 776

                        #461
                        Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                        ilus lind, koju ei andnud tassida?

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #462
                          Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                          Plaa, käisin ka paar nädalat tagasi Palamuse kandis loodust nautimas. Üritasin Kuremaa järve lõuna kaldale tungida, alguses kena sisse trambitud tee, järsku keset fucking lageraiet kõht lahti. Mõttetu spinna lõhkumine läbi võsa jne, koprad olid ka korralikult tööd teinud. Kalale ei saanudki minna, sest andsin enne alla kui kohale jõudsin. Vabas looduses sittumine on ikka korralik tildimaandaja, linnulaul ka muidugi mega.

                          Comment

                          • reggie
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 1705

                            #463
                            Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                            Pidi olema vastikult hea kuulmisega tegelane ehk siis kogemata nii kaadrisse püüda suht ebatõenäoline ja õnnelik juhus, laupäeval ehk kopraid passima ehk siis 14 km matka :)

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #464
                              Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                              Sõida külast veidi välja Voore poole ja pärast seda töökoda mine vasakule, otse selle veepaisuni ja siis sealt paremale. Üle lageraide ja siis läbi võsa veits, seal on koprad korralikult lammutanud. PS! Ära sita sisse astu.

                              Comment

                              • reggie
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 1705

                                #465
                                Re: (3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

                                :D jääb jala matkaks natuke kaugele, lähen Ehavere, seal mingi koht, kus pidi olema, hea tahtmise juures ka karu aga ma ei tea, kas ma nii väga ikka tahan.

                                Comment

                                Working...